В окупованому Криму ввели графіки відключень світла
22.06 17:30 | Економічна правда. Публікації
В окупованому Криму через аварії на енергомережах запроваджують графіки відключення електроенергії.
Про це повідомляють Крим.Реалії з посиланням на компанію "Крименерго".
У неділю, 21 червня, без світла залишилися населені пункти північно-західної, центральної та південної частини півострова.
Через відсутність електропостачання насосних станцій у частині Криму також зникла вода.
22 червня російська влада низки міст і селищ оприлюднила графіки відключень.
За даними проросійського видання Forpost, в Алушті, Джанкої, Нижньогірському, Чорноморському та Красноперекопському районах електрику вимикатимуть кожні три години.
У частині міст і сіл також вирішили тимчасово вимкнути вуличне освітлення.
Раніше телеграм-канал "Крымский ветер" публікував фото Таврійської ТЕС під Сімферополем після займання.
Нагадаємо:
20 червня в тимчасово окупованому Криму у ніч проти 20 червня пролунали вибухи.
Місцеві мешканці заявляють про атаку дронів на Таврійську ТЕС.
21 червня у анексованому московія Криму через пошкодження в електричних мережах сталося часткове відключення споживачів Північно-Західного, Центрального та Південнобережного енергорайонів.

