Напередодні Дня будівельника 27 родин отримали власне житло за підтримки ДІУ

09.08.2013 11:00 | Fin.Org.UA по данным КМУ


З 1 по 8 серпня Державна іпотечна установа рефінансувала 27 кредитів, наданих громадянам на придбання житла, спрямувавши на ці цілі понад 7 млн. грн. Про це повідомила начальник управління зв’язків з громадськістю ДІУ Ганна Волобуєва.

«Незважаючи на літні відпустки, громадяни залишаються достатньо активними та користуються державними механізмами у придбанні житла. На минулому тижні ще 27 українських родин отримали права власності на окреме житло за підтримки ДІУ. Тож, з 1 січня 2013 року - 342 родини відсвяткували новосілля. Установа спрямувала на ці цілі понад 75 млн. грн.», - зазначила Ганна Волобуєва.

Крім того, повідомила керівник прес-служби, ще 228 родин отримають ключі від новозбудованих квартир у м. Вишневе.

«За другим напрямком діяльності, а саме – будівельною програмою Установи  було введено в експлуатацію будинок у м. Вишневе, що під Києвом. Особливістю даного об’єкта є те, що замовником будівництва виступив Національний авіаційний університет, вже можна констатувати, що працівники бюджетної сфери, а саме – викладачі  НАУ нарешті отримають власне житло», - підкреслила Ганна Волобуєва.

 
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Bullish trend, surging high
The market beats like a heart
Fortunes rise and fall.

- Fin.Org.UA

Новини

16:11 - Боротьба з тіньовим ринком пального: понад 463 млн грн штрафів та припинено дію майже 900 ліцензій
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 06.02.2026
15:30 - Для родичів загиблих або зниклих безвісти захисників підвищать пенсії
15:23 - Окупаційна влада не може поділити "нічийне" житло на Херсонщині – ЗМІ
15:15 - Нова державна політика на ринку праці України — Уряд затвердив Стратегію зайнятості населення до 2030 року
15:11 - Результати моніторингу проєкту (програми) «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України»
15:06 - "Куди далі?": У московії поскаржилися на масовий допуск до польотів несправних літаків
15:00 - ШІ не знищить професії. Він знищить посередність
14:57 - Повідомлення про оприлюднення звіту про повторне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2024 № 29 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2021 р. № 805»
14:54 - Звіт про повторне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2024 № 29 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2021 р. № 805»
14:49 - Повідомлення про оприлюднення звіту про повторне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 03.01.2024 № 2 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021 р. № 860»
14:45 - Уряд розширив перелік пріоритетних медичних видатків бюджету
14:39 - Звіт про повторне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 03.01.2024 № 2 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021 р. № 860»
14:35 - Виробники трансформаторів зможуть бронювати 100% працівників
14:24 - "Збалансований, бездефіцитний": Кабмін затвердив бюджет Пенсійного фонду-2026
14:15 - Уряд спростив бронювання працівників вітчизняних виробників трансформаторного обладнання для енергетичної сфери
14:14 - Експосадовцю ДМС вручили підозру – не задекларував 13 мільйонів гривень
13:45 - Свириденко заявила, що в Україні простоюють готові до запуску когенераційні установки
13:41 - Залізничники, які ліквідовують наслідки атак московія, отримуватимуть доплати 20 тисяч
13:36 - Облік товарних запасів ФОП веде за встановленою формою
13:35 - Щодо подання новоствореною ФОП (ФОП, яка перейшла із/на спрощену систему оподаткування) податкової декларації про майновий стан і доходи
13:34 - Консультаційний центр на Дніпропетровщині – рік роботи
13:33 - Електронний витяг із Реєстру – нова можливість для волонтерів
13:32 - "Енергоатом" долучився до розгортання пунктів незламності
13:31 - Дії фізичної особи у разі зміни облікових даних
13:29 - Об’єкти незавершеного будівництва: що з податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
13:27 - Понад 3,7 млрд грн єдиного внеску – надходження у січні поточного року до державних цільових фондів від платників Дніпропетровщини
13:23 - Військовий збір: платники Дніпропетровщини сплатили до загального фонду державного бюджету майже 784,7 млн гривень
13:22 - Податківці Дніпропетровщини провели робочу зустріч з представницею Ради бізнес-омбудсмена
13:21 - Боротьба з тіньовим ринком пального: понад 463 млн грн штрафів та припинено дію майже 900 ліцензій


Більше новин