Руслан Кравченко: Завдяки допомозі GEM пошкоджене приміщення податкової у Дніпрі оперативно відновлене

09.05.2025 13:36 | Fin.Org.Ua

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє.
Трохи більше місяця тому після однієї з чергових атак росіян на Дніпро було пошкоджено приміщення Головного управління ДПС області – вибита значна кількість вікон. Вже сьогодні – все відновлено. 
Про це повідомив Голова ДПС Руслан Кравченко у Telegram-каналі.
Відновити приміщення в такі короткі терміни вдалося за допомогою некомерційної організації Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Фондом Говарда Г. Баффетта (HGBF). 
«З GЕM нас пов’язує історія, яка почалася ще в часи, коли я очолював ОВА. Вони допомогли встановити в будинках мешканців Київщини, які постраждали від російських атак, вікна на 3 млн доларів. Сьогодні вони підставили своє дружнє плече податківцям», – відзначив Голова ДПС.
У будівлі ГУ ДПС Дніпропетровської області демонтували пошкоджені величезні нестандартні конструкції,  встановили  нові  вікна  та  повернули  будівлі  її  функціональність.  Загалом  замінено 276 м2  пошкоджених металопластикових та дерев’яних блоків зі склопакетами.
Руслан Кравченко підкреслив, що GEM також допомагає відновити ще два приміщення податкової – у Полтаві та на Харківщині. Вони теж пошкоджені внаслідок російських ударів.   
«Дякую команді GEM та її засновнику Майку Каппоні. Так виглядає справжня дружба. Коли допомагають не тому, що треба – а тому, що не можуть інакше», – акцентував Голова ДПС.

Додати коментар

Користувач:
email:





Traders shout, sell, buy,
Prices fluctuate all day,
Stocks on the exchange.

- Fin.Org.UA

Новини

14:35 - Отримання відомостей про доходи: алгоритм дій платника
14:34 - Екологічний податок: до загального фонду держбюджету платниками Дніпропетровщини спрямовано майже 67,5 млн гривень
14:33 - За використаних водних біоресурсів платники Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів понад 1,4 млн рентної плати
14:32 - Бізнес-адаптація: на Дніпропетровщині кількість платників, які знаходяться на податковому обліку, зросла на понад 9,5 тисяч осіб
14:31 - Податківці Дніпропетровщини: формуємо чесне конкурентне середовище без штучного розподілу бізнесу
14:28 - «Декларування – 2026 триває!»
14:27 - Податкова Дніпропетровщини та Південно-Східне міжрегіональне управління Держпраці посилюють взаємодію
14:24 - До бюджету надійшло 28,6 млрд грн військового збору: надходження зросли майже на третину
14:23 - TAX Control: з початку року надійшло понад 150 повідомлень про порушення
14:21 - В Україні зросли ціни на дизпальне
14:15 - Визнання помилки не звільняє від відповідальності – омбудсман про скандал довкола клієнтки monobank
13:55 - Bolt відкрив сезон електросамокатів у 12 містах України
13:50 - Українські виробники ягід та овочів зможуть отримати гранти до 150 тисяч доларів
13:40 - Для відновлення доріг після зими потрібен ще один ремонтний бюджет 2026 року – Сухомлин
13:39 - В Нацбанку назвали топтрійку благодійних фондів України
13:30 - Російська атака спричинила транскордонне забруднення Дністра
12:55 - Екстрений номер 112 в Україні: ЄІБ дає кредит на створення системи
12:45 - В роботі Telegram стався збій
12:36 - На пункті пропуску "Краківець – Корчова" можливі затримки через ремонт дороги
12:30 - Як китайські інвертори, панелі та батареї перекроїли український ринок енергонезалежності
12:10 - Аналітики підрахували, наскільки зросли витрати українських фермерів через кризу на Сході
11:55 - Ф’ючерси США падають через новий стрибок нафти
11:38 - Середньоденні виторги через реєстратори зростають – податкова
11:30 - Кешбек на пальне та доплати для пенсіонерів: Зеленський анонсував нові програми
11:26 - Коломойський і Боголюбов подали апеляцію на рішення Лондонського суду щодо Привату
11:06 - Війна на Близькому Сході може похитнути ринок дисплеїв
10:35 - Українців закликають сьогодні перенести активне енергоспоживання на період з 11:00 до 16:00
10:24 - Колонка Первін Дадашової та Романа Солтисяка “Чи присутній ефект фіскального витіснення в українській економіці?”
10:16 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 12 березня


Більше новин