Уряд започаткував програму підтримки аграріїв, які вирощують бавовник

29.04.2025 16:55 | Економічна правда. Колонки

Уряд прийняв рішення про започаткування програми підтримки агровиробників, які вирощують бавовник. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, йдеться на Урядовому порталі. "Виплата складатиме 10 тисяч грн на один гектар.
Ідеться про три регіони: Миколаївську, Одеську та Херсонську області.
Це буде стимулом для розвитку легкої промисловості, а також посилить обороноздатність держави", — наголосив Шмигаль. Крім цього, він повідомив, що цього року понад 2,6 тисячі агропідприємств отримали пільгові кредити "5-7-9" на загальну суму 15,4 млрд грн, а загальний обсяг залучених аграріями кредитів за різними програмами склав 34,6 млрд грн. Також у квітні стартували виплати спеціальної дотації фермерам на 386 млн грн для розвитку тваринництва.
Крім того, завдяки програмі компенсації 25% вартості української агротехніки сільськогосподарські підприємства закупили понад 6 тисяч одиниць техніки. Нагадаємо: В Україні станом на 25 квітня аграрії всіх областей посіяли 3,76 млн га ярих культур.
В Рівненській області почали сіяти гречку.

Додати коментар

Користувач:
email:





Вкладники в банк
Мають ризики, але й шанс
На прибуток є.

- Fin.Org.UA

Новини

13:25 - Способи подання податкових декларацій платниками податків, передбачені ПКУ
13:23 - Отримання платником витягу щодо стану розрахунків з бюджетом та сплати єдиного внеску через Електронний кабінет
13:21 - Про необхідність подання ФОП, яка планує одночасно провадити незалежну професійну діяльність, заяви за ф. № 1-ЄСВ
13:20 - Коди бюджетної класифікації, за якими сплачується податок на прибуток підприємств з 01.01.2026
13:18 - Податковий облік з ПДВ: покупцем – неплатником ПДВ повернено частину товарів із зарахуванням коштів у рахунок оплати іншої поставки
13:16 - Про отримання фізичною особою інформації про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків
13:14 - Деклараційна кампанія – 2026: звітуйте про доходи онлайн
13:13 - Який розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності?
13:12 - Порядок розгляду звернень громадян та запитів на публічну інформацію
13:10 - Погашення податкової заборгованості: відкритий діалог з платниками
13:08 - Спрощена система без помилок: податківці Дніпропетровщини провели інформаційно-роз’яснювальну сесію для бізнесу
13:07 - Декларування - 2026: кому необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи
13:06 - ДПС та Рада бізнес-омбудсмена спільно реалізували перший в історії України кейс податкової медіації
13:05 - Цифровізація та ефективне адміністрування: ДПС обговорила плани з британськими партнерами
11:50 - Кінець енергетичного перемир’я: через атаки ворога знеструмлення у чотирьох областях
11:39 - Приватбанк скасував на місяць комісію за зняття готівки на касі при оплаті бізнес-картками
11:28 - Україна запускає верифікацію терміналів Starlink
11:12 - Businesses Downgrade Their Expectations for Their Economic Performance due to Seasonal Factors – Business Outlook Survey in January
11:12 - Бізнес сезонно послабив оцінки результатів своєї діяльності – підсумки опитування підприємств у січні
11:10 - Monthly Business Outlook Survey, January 2026
11:10 - Щомісячні опитування підприємств України, січень 2026 року
11:08 - Чи необхідно фізичній особі, яка надає в оренду особисте майно, реєструватись ФОП?
11:07 - Цифрова безбар’єрність у податковій сфері
11:05 - Стартувала деклараційна кампанія – 2026: громадяни декларують доходи, отримані протягом минулого року
11:04 - Працювати офіційно – вигідно!
11:01 - Герус про скандальні контракти "Енергоатому": 9 розірвали, є часткова компенсація
11:00 - Максимальна база нарахування єдиного внеску у 2026 році
11:00 - Сінгапур створює космічне агентство на тлі бурхливого зростання сектору
10:58 - Звірка даних щодо плати за землю фізичними особами
10:57 - Електронний кабінет – головний інструмент цифрової взаємодії з податковою


Більше новин