Новини 29 квітня: деталі блекаута на Піренеях та претензії НБУ до Порошенка

29.04.2025 21:00 | Економічна правда

Про відключення світла у Іспанії та Португалії.
У країнах станом на ранок 29 квітня відновили електропостачання майже для всіх споживачів, після масштабних відключень світла. Про мідь у Китаї.
Запаси міді в країні можуть повністю вичерпатися вже за кілька місяців, оскільки ринок переживає "один із найсерйозніших дефіцитів в історії" на тлі побоювань запровадження мит у США. Про ціни на електроенергію.
Кабінет міністрів ухвалив рішення зберегти незмінним тариф на електроенергію для населення до 31 жовтня 2025 року. Про НБУ та Порошенка.
Нацбанк України 28 квітня визнав репутацію мажоритарного акціонера Міжнародного інвестиційного банку (МІБ) Петра Порошенка небездоганною.
Експрезидент України вважає його незаконним. Про оподаткування таксі.
Кабінет міністрів 29 квітня затвердив законопроєкт про податкову звітність для операторів цифрових платформ.
Йдеться про онлайн-сервіси, які пропонують послуги таксі, оренди нерухомості, маркетплейсів тощо. Ексклюзиви ЕП Тільки членам профспілки.
Як одеські бізнесмени хочуть забудувати санаторій "Жовтень" у Кончі-Заспі Бізнесмени Борис Кауфман та Олександр Грановський хочуть забудувати територію санаторію "Жовтень" у Кончі-Заспі під Києвом.
Хто їм допомагає? Ціни на гуртожитки можуть зрости вдвічі: чи покращить це умови проживання? Поліпшити умови життя студентів неможливо без підвищення вартості проживання.
Чи наважиться влада на непопулярний крок?

Додати коментар

Користувач:
email:





Stock prices fluctuate,
Anxiety and hope alike,
Gamble on the trade.

- Fin.Org.UA

Новини

14:45 - "Державні" лотереї скасують: у Мінцифри пояснили рішення
14:00 - 29 штатів США подали один із найбільших позовів проти Meta в історії: у чому причина
13:50 - "Дешевше взагалі зупинити видобуток". Чи виживуть Ferrexpo та "Метінвест" через закрите море
13:30 - Тайвань планує виплатити всім громадянам по $300 "дивідендів від ШІ"
13:26 - Бюджетна установа, яка користується пільгою, надає в оренду приміщення небюджетній установі: що з правом на пільгу по земельному податку у разі припинення договору оренди?
13:25 - Коригування сум єдиного внеску та реквізитів, що стосуються застрахованої особи, у Додатку Д1 до Розрахунку ЮО та Додатку ФІЗ-Д1 до Розрахунку ФОП/НПД після закінчення строку їх подання
13:23 - Яким чином здійснюється нумерація Розрахунків ЮО або Розрахунків ФОП / НПД з типом «Звітний», «Звітний новий», «Уточнюючий»?
13:22 - Яким чином у Розрахунку ЮО та Додатках Д1, Д2 або Д3 до нього, Розрахунку ФОП/НПД та Додатку ФІЗ-Д1 до нього провести коригування сум єдиного внеску у зв’язку з виправленням помилок до закінчення строку подання?
13:20 - Електронний кабінет: як надіслати електронного листа та отримати відповідь?
13:17 - Податковий календар на 19 серпня 2026 року
13:15 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників понад 31,3 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
13:13 - Дніпропетровщина: від фізичних осіб – платників транспортного податку надходження до місцевих бюджетів зросли на 78,7 %
13:12 - Рентна плата: платники Дніпропетровщини поповнили загальний фонд держбюджету майже на 3,0 млрд гривень
13:10 - Дніпропетровщина: підсумки тижневої роз’яснювальної роботи податківців
13:08 - Електронний кабінет: податкова у смартфоні, комп’ютері та у зручний для платника час
13:07 - Податківці викрили нелегальні обмінники в Києві: вилучено понад 1,6 млн грн, 138 тис. доларів США та майже 8 тис. євро
13:07 - До двох фінансових компаній застосовано заходи впливу
13:06 - Змінили адресу або інші персональні дані? Повідомте податкову протягом місяця
12:50 - Аналітики з’ясували, скільки років оренди дорівнюють вартості житла в різних містах
12:50 - Саудити відновили завантаження нафти в портах усередині Ормузу
12:30 - Купити квартиру чи обрати середовище для життя: як змінилися очікування українців
12:20 - Китай виводить нафтові танкери з небезпечних маршрутів Близького Сходу
11:50 - Банки України показали актуальний курс валют на 18 серпня
11:35 - московіяни поцілили у розподільчий центр, який обслуговує магазини EVA
11:20 - Резервне живлення тепло- та водопостачання: бракує ще 296 МВт
11:20 - СБУ розслідує кібератаку на АРМА на тлі конкурсу за активи Моршинської
10:58 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:50 - Влада Ірану боїться нових протестів через економічний тиск США – Reuters
10:36 - Акціонери Unex Bank планують інвестувати в Банк 250 млн грн
10:27 - Олексій Семенюк: Україна увійшла до світової системи фінансової довіри


Більше новин