У "Резерв+" з’явилось відображення даних про інвалідність
31.05 18:00 | Економічна правдаУ новому оновленні застосунку Резерв+ додалися сервіси відображення даних про інвалідність та збереження попередньої версії військово-облікового документа під час його оновлення.
Про це йдеться в повідомленні пресслужби застосунку.
Дані про інвалідність відображатимуться в електронному військовому документі (саме група та причина інвалідності).
Попередня версія документа зберігатиметься в застосунку, якщо людина вирішить його оновити, він не зникатиме, як це було раніше.
У разі надмірного навантаження на самому документі з"являтиметься стрічка з приблизним часом оновлення.
"Продовжуємо наповнювати Резерв+ корисними сервісами.
Вони створюють для військовозобов"язаних єдину екосистему, яка здатна задовольнити їхні запити без черг та очікування.
Поступово додаємо нові функції, які допоможуть бути в курсі актуального статусу військового обліку", - зазначила заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Чорногоренко.
Нагадаємо:
У застосунку "Резерв+", який розробила команда Міністерства оборони, вже понад 333 тисячі військовозобов"язаних українців оформили відстрочку від мобілізації.

