"Укргідроенерго" готується до суду з московія: замовило оцінку збитків від обстрілів

28.04.2025 13:09 | Економічна правда

ПрАТ "Укргідроенерго" 22 квітня за результатами тендеру замовило ТОВ "Консалтингова компанія "Острів" консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва на 8,28 млн грн. Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на "Прозорро". За пів року компанія має провести комплексне будівельно-технічне, оціночно-будівельне, економічне, електротехнічне, товарознавче, транспортно-товарознавче дослідження, оцінку для визначення збитків у вартісному виразі, витрат, необхідних для відновлення майна, що зазнало руйнівного впливу внаслідок збройної агресії московія, а також упущеної вигоди "Укргідроенерго", для подання позовів до судових інстанцій, зокрема міжнародних. Йдеться про низку нерухомого і рухомого майна та об’єктів незавершеного будівництва філій "Дніпровська ГЕ" (1,75 млн грн), "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" (1,47 млн грн), "Кременчуцька ГЕС" (2,03 млн грн) і "Середньодніпровська ГЕС" (3,03 млн грн). Серед усього іншого замовлені послуги включають визначення розміру витрат з облаштування захисних споруд та протидронового/антидронового захисту об’єктів "Укргідроенерго". ТОВ "Апрайсел ЮА" пропонувало на чверть нижчу ціну.
Однак його відхилили, бо воно не надало забезпечення тендерної пропозиції. Дорожчими конкурентами були ТОВ "Адвайзорі та ресьорч" і ТОВ "Ессет Експертайз". Київською "Консалтинговою компанією "Острів" володіють її директор Сергій Петенко та Юлія Амфітеатрова з Києва.
Компанія володіє сімферопольським ТОВ "Острів-Реєстр" з Олексієм Амфітеатровим з Києва. Нагадаємо: Державне "Укргідроенерго" уклало угоду на будівництво захисної споруди для Дніпровської ГЕС вартістю 4,36 мільярда гривень з ТОВ "БК "Адамант".

Додати коментар

Користувач:
email:





Red candlesticks fall,
A symphony of losses,
Fear grips the market.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:25 - Новини 21 травня: долар оновлює історичний максимум, "Auchan" закриває магазин у Києві
21:10 - Після обшуків БЕБ "Маркетопт" відмовився дробитися на ФОПи
20:50 - Бізнес-партнер Міндіча Хмельов скуповував землю та готелі – ЗМІ
20:45 - До кінця року у московії збанкрутує низка мереж автозаправок – СЗРУ
20:30 - Учасників "газової" схеми можуть випустити під застави на півмільярда гривень
19:58 - Енергостійкість бізнесу: програма підтримки завершується
19:22 - У Києві обмежать рух Північним мостом та Гостомельським шосе
19:08 - "Кришування порноофісів": суд взяв під варту підозрюваних
19:04 - Міністр Олексій Соболев та голова Наглядової Ради «НАЕК «Енергоатом» Руміна Велші зустрілись з послами країн G7
18:50 - "Auchan Україна" закриває гіпермаркет у Києві
18:28 - Екстраподаток на прибуток банків нівелює зусилля з детінізації – НБУ
18:10 - Іран хоче зробити прохід через Ормуз платним назавжди
17:56 - Місцевим органам дозволили напряму фінансувати групи ППО
17:37 - "Кернел" почав встановлювати на елеваторах сонячні електростанції
17:29 - Позиція Національного банку України щодо законопроєкту про оподаткування банків
17:22 - Засідання Комісії
17:10 - НКЦПФР та UCIF підписали Меморандум про співробітництво у сфері віртуальних активів
17:10 - "Лист від НБУ": Нацбанк попереджає про нову фішингову схему
17:00 - Підземний простір міста – ресурс під ногами
16:55 - Уряд виділив кошти на відновлення будинків у Запоріжжі та на Черкащині
16:42 - Курс долара до гривні знову оновить історичний максимум
16:42 - Все на показ: в Україні декриміналізують порнографію
16:18 - Махінації із сухпайками для ЗСУ на 71 мільйон гривень: повідомлено про підозру
16:15 - Україна та Японія масштабують проєкти з відновлення та технічної модернізації економіки
16:05 - ЄС хоче послабити санкції проти Китаю – ЗМІ
16:00 - Українські та польські аграрні асоціації домовилися продовжити секторальний діалог та співпрацю
15:59 - На Закарпатті створять індустріальний парк "Хуст": хто ініціатор
15:54 - В Україні рекордно знизилася кількість ІТ-ФОПів: яка причина
15:53 - Розпочинається обговорення проєкту з регулювання діяльності банку фінансової інклюзії


Більше новин