Ajax Systems виходить на бразильський ринок

29.04.2025 14:10 | Економічна правда

Українська компанія Ajax Systems, яка виробляє системи безпеки, продовжує міжнародну експансію і виходить на ринок Бразилії. Про це йдеться на сайті виробника. Компанія будує власну локальну команду на чолі з регіональним керівником з продажу Едуардо Феліксом.
У Бразилії буде доступна продукція Ajax для захисту від вторгнення, відеоспостереження, пожежної безпеки, а також комфорту і автоматизації. "Ми бачимо значний потенціал у таких ключових галузях, як телекомунікації, житлова безпека, банківський сектор та роздрібна торгівля.
Ми прагнемо представити наші передові рішення з безпеки та встановити нові галузеві стандарти — так, як ми це зробили в інших країнах", – наголосив директор кластера у Південній Європі та Латинській Америці в Ajax Systems Дієґо Ді Джузеппе. Зазначається, що бразильський ринок електронної безпеки завершив 2023 рік із доходом понад 12 млрд бразильських реалів (приблизно 85,1 млрд грн), що в середньому становить 13,75% зростання порівняно із результатами минулого року. Бразильська асоціація виробників електронних систем безпеки прогнозує на 2024 рік зростання на 18,5%, що зумовлено ще активнішим впровадженням інтегрованих рішень для безпеки та домашньої автоматизації.
Очікується, що ринок стабільно зростатиме до 2025 року й надалі.Читайте також: Криза, зате стабільно.
Чим живе українська ІТ-галузь на третій рік великої війни?

Додати коментар

Користувач:
email:





Numbers on a screen,
A game of risk and profit,
Traders in between.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 22.01.2026
14:56 - Загинув колишній голова "Укренерго" Брехт
14:53 - Фермерам розширили доступ до фінгарантій
14:35 - Україна експортуватиме м'ясо до ще однієї країни
14:30 - НАБУ підозрює Шурму у розкраданні 141 млн гривень на "зеленому" тарифі
14:23 - Ціна на газ у США підскочила на понад 50%
14:15 - Що необхідно зробити платникам єдиного податку, які здійснювали охоронну діяльність
14:13 - Фіскальний чек – обов’язкова умова захисту споживача
14:12 - У відносинах працівник – роботодавець має укладатися трудовий договір
14:11 - Туристичний збір: впродовж 2025 року до бюджетів територіальних громад Дніпропетровщини від юридичних осіб надійшло понад 8,0 млн гривень
14:09 - Про надання ФОПом – платником єдиного податку другої групи послуги з перевезення
14:08 - Надходження до загального фонду державного бюджету від платників рентної плати за користування надрами Дніпропетровщини
14:05 - Лідери зі сплати транспортного податку у 2025 році – Київ та Дніпропетровщина
14:03 - За яким ідентифікатором форми документа в електронному вигляді подається податкова декларація про майновий стан і доходи громадянами?
14:02 - Міста мають ресурс залучати людей для ліквідації наслідків ударів московія – Зеленський
14:00 - Необхідність нової реструктуризації державного боргу України
13:44 - Арбітраж у Стокгольмі прийняв рішення щодо "зеленого тарифу" в Україні
13:42 - Чи може платник податків отримати ІПК в усній формі в контролюючому органі не за місцем податкової адреси?
13:41 - Про особливості заповнення заяви щодо ліцензії на право зберігання пального виключно для потреб власного споживання та/або промислової переробки для нестаціонарних ємностей понад 250 літрів
13:39 - Зміна СГ протягом поточного бюджетного року місцезнаходження, пов’язаного зі зміною адміністративного району: куди сплачується ПДФО?
13:37 - До уваги платників ПДВ – орендодавців та орендарів!
13:36 - Громадянин отримав електронні послуги від особи-нерезидента, яка не зареєстрована платником ПДВ на митній території України: що з ПДВ?
13:35 - Визначення дати виникнення доходу у юридичної особи від операцій з продажу товарів нерезидентам через онлайн-платформи за певних умов
13:33 - Про підтвердження факту включення фізичної особи – благодійника до Реєстру волонтерів
13:32 - До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівельні операції!
13:31 - Розмір нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, що не включається до оподатковуваного доходу платника податку
13:29 - Про надання ФОПом – платником єдиного податку другої групи послуги з перевезення
13:25 - До уваги платників ПДВ!
13:25 - Поляки планують страйкувати на КПП "Долгобичув – Угринів": коли це відбудеться
13:24 - Туристичний збір: впродовж 2025 року до бюджетів територіальних громад Дніпропетровщини від юридичних осіб надійшло понад 8,0 млн гривень


Більше новин