В Україні картопля на чверть дорожча, ніж торік: яка її вартість

09.05.2025 15:35 | Економічна правда. Колонки

На українському ринку картопля коштує в середньому на 25% дорожче, ніж в аналогічний період минулого року. Про це повідомляє аналітична платформа EastFruit. Водночас вартість минулорічної картоплі на 12% нижча, ніж тиждень тому, – 15-24 грн/кг. Експерти проекту пов"язують зниження цін зі зменшенням попиту на картоплю як серед оптових компаній, так і серед роздрібних мереж. За інформацією учасників ринку, зниження активності на ринку пов"язане з тим, що основну частину пропозиції наразі складає продукція невисокої якості, коли якісної картоплі в українських господарствах практично не залишилось. Нагадаємо: Наприкінці березня українські фермери продавали картоплю за ціною 16-26 грн/кг, що в середньому на 12% дешевше, ніж тижнем раніше. Станом на 10 квітня оптові ціни на картоплю в Україні були 13-23 грн/кг, що в середньому на 14% дешевше, ніж тиждень до того.

Додати коментар

Користувач:
email:





The markets are fickle,
Responding to news and trends,
Investors hold on tight.

- Fin.Org.UA

Новини

16:54 - НБУ показав курс долара і євро на друге січня 2026 року
16:31 - В Мінсоцполітики повідомили, скільки ВПО хочуть отримати житло за новою програмою
16:31 - Оновлено перелік іноземних валют, до яких встановлюється офіційний курс гривні
16:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 02.01.2026
15:05 - московіяни атакували інфраструктуру "Укрзалізниці": які наслідки
14:34 - Свириденко відреагувала на петицію щодо додаткової винагороди для військових
14:31 - Про розміри ставок єдиного податку з 01.01.2026 для ФОП – платників єдиного податку першої та другої груп
14:29 - Електронний сервіс предзаповнення податкової декларації про майновий стан і доходи для фізичних осіб – платників податків
14:23 - Чи має право на ПСП фізична особа, яка працює неповний робочий день?
14:20 - Про сплату військового збору фізичними особами з доходів, які підлягають річному декларуванню
14:19 - За профілем діяльності юридичної особи проводиться навчання, у якому приймає участь найманий працівник: що з ПДФО?
14:17 - Для волонтерів спростили реєстрацію та відкрили онлайн-доступ до даних
14:14 - Економічна безбар’єрність: податкові послуги без перешкод і складнощів
14:13 - Леся Карнаух: Надходження податків та зборів до загального фонду за 12 місяців року склали 1,246 трлн гривень
13:37 - Затвердили незалежних членів нової наглядової ради "Енергоатому"
12:24 - московія 1 січня атакувала порти України
11:46 - Зеленський призначив нового голову Нацкомісії з цінних паперів
11:32 - Businesses Continue to Report Restrained Performance Expectations – Business Outlook Survey in December
11:32 - Бізнес зберіг стримані оцінки своєї ділової активності – підсумки опитування підприємств у грудні
11:30 - Monthly Business Outlook Survey, December 2025
11:30 - Щомісячні опитування підприємств України, грудень 2025 року
11:27 - Податкова менше перевірятиме бізнес у 2026 році: до яких великих компаній прийде ДПС
10:24 - Наслідки атаки московія: знеструмлена значна кількість родин у двох областях
10:00 - В Україні податкові надходження до держбюджету у 2025 році зросли на 20%
09:30 - Вітаємо з Новим роком!
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 01.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:40 - Затверджено технічне завдання для здійснення оцінки стійкості банків і банківської системи у 2026 році
18:00 - НБУ пом’якшив валютні обмеження для резидентів Defence City
17:40 - Номінаційний комітет обрав незалежних представників нового складу наглядової ради АТ «Енергоатом»


Більше новин