Біткоїн оновив пік і знищив 400 мільйонів доларів ставок на падіння

09.05.2025 14:27 | Економічна правда. Колонки

Біткоїн несподівано подорожчав на понад 3% за добу, перевищивши 104 000 дол на піку.
Востаннє таких значень криптовалюта сягала 31 січня. Про це пише CoinDesk. Зазначається, що ріст став шоком для ринку.
Трейдери, які робили ставки на зниження ціни (шорт-позиції), втратили майже 400 млн дол.
Це найбільші ліквідації з листопада.
Ще 22 млн дол втратили ті, хто грав на підвищення, але не витримав волатильності. Серед причин зростання — заява Дональда Трампа про нову торговельну угоду з Великою Британією.
Цей сигнал викликав оптимізм не лише серед Bitcoin-інвесторів, а й на ширшому крипторинку. Загальна капіталізація криптовалют без урахування Bitcoin зросла на 10% — до 1,14 трлн дол.
Це найвищий показник з 6 березня. Аналітики вважають, що з огляду на масштаб ліквідацій і позитивний фон, у ринку є потенціал для подальшого зростання. Нагадаємо: Ціна найбільшої криптовалюти світу Bitcoin знову перетнула позначку у 100 тисяч доларів за одиницю цифрової валюти. У понеділок, 3 березня, біткоїн подорожчав на понад 20% від мінімумів минулого тижня після того, як президент США оголосив про плани включити його до нового стратегічного крипторезерву США.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bank of England watch
Interest rates and monetary
Policy shifts and turns

- Fin.Org.UA

Новини

13:54 - Україна скоротила імпорт електроенергії на чверть
13:35 - Уряд передбачив компенсацію працівникам у разі простою підприємств
13:31 - Строки проведення фактичної перевірки
13:28 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:25 - Українські громади підключать 75 когенераційних установок потужністю 100 МВт
13:17 - У Мінцифри розповіли, яке місто стане наступним, де запустять 5G
13:14 - Погашення заборгованості по єдиному внеску та нарахованої пені: який код виду сплати зазначається при заповненні реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції?
13:12 - Чи сплачують авансовий платіж з військового збору ФОПи на загальній системі оподаткування?
13:09 - Який код УКТЗЕД слід зазначати в фіскальному чеку при роздрібному продажу пива на розлив?
13:06 - За якими кодами бюджетної класифікації сплачується земельний податок та орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності?
13:04 - Юридична особа – платник єдиного податку четвертої групи при виплаті дивідендів фізичній особі сплатила ПДФО та військовий збір: чи враховувати ці суми при розрахунку загального МПЗ за податковий (звітний) рік?
13:00 - Юридична особа протягом одного календарного місяця придбала та продала легковий автомобіль: чи подається декларація з транспортного податку?
13:00 - Задачі у бізнесі, які вже сьогодні можна передати штучному інтелекту
12:59 - Вивезення за межі митної території України у митному режимі експорту окремих видів товарів: дата складання податкової накладної
12:58 - Нерезиденту – юридичній особі безоплатно надані товари: що з оподаткуванням?
12:57 - московія заборонила виробникам експортувати бензин до кінця липня
12:56 - Порядок заповнення розділу III «Залишки товарів на кінець звітного періоду» звіту № 1-ОП
12:44 - Чи мають право суб’єкти господарювання застосовувати РРО, які не включені до Державного реєстру РРО?
12:40 - Держава надає 22 мільярди на підготовку до наступного опалювального сезону в Україні
12:33 - 7 мільйонів українців не сплачують пенсійний внесок: уряд має план, як їх працевлаштувати
12:31 - Єдиний рахунок: визначення дати сплати податкового зобов’язання або єдиного внеску
12:30 - Карго-гармонізація по-мінфінівськи
12:26 - Понад 43,2 млрд грн податкових платежів та єдиного внеску – фінансова інвестиція у підтримку економіки держави від платників Дніпропетровщини
12:23 - Внесок на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю: що змінилося для роботодавців у 2026 році
12:21 - Щодо ведення незаконної діяльності онлайн-сервісом “Crypsee”
12:20 - Податок на Google»: За перший квартал цього року до бюджету надійшло 4,5 млрд грн
12:17 - Леся Карнаух: У березні до загального фонду державного бюджету надійшло 169,4 млрд грн податків і зборів
11:49 - У державній корпорації викрили корупційну схему: держава втратила рекордні тонни зерна
11:35 - Уряд виділив понад 280 мільйонів на виплати для енергетиків та комунальників
11:33 - Вінниця та Чернігів віддають найбільший відсоток свого бюджету на оборону – "Чесно"


Більше новин