Дніпропетровщина: консультаційний центр - надійний помічник у питаннях реєстрації податкових накладних

30.04.2025 09:39 | Fin.Org.Ua

Допомогти бізнесу працювати ефективно, роз’яснюючи складні аспекти оподаткування та забезпечуючи прозору взаємодію з податковою службою – такі ключові задачі консультаційного центру з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (консультаційний центр) Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (ГУ ДПС).
На черговій онлайн зустрічі під головуванням заступника начальника ГУ ДПС Максима Яіцького спілкувалися з суб’єктом господарювання Дніпровського району. Платник податків здійснює посередницьку діяльність у торгiвлi товарами широкого асортименту і не розумів причини блокування накладних.
Він звернувся за кваліфікованою допомогою аби розібратися у цьому питанні, а також у порядку формування пакету документів, які подаються на розгляд регіональної комісії для підтвердження реальності здійснення господарських операцій.
Фахівці податкової оперативно відреагували на звернення, запросивши  підприємство на зустріч для надання фахової допомоги у вирішенні питання зупинення реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН).  Також надали роз’яснення щодо врахування/неврахування таблиці даних платника податків ПДВ, розповіли як правильно її подати, аби уникнути зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування (ПН/РК) в ЄРПН.
Нагадали, що таблиця даних – це інструмент платника податків саме для уникнення блокування ПН/РК. Вона містить всю важливу інформацію про специфіку діяльності платника податків.
За результатом зустрічі платник податків отримав повне розуміння причин зупинення податкових накладних у ЄРПН та шляхів вирішення проблемних питань.
Консультаційний центр ГУ ДПС працює для всіх. Звертайтеся за номерами «гарячих ліній»: (056) 374 31 09; (098) 227 87 66; (066) 982 19 13.
Користуйтесь підтримкою, щоб ваш бізнес працював без перешкод. Ми допоможемо мінімізувати ризики та працювати у законодавчому полі.  

Додати коментар

Користувач:
email:





Dancing figures, bids,
A financial orchestra,
Money in motion.

- Fin.Org.UA

Новини

11:50 - Південно-Східна Азія переходить на дистанційку й чотириденку через нафтовий шок
11:45 - "Укрзалізниця" найняла "Rothschild & Cie" реструктуризувати її борги
11:39 - В Україні зріс попит на гібридні авто: популярні моделі лютого
11:20 - Зарплати в Україні майже подвоїлися проти довоєнного січня
11:04 - Секрети «зеленої» Антарктиди: НАНЦ і Henkel в Україні провели вебінар, присвячений минулому крижаного континенту
11:00 - Понад 80% усіх офіційно безробітних в Україні – жінки. Стартує друга хвиля національної кампанії «Звісно, зможеш!»
10:50 - Банки України показали актуальний курс валют на 11 березня
10:49 - Російський дрон влучив у харчовому підприємству у Харкові
10:20 - Ормуз б’є не лише по нафті: під ударом критична сировина для чипів, добрив і металів
10:18 - Державне агентство ПлейСіті видало ліцензії на випуск і проведення лотерей - понад 72 млн грн у держбюджет
10:15 - Зранку 11 березня без світла залишаються громади у трьох областях
10:06 - Успіх у Лас-Вегасі: як український бренд "Гетьман" вдруге переміг на виставці у США
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 11 березня
10:00 - Держава збільшує закупівлі риби українського виробництва для забезпечення Сил оборони
09:59 - У лютому порушників габаритно-вагових норм оштрафували на 7,6 мільйона гривень
09:50 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:50 - Chevron і Shell наближаються до перших великих нафтових угод у Венесуелі
09:40 - Банки мають достатній запас валюти – НБУ
09:30 - Поширені помилки при заповненні декларації про провадження господарської діяльності у сфері посередництва у працевлаштуванні за кордоном
09:27 - Роз’яснення щодо провадження господарської діяльності у сфері посередництва у працевлаштуванні за кордоном
09:20 - Нафта відреагувала на пропозицію вивільнення найбільших стартегічних резервів в історії
08:50 - московіяни вдарили по цивільних підприємствах у Глухові на Сумщині
08:30 - Україна та Ізраїль: чи може безпека стати двигуном зростання економіки
08:00 - "Залишковий ресурс – нуль років". Що буде з мостом Патона в Києві
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 11.03.2026
00:28 - Про природний капітал в активах НПФ
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:35 - Банки мають достатній запас готівкової валюти – результати операцій НБУ з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
21:00 - Новини 10 березня: мобілізація айтівців, провал законопроєкту про "податок на OLX", інфляція
20:31 - Супертанкер з іранською нафтою "проскочив" крізь Ормузьку протоку


Більше новин