Кабмін змінив правила компенсації за розмінування сільгоспземель

29.04.2025 16:59 | Економічна правда. Колонки

Кабінет міністрів вніс зміни до порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення компенсації витрат за гуманітарне розмінування земель сільськогосподарського призначення. Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, зазначивши, що відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду 29 квітня. Так, змінено центральний орган виконавчої влади, який формує та затверджує перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих московія.
Цим займатиметься Міністерство розвитку громад та територій України замість Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Народний депутат Олексій Гончаренко уточнив, що компенсацію відтепер мають право отримувати винятково ті аграріїв, хто реально вирощує сільгосппродукцію на своїй або орендованій землі. Якщо ці сільгоспземлі забруднені частково, то отримати компенсацію можливо, проте потрібен офіційний звіт із обстеження від сертифікованого оператора. Крім того, змінюються вимоги щодо термінів відкриття ескроу-рахунку: замість 5 — 10 робочих днів.
Якщо термін відкриття порушено, то заявку відхилять. Нагадаємо: В Україні з початку року аграрії подали 225 заявок на участь у державній програмі компенсації за розмінування сільськогосподарських угідь, але 189 із них відхилили як такі, що не відповідають вимогам програми.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bonds steady and slow
Guaranteed income in sight
Retirement secured

- Fin.Org.UA

Новини

14:20 - Чотири роки позбавлення волі: ВАКС за хабарі засудив експосадовця Міноборони
14:20 - На внутрішньому ринку України на третину скоротились перепродажі авто: ТОП-10 моделей
14:16 - Фінансова фортеця під вогнем: як захистити монетарну та фінансову стабільність під час повномасштабної війни. Промова Андрія Пишного
13:58 - Деклараційна кампанія – 2026: хто подає податкову декларацію про майновий стан і доходи
13:55 - Перехід права власності на об’єкт оподаткування протягом звітного року: сплата транспортного податку фізичною особою
13:54 - Чи включається до доходу юридичної особи – платника єдиного податку третьої групи сума коштів, отримана у вигляді бюджетного гранту?
13:54 - USDA збільшило прогноз врожаю соняшника в Україні
13:53 - Мінус мільярд рублів в день: у Москві рахують збитки від відключень інтернету
13:52 - TAX Control – дієвий інструмент контролю
13:50 - Звірка даних з податку на нерухомість: термін, в який контролюючий орган проводить перерахунок суми податку, у разі виявлення розбіжностей
13:49 - Чи має право ФОП на загальній системі оподаткування використовувати кошти для власних потреб з поточного рахунку, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності?
13:48 - Внесено зміни до форми довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи
13:46 - Для реєстрації ПРРО необхідно подати заяву за ф. № 1-ПРРО
13:45 - З початку року експорт вівса з України скоротився на 98%: причини
13:43 - В який термін контролююча особа – фізична особа подає повний звіт про контрольовані іноземні компанії?
13:41 - До уваги резидентів Дія Сіті!
13:39 - Чи застосовується на етапі будівництва сонячної електростанції касовий метод визнання податкового кредиту з ПДВ?
13:37 - Податкову декларацію про майновий стан і доходи можна подати за допомогою електронних сервісів ДПС
13:35 - Туристичний збір: юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 1,5 млн гривень
13:35 - Ісландія вже надала на підтримку енергетики України понад 8,4 мільйона євро
13:34 - За спеціальне використання води місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників понад 27,8 млн грн рентної плати
13:32 - Акцизний податок: надходження до загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини зросли на понад 26 відсотків
13:31 - Лайфстайл від податкової Дніпропетровщини: системна підтримка платників через податковий супровід та просвітництво
13:30 - Декларування – 2026: кому можна не подавати річну декларацію
13:29 - Місцеві бюджети: цьогорічні надходження зросли на 13,9 % порівняно з січнем – лютим 2025 року
13:20 - Компенсація за оренду житла: хто з ветеранів може отримати та куди звертатися
13:15 - Стрибок цін на пальне: АМКУ розповів, чи виявив порушення
13:02 - В Україні порахували середню суму аліментів у 2025 році
12:50 - Дрони Ірану вдарили поруч з аеропортом Дубая
12:35 - McDonald's торік збільшила кількість клієнтів на 17% і сплатила податків на 3,5 мільярда


Більше новин