Відповідальність за порушення у сфері обігу підакцизних товарів: практичні поради від податківців на онлайн зустрічі з бізнесом Дніпропетровщини

28.04.2025 10:43 | Fin.Org.Ua

Ведення бізнесу у сфері підакцизних товарів передбачає особливу відповідальність. Дотримання ліцензійних вимог – це не лише обов’язок, а й шлях до стабільності та розвитку.
Фахівці Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (ГУ ДПС) разом із суб’єктами господарювання (СГ) регіону зібралися на онлайн зустріч, присвячену відповідальності за  порушення у сфері обігу підакцизних товарів (пального).
На зв’язку з підприємцями - працівники управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС. 
Під час зустрічі розглянули основні види порушень суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво, зберігання, оптову та роздрібну реалізацію пального, звернули увагу на види і розмірі фінансових санкцій за порушення норм Закону України від 18 червня 2024 року № 3817-ІХ «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, спиртових дистилятів, біоетанолу,  алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюнової сировини, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального», із змінами. Також обговорили підстави для припинення дії ліцензій на певні види господарської діяльності за результатами порушень встановлених за актами фактичних перевірок.
У випадках, коли на території громади здійснюється господарська діяльність з реалізації підакцизних товарів без дозвільних документів та без реєстрації підприємницької діяльності, така діяльність підпадає під дію Кодексу України про адміністративні правопорушення та відповідна фізична особа – громадянин притягується до адміністративної відповідальності виключно працівниками поліції.
Головне завдання податкової служби - допомогти бізнесу розібратись у законодавстві, уникнути помилок і забезпечити прозорі умови ведення справи. Фахівці управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС завжди відкриті для спілкування, і у разі виникнення питань нададуть фахові консультації щодо застосування норм законодавства у сфері обігу підакцизних товарів.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Український ринок
Із бурхливими коливаннями –
Треба знати правила.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - Гонка за чипами змусила техногігантів укласти угоди на майже трильйон доларів
17:00 - Терористи атакували нафтові об'єкти енергогіганта Саудівської Аравії
16:00 - Саудівська Аравія перехопила дві ракети над нафтопереробними заводами
15:00 - Дрон атакував найбільший приватний НПЗ в московія
14:00 - Україна звинуватила Росію в перетворенні Чорного моря на "другу Ормузьку протоку"
13:25 - США просять Україну не бити по неросійських танкерах через удар по Chevron – WSJ
13:00 - Країна співвласників: чому українцям час інвестувати у власну економіку
12:55 - Найбільше злиття голлівудських кіногігантів в історії відклали на рік
12:47 - Денис Шмигаль провів онлайн зустріч з Міністром енергетики та природних ресурсів Канади Тімом Ходжсоном
12:47 - Денис Шмигаль провів зустріч з Міністром енергетики та природних ресурсів Канади Тімом Ходжсоном
12:20 - московія атакувала енергетику Харківщини: знеструмлено місто
11:55 - Суд може знову скасувати глобальні мита Трампа: компанії подали позов
11:25 - У Сакартвело стався другий блекаут за два дні
10:45 - московія вдарила по автодвору термінала "Нової пошти" в Сумах: є загиблі та поранені
10:25 - В Енергоатомі відреагували на закиди 51 нардепа про корупційні ризики
10:00 - московіяни за ніч атакували низку АЗС на Полтавщині
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 25.07.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 24 липня: ціни на пальне зросли, московія атакувала одного з найбільших експортерів олійних
19:50 - Уникнув страти, але не санкцій: США запровадили обмеження проти іранського мільярдера
19:30 - Китай приховав за офшорами частки в газових мережах і вітропарках Європи
19:10 - Війни в Ірані та Україні підняли фізичну нафту майже до $110
18:58 - Путін урізав фінансування проєктів "технологічного лідерства московії"
18:49 - Шість областей України отримали потужні системи накопичення енергії для посилення енергетичної стійкості
18:43 - На Дніпропетровщині росіяни поцілили по пасажирському поїзду
18:20 - Хусити змусили танкер на шляху до Азії розвернутися й обігнути Африку
18:10 - До двох страховиків застосовано заходи впливу у вигляді відкликання ліцензії
18:00 - Друга торгова війна Трампа. Чому США знову ввели мита проти всіх


Більше новин