Потреби у відновленні транспортної системи України – вже понад 77 мільярідів доларів

23.05.2025 14:19 | Економічна правда

Транспортна система України зазнала збитків на понад 36 млрд дол, а потреби у відновленні вже перевищують 77 млрд дол. Такі дані озвучили представники української делегації на Міжнародному транспортнму форуму в Лейпцигу, повідомляє ЦТС. "Це вже четвертий рік, коли навіть під час повномасштабної війни ми говоримо про відновлення.
Не лише про виживання – про розвиток", – зауважив заступник міністра розвитку громад та територій Сергій Деркач. Під час міністерського засідання в рамках форуму обговорювалися проекти у сфері транспорту та механізм функціонування спеціального фонду для реалізації наступних проектів.
До засідання доєдналось більше 30 країн та міжнародних організацій. Деркач зауважив, що наша країна вже має два проекти, напрацьованих в рамках Міжнародного транспортного форуму.
Але делегація України працює над тим, щоб їх було більше. Нагадаємо: Раніше повідомлялося, що загальна сума прямих збитків, яких зазнала інфраструктура України станом на листопад 2024 року через повномасштабне вторгнення московії, досягла 170 млрд доларів.
Відповідно до звіту KSE Institute, найбільших руйнувань зазнав житловий сектор – його прямі збитки оцінюють у 60 млрд дол. Також повідомлялося, шр перший віцепрем"єр-міністр - міністр економіки України Юлія Свириденко та посол Французької Республіки в Україні Гаель Вейсьєр підписали грантову угоду про сприяння відновленню і підтримку критичної інфраструктури й пріоритетних секторів економіки України на 200 млн євро.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансовий ринок,
Варто не спізнитися з ходом.
Інакше пропустите.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 13 травня: нові атаки на енергетику
20:35 - Свириденко розповіла, як уряд боротиметься з боргами на ринку електроенергії
20:15 - Лівія планує запустити свій найбільший НПЗ вперше за 13 років
19:50 - московія атакувала об'єкти "Нафтогазу" у двох областях
19:45 - У четвер 14 травня відключень світла не заплановано
19:20 - Mercedes-Benz продав автосалони великому канадському холдингу
19:10 - На Львівщині після ударів московія без електропостачання – понад 10 тисяч абонентів
19:02 - Співвласник "Fire Point" розповів про вплив Міндіча на компанію
19:00 - Банк Канади не прогнозує, що ШІ швидко витіснить робітників
18:31 - Нацбанк показав курс долара та євро на 14 травня
18:15 - LinkedIn планує звільнити 5% персоналу
17:53 - "Енергоатом" почав виробляти компоненти паливних касет Westinghouse для АЕС
17:19 - Ключові рішення НКЦПФР від 13.05.2026
17:12 - московіяни пошкодили критичну інфраструктуру на Львівщині
17:11 - ФДМУ приватизує харківський "Трансзв'язок": стартова ціна аукціону зросла у 10 разів
16:52 - Європейський автопром лобіює пом'якшення правил щодо викидів – ЗМІ
16:26 - Ділова активність в Україні впала до трирічного мінімуму – опитування ІЕД
16:08 - 10,4% річних у валюті на чек від 1000 грн: S1 REIT запускає фонд комерційної нерухомості
16:00 - Три шари, на яких прибуток виробника БПЛА перестає сходитись
15:55 - Захист портів за рахунок портових зборів: ЄБА відреагувала на законопроєкт
15:46 - До двох фінансових компаній застосовано заходи впливу
15:44 - Аукціони на розмінування вперше проведуть на приватних сільгоспземлях
15:40 - Імпорт російського газу до ЄС досяг максимуму з 2022 року: хто купує найбільше
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 14.05.2026
15:12 - Наказ Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України від 11.05.2026 № 5756 “Про внесення змін до листа очікувань власника державного підприємства “ПРОЗОРРО” на 2026 рік, затвердженого наказом Мінекономіки від 10.06.2025 № 2615”
15:12 - Українські атаки обвалили нафтовидобуток московія до рівня пандемії 2020 року
15:03 - Наказ Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України від 08 травня 2026 року № 5712 «Про виключення товарів з переліку товарів, що є предметом закупівлі, з підтвердженим ступенем локалізації виробництва»
15:03 - Продаж вейпів: директор БЕБ пропонує посилення відповідальності або легалізацію
15:00 - Дорожньо-самокатні пригоди: як карають і як милують порушників на двох колесах
14:46 - У половині столиць ЄС середня вартість оренди перевищує мінімалку: статистика


Більше новин