В Україні рекордно зросла кількість вакансій для людей без досвіду та студентів

09.05.2025 12:03 | Економічна правда

В Україні у квітні в 56% вакансій роботодавці очікували від шукачів досвід роботи.
Відповідно, 44% пропозицій підходять і для новачків. Про це йдеться в дослідженні Work.ua. "Для порівняння, рік тому таких було 39%.
Імовірно, для подолання дефіциту кадрів роботодавці все частіше готові знижувати вимоги до кандидатів і вкладатися в їхнє навчання", - йдеться в повідомленні. Ще одна тенденція — збільшення кількості роботи для студентів: людей, які паралельно здобувають освіту, готові наймати на 25% вакансій компанії. Також незмінно зростає кількість вакансій від Сил оборони - у квітні їх було 9,3 тис., проте кількість відгуків на них після зростання зацікавленості шукачів такої роботи у березні знову почала зменшуватися. Серед шукачів, що відгукнулися на вакансії Сил оборони у квітні, 56% чоловіків і 44% жінок. Щодо вікових груп, то це здебільшого люди віком 35-44 роки (30% від усіх відгуків). Нагадаємо: Середня зарплата в Україні серед пропозицій роботи у квітні сягнула 24,5 тис.
грн, що більше березневого показника на 500 грн та показника лютого на 1000 грн. Держпродспоживслужба з 8 травня цього року розпочинає новий напрям роботи – контроль за змістом оголошень про вакансії.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші не ростуть
На деревах, але розумне
Інвестування — так.

- Fin.Org.UA

Новини

10:29 - Які обов’язкові реквізити повинні мати первинні документи, що підтверджують витрати ФОП на загальній системі оподаткування?
10:28 - Чи існує обмеження програмного забезпечення по кількості рядків у таблиці даних платника податку на додану вартість?
10:26 - Договір про спільну діяльність без створення юридичної особи: в який термін уповноважена особа подає заяву за ф. № 1-ОПП для взяття на облік?
10:25 - Юридична особа набула права власності на земельну ділянку із земель державної або комунальної власності: з якої дати необхідно сплачувати земельний податок?
10:23 - Реєстрація ПРРО: послідовність дій СГ
10:23 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:22 - Чи переноситься термін подання звіту про нарахування, обчислення та сплату внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю, якщо останній день строку подання припадає на вихідний або святковий день?
10:19 - Щодо повідомлення податкових органів про зберігання пального платниками, які мають право на зберігання пального без отримання відповідної ліцензії
10:18 - Особливості визначення дати податкових зобов’язань та податкового кредиту у комітента при здійсненні операцій з імпорту товарів за договором комісії за певних умов
10:16 - До уваги резидентів Дія Сіті!
10:15 - Несплата (несвоєчасна сплата) внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю та неподання (несвоєчасне подання) звітності про нарахування внеску: відповідальність
10:14 - Автоматизована система формування платіжних інструкцій: з початку року до надавачів платіжних послуг направлено 1 430,8 тис. платіжних інструкцій
10:13 - Дніпропетровщина: результати роботи Офісу податкових консультантів
10:11 - Майже 30,0 млн грн рентної плати за спеціальне використання води – внесок платників Дніпропетровщини до місцевих бюджетів
10:10 - Winner – серед найкращих роботодавців України за версією Forbes
10:09 - Від платників туристичного збору надходження до місцевих бюджетів Дніпропетровщини – понад 5,1 млн гривень
10:08 - З початку року загальний фонд держбюджету отримав від платників Дніпропетровщини понад 6,4 млрд грн ПДВ
10:06 - Сучасні сервіси – основа розвитку громад
10:05 - ДПС та громади посилюють роботу з туристичним збором: зростання надходжень і детінізація ринку
10:02 - 15,8 млрд грн земельного податку вже сплатили українці цьогоріч
09:55 - Ціни на нафту відреагували на нові вимоги США до Ірану
09:52 - Покарання корупціонерів цьогоріч: жодного позбавлення волі, тільки штрафи
09:19 - Найбільші регіональні ринки електрокарів в Україні: популярні нові моделі квітня - китайські
09:00 - московіяни атакували китайське торговельне судно в Чорному морі
08:30 - Як підготуватися до перевірки з трансфертного ціноутворення
08:00 - Ліки без аптек: на фармацевтичний ринок проситься ритейл
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 18.05.2026
18:00 - Китай і США домовилися про взаємне зниження мит
17:00 - Дрон атакував ядерний об'єкт в ОАЕ
15:35 - Один із ключових у московії виробників деталей для дронів та ракет оголошує банкрутство


Більше новин