У Ірпені запустили завод з виробництва поліетиленових труб

08.09.2025 15:45 | Економічна правда. Колонки

В Ірпені запрацював перший в Україні завод поліетиленових труб "Планета Пластик" на енергії сонця. Про це компанія "Планета Пластик" повідомила на своїй Facebook-сторінці. "Компанія "Планета Пластик" збудувала в Ірпені перший в Україні завод з виробництва поліетиленових труб, що працює на енергії сонця.
Вся продукція виготовлятиметься на найновітнішому обладнанні, що дозволяє виготовляти полімерні труби діаметром від 16 до 800 мм", – говориться у повідомленні. Річні потужності підприємства – понад 17 000 км.
труб для води, газу та технічних систем.
Завод готовий постачати продукцію по всій Україні та за кордон. "Ірпінь.
У 2022 році ворог знищив тут усе.
Ми не скорилися.
Ми будуємо нове.
Саме тому, продовжуючи цю місію, ми менш ніж за рік побудували новий трубний завод, що працюватиме на благо та майбутнє України",-- зазначив співзасновник компанії Костянтин Ващенко. ТОВ "Планета Пластик" спеціалізується на випуску плівок для сільського господарства та промисловості, полімерних рукавів для зберігання зерна й кормів, а також поліетиленових труб для водопостачання, газових і технічних потреб. Нагадаємо: Фонд державного майна України виставив на приватизацію "Торгівельний дім "Євротрубпласт" та "Калуський трубний завод".
Завод виробляє плити, листи, труби і профілі із пластмас. У Черкаській області стартувало будівництво заводу з виробництва картоплі фрі, потужністю до 60 тис.
тон. Група "Текстиль-Контакт", заснована Олександром Соколовським, вклала понад 15 мільйонів доларів у розвиток своїх виробничих потужностей.
чернігівський завод "ТК ДТ-Чернігів", який входить до групи "Текстиль Контакт", ввів в експлуатацію 25% обладнання польської текстильної фабрики MPM Zaklad Specjalistyczny, релокованої в Україну з міста Кудова-Збруй.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks rise and fall,
Investors hold their breath,
The market decides.

- Fin.Org.UA

Новини

17:05 - Київ отримає від Німеччини дві когенераційні установки
16:50 - НАЗК розповіло про фінансові порушення у звітах партій
16:49 - Фінансові проблеми: кожна четверта компанія в московії почала звільняти співробітників
16:40 - Як цифровізація знищує побутову корупцію
16:22 - У 2025 році ІТ-сфера на третину збільшила сплату податків до бюджету
16:15 - У понад 1600 будинків Києва відновили теплопостачання – Кличко
16:03 - Міністр економіки запевняє, що Україна готова до приватизації чверті "Енергоатому"
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 21.01.2026
15:58 - У відносинах працівник – роботодавець має укладатися трудовий договір
15:47 - Оподаткування ПДФО доходу у вигляді спадщини (подарунку), отриманого платником податку від фізичної особи – резидента
15:45 - Протягом звітного року дитині виповнилось 18 років: чи має право платник ПДФО, який утримує двох чи більше дітей, на застосування ПСП?
15:45 - IFC інвестує 50 мільйонів євро у фонд Horizon Capital для відновлення України
15:44 - Сільськогосподарські товаровиробники мають враховувати всі суми доходів від будь-яких операцій
15:43 - Чи підлягають оподаткуванню операції з придбання та продажу резидентом Дія Сіті – платником податку на прибуток на особливих умовах облігацій внутрішніх державних позик України (ОВДП)?
15:42 - Закон України № 4698: щодо включення до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу основної суми боргу (кредиту) платника ПДФО, прощеного (анульованого) кредитором
15:41 - Яким чином обчислюється сума податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для фізичних осіб?
15:37 - До уваги платників акцизного податку!
15:35 - Актуалізація облікових даних платника податків забезпечує ефективну взаємодію з податковими органами
15:35 - На будівництво укриттів в дитячих садках виділили мільярд: хто може отримати кошти
15:34 - Фіскальний чек – обов’язкова умова захисту споживача
15:32 - Що необхідно зробити платникам єдиного податку, які здійснювали охоронну діяльність
15:31 - Дніпропетровщина: до місцевих бюджетів надійшло понад 5,9 млн грн рентної плати за використання водних біоресурсів
15:29 - Надходження до загального фонду державного бюджету від платників рентної плати за користування надрами Дніпропетровщини
15:25 - За несвоєчасне подання податкової декларації про майновий стан і доходи передбачена відповідальність
15:20 - Від юридичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровщини у 2025 році надійшло майже 6,9 млрд грн плати за землю
15:19 - Свириденко хоче, щоб торгові мережі більше продавали українські продукти
15:16 - Конструктивний діалог з громадами Дніпропетровщини триває
15:15 - Перевірки ринку тютюну: ДПС виявила порушення на сотні мільйонів гривень
15:15 - Компанія Horizon Capital залучила 150 мільйонів євро до фонду для відбудови України
15:13 - Плата за землю у 2026 році: застосовується коефіцієнт індексації 1,08


Більше новин