Ключові рішення НКЦПФР від 29.04.2025

30.04.2025 09:48 | Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Схвалено пілотний проєкт з ліквідації пайового венчурного недиверсифікованого закритого інвестиційного фонду «АСТОН», створеного ТОВ «КУА «КАПІТАЛ ГРУП», шляхом передачі всіх його активів та пасивів до АТ «ЗНВКІФ «ГОЛДФОРТ».

Погоджено проєкти статутів та реєстрації випусків акцій для формування початкового статутного капіталу щодо АТ «ЗНВКІФ «ВІНТАЖ» та АТ «ЗНВКІФ «МЕГА ФІН КАПІТАЛ».

Погоджено Зміни до Рішення про емісію облігацій серії В (у разі неоформлення проспекту облігацій) ТОВ «КСГ «ДНІПРО».

Схвалено реєстрацію випусків іменних корпоративних облігацій серії А ТОВ «СІРОКО ФІНАНС» та ТОВ «ФК «ЛІБЕРТІ ФІНАНС» (без здійснення публічної пропозиції).

Затверджено додатки до проспектів корпоративних облігацій cерій G, Н, B ТОВ «НоваПей Кредит».

Погоджено зміни до рішень щодо емісії іменних цільових незабезпечених корпоративних облігацій серій J, I, K (у разі неоформлення проспекту облігацій) ТОВ «ІНВЕСТ-БУДРЕСУРС».

Встановлено невідповідність ТОВ «КУА «СОЛЬДІС» критеріям визначення підприємств як критично важливих (постанова КМУ від 27.01.2023 №76).

Схвалено проєкт Закону України «Про ратифікацію Декларації про завершення переговорів з питань внутрішнього регулювання послуг та вдосконалень Графіку специфічних зобов’язань в сфері послуг України».

Відповідні рішення Комісії доступні за посиланням.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bonds, mutual funds, stocks,
Wealth management portfolio,
Diversified wealth.

- Fin.Org.UA

Новини

19:29 - Ukraine’s Government Borrows Equivalent of Over UAH 64 Billion through Auctions to Sell Domestic Government Debt Securities in 2025, and almost UAH 2,091 Billion Total since Martial Law Was Imposed
19:20 - Україна розраховує отримати від ЄБРР ще 160 мільйонів євро на закупівлі газу
18:49 - "Швидше за все, буде нуль": в уряді московія констатували параліч інвестицій в економіку – росЗМІ
18:32 - У 2025 році московія пошкодила в портах України та Чорному морі 39 суден – дослідження
18:25 - Денис Шмигаль ознайомив Генсека НАТО Марка Рютте з наслідками російської атаки на ТЕЦ у Києві
18:14 - Буріння нових свердловин: "Укрнафта" встановила рекорд у 2025 році
17:50 - У Запоріжжі розповіли про темпи відновлення енергетики після атак
17:49 - Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Стратегії розвитку індустріальних парків на 2023-2030 роки»
17:45 - Проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Стратегії розвитку індустріальних парків на 2023-2030 роки»
17:29 - Держпрограма "Енергодопомога ФОП": за першу добу підприємці подали 2 700 заявок
17:20 - Олексій Соболев обговорив з ЄБРР пріоритети у співпраці: приватизація, страхування, корпоративна реформа
17:08 - 2,5 мільйона гривень збитків "Укрзалізниці" на закупках: справу скерували до суду
17:00 - Варшава передала Києву ще партію генераторів
16:52 - Нацбанк показав курс долара та євро на середу 4 лютого
16:51 - Майнові податки: хто є платниками?
16:50 - Денис Шмигаль та Грегорі Гайєтт обговорили розвиток проєктів у сфері енергетики
16:49 - Чи є базою нарахування єдиного внеску компенсація, нарахована роботодавцем працівнику, за невикористані щорічні відпустки?
16:48 - Земельні ділянки, за які юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи звільняються від сплати земельного податку
16:45 - Строки сплати транспортного податку
16:43 - Подання фізичною особою – платником податків інформації про податкову адресу (місце проживання)
16:42 - Послуги, що надаються Контакт-центром ДПС, порядок їх отримання платниками податків
16:41 - Засідання Комісії
16:41 - Порядок обчислення для фізичних осіб податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для житлової нерухомості
16:40 - Платники Дніпропетровщини сплатили до державного бюджету майже 5,4 млрд гривень
16:38 - На Дніпропетровщині початок 2026 року позначився позитивною динамікою надходжень до бюджетів та державних цільових фондів
16:38 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України»
16:35 - Дайджест «Події тижня»
16:35 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України»
16:34 - Відкрита комунікація та партнерство податківців Дніпропетровщини під час спілкування з платниками
16:32 - Податкові повідомлення-рішення: оновлено порядок надіслання платникам


Більше новин