Німецький гігант Rheinmetall виходить у космос: стартує виробництво супутників

09.05.2025 15:00 | Економічна правда. Колонки

Німецький оборонний концерн Rheinmetall і фінська компанія ICEYE об’єднують зусилля для запуску виробництва супутників із синтетичною апертурною радарною системою (SAR). Про це повідомляє пресслужба Rheinmetall. Зазначається ,що сторони підписали меморандум про створення спільного підприємства Rheinmetall ICEYE Space Solutions. Rheinmetall отримає 60% нового підприємства, а ICEYE – 40%.
Початок виробництва планують на літо 2026 року у місті Нойс, поблизу Дюссельдорфа. Підприємство спеціалізуватиметься на випуску SAR-супутників, здатних робити високоякісні знімки незалежно від погоди та часу доби. "Цим кроком ми посилюємо наші позиції в космічному секторі та відповідаємо на все більший попит на супутникову розвідку з боку армій і служб безпеки у світі", – заявив генеральний директор Rheinmetall Армін Паппергер. Гендиректор ICEYE Рафал Моджевський додав: "Ми хочемо стати основним постачальником супутникової розвідки для союзних країн і посилити суверенну оборонну спроможність Європи". У 2024 році Rheinmetall отримала ексклюзивні права на продаж супутників ICEYE для військових і державних клієнтів у Німеччині та Угорщині.
Також у листопаді компанії уклали контракт на постачання супутникових розвідданих для України. Нагадаємо: Найбільший німецький оборонний концерн Rheinmetall придбав компанію Hagedorn-NC, яка виготовляє нітроцелюлозу — ключовий компонент для виробництва боєприпасів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks rise and fall,
Investors hold their breath,
The market decides.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 25 червня: відключення світла, вирок Коломойському в московія, конференція у Гданську
20:47 - Четвертий найбільший НПЗ московії зупинився після атак України – ЗМІ
20:10 - Другий найбільший виробник нафти в ОПЕК може покинути організацію – ЗМІ
19:42 - 100 млн євро гарантій: Кредобанк уклав з ЄБРР дві нові угоди на URC 2026
19:30 - Шмигаль розповів про стратегічну мету енергетики України до 2035 року
18:52 - "Оптіма-Фарм" домовилася про розстрочку одного із штрафів АМКУ
18:45 - У московії заочно засудили Коломойського до 12 років тюрми
18:32 - Пропонується актуалізувати вимоги до роботи уповноважених банків
18:23 - Британія підтвердила фінгарантії для забезпечення АЕС України ядерним паливом
17:55 - У PROSTOR спростували чутки про закриття мережі та заявили про зростання продажів
17:42 - Антимонопольний дозволив "Креді Агріколь" придбати банк "Львів"
17:35 - Долар знову наближається до рекорду: Нацбанк показав курс на 26 червня
17:15 - Майже до півмільйона на місяць: скільки коштує оренда будинків у Києві та передмісті
17:03 - "Нафтогаз" отримає 300 мільйонів доларів кредиту на відновлення інфраструктури
17:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 26.06.2026
16:55 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:50 - За два місяці в Україні згоріло понад 150 автозаправок
16:50 - За два місяці в Україні згоріло понад 150 автозаправок
16:50 - За два місяці в Україні згоріло понад 150 автозаправок
16:50 - За два місяці в Україні згоріло понад 150 автозаправок
16:50 - За два місяці в Україні згоріло понад 150 автозаправок
16:50 - За два місяці в Україні згоріло понад 150 автозаправок
16:50 - За два місяці в Україні згоріло понад 150 автозаправок
16:50 - За два місяці в Україні згоріло понад 150 автозаправок
16:50 - За два місяці в Україні згоріло понад 150 автозаправок
16:50 - За два місяці в Україні згоріло понад 150 автозаправок
16:50 - За два місяці в Україні згоріло понад 150 автозаправок
16:50 - За два місяці в Україні згоріло понад 150 автозаправок
16:46 - UGB (Укргазбанк): фінансування громад може стати одним із ключових напрямів відбудови України
16:42 - У "Київзеленбуді" викрили розкрадання на 3,5 мільйона гривень


Більше новин