Майже на 82 відс. збільшились надходження від платників частини чистого прибутку до місцевих бюджетів Дніпропетровщини

30.04.2025 10:34 | Fin.Org.Ua

Протягом першого кварталу поточного року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області платники спрямували понад 7,3 млн грн частини чистого прибутку. Порівняно з аналогічним періодом 2024 року це на понад 3,3 млн грн, або на 81,8 відс. більше.
Звертаємо увагу, що платники частини чистого прибутку заповнюють Розрахунок частини чистого прибутку (доходу), дивідендів на державну частку, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 12.01.2021 № 4 (із змінами).
Згідно з частиною другою ст. 6 Закону України від 16 липня 1999 року     № 996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» зі змінами та доповненнями регулювання питань методології бухгалтерського обліку та фінансової звітності здійснюється Міністерством фінансів України, яке затверджує національні положення (стандарти) бухгалтерського обліку, національні положення (стандарти) бухгалтерського обліку в державному секторі, інші нормативно-правові акти щодо ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності. Отже, стосовно визначення обсягу чистого прибутку (доходу), з якого розраховується частина чистого прибутку (доходу), що відраховується державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями до державного бюджету, доцільно звернутись до Міністерства фінансів України.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Money, a fickle friend,
Worshiped, chased, gained, lost, then
Found and lost again.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 09.01.2026
15:11 - Звіт про надходження запитів на публічну інформацію за грудень 2025 р.
15:08 - Запрошення до виcловлення зацікавленості (консультаційні послуги – відбір індивідуального консультанта) «КОНСУЛЬТАНТ ІЗ ЗАКУПІВЕЛЬ»
15:00 - 25 українських професіоналів повернулись з-за кордону і розпочали роботу в 9 міністерствах і офісах: стартував Create Ukraine 2.0
14:10 - Москва "серйозно стурбована" захопленням американцями танкера Marinera
14:00 - На низці українських доріг обмежили рух через негоду
13:30 - Мінекономіки розповіло про зміни на ринку сільгоспземель
13:20 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:15 - На Дніпропетровщині частково повернули електропостачання
13:00 - Екосистема краси нового покоління: як EVA створює новий формат beauty-досвіду
12:55 - Олексій Соболев: Одне з наших ключових завдань на рік – зробити ринок праці більш гнучким і сучасним для людей і бізнесу
12:40 - Samsung прогнозує потроєння прибутку до рекордного рівня завдяки буму ШІ
12:34 - На Запоріжжі енергопостачання відновлене повністю, на Дніпровщині – ще ні
12:19 - Частина чистого прибутку: платники Дніпропетровщини поповнили загальний фонд держбюджету на понад 20,4 млн гривень
12:18 - Фізичною особою одержано дохід від надання нерухомості в оренду фізичній особі, яка не є самозайнятою особою: порядок сплати ПДФО
12:18 - Уряд звільнив очільника Держлікслужби: яка причина
12:17 - Фахівцями податкової служби Дніпропетровщини протягом 2025 року розглянуто 1 013 звернень громадян
12:17 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 і від 12 жовтня 2022 р. № 1178”
12:16 - Учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни тепер мають право на податкову знижку за оренду житла
12:15 - "Нова пошта" продовжує працювати на Дніпропетровщині та Запоріжжі попри блекаут
12:14 - Увага! З 01.01.2026 відкрито новий рахунок за кодом класифікації доходів бюджету 50070100 «Кошти, що надходять від сплати роботодавцями внеску, штрафів та пені за несплату чи за порушення порядку сплати такого внеску»
12:13 - Розпочалось декларування доходів, отриманих фізичними особами у 2025 році!
12:13 - Проєкт постанова Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 і від 12 жовтня 2022 р. № 1178”
12:12 - Рентна плата: платники Дніпропетровщини поповнили місцеві бюджети на понад 2,0 млрд гривень
12:10 - Рентна плата за видобування природного газу: платники Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів понад 28,6 млн гривень
12:09 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
12:09 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 29 березня 2024 р. № 341 і від 4 червня 2024 р. № 644»
12:07 - Порядок та терміни реєстрації ПРРО
12:05 - Понад 323,7 млн грн акцизного податку з вироблених товарів спрямували до загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини
12:04 - Понад 19,5 млрд грн ПДВ спрямували платники Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету


Більше новин