Військові накупили китайських пікапів по 1,1 мільйона

27.04.2025 17:00 | Економічна правда

Військова частина А0297 замовила ТОВ "НПО НТ "Будшляхмаш" 16 автомобілів на загальну суму 18,44 млн грн з постачанням до кінця червня 2025 року. Про це свідчать дані "Прозорро". Йдеться про китайські повнопривідні пікапи JAC T6 по 1,15 млн грн за одну автівку.
Кожен автомобіль матиме механічну коробку передач, подвійну подушку безпеки, кондиціонер тощо. В Україні ціни на нові автомобілі JAC T6 стартують від 1,19 млн грн.
Тобто дорожче, ніж запропонував військовим "Будшляхмаш". На торгах у переможця було два конкуренти: ТОВ "Нова енергія України" та ТОВ з іноземними інвестиціями "Юромаш".
Їхні пропозиції були вищими від "Будшляхмашу": 18,6 млн грн, та 19,33 млн грн відповідно. Очікувана вартість становила 19,42 млн грн. Столичним "НПО НТ "Будшляхмаш" на чолі з Ігорем Холоденком володіє Станіслав Мирославович Гуйван.
Його батьку Мирославу Гуйвану належить ТОВ "ТД "Будшляхмаш", яким керує Володимир Нікітін.
Мирославу Гуйвану і його іншому сину Олександру Мирославовичу Гуйвану належить виробник "Спецбудмаш", яким керує Юрій Басюк. Нагадаємо: У лютому інша військова частина А4118 замовила сто японських автомобілів Mitsubishi L200 2,4 MT дорожче - по 1,67 млн грн за штуку.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bulls and bears collide
Chaos in the financial world
Invest with caution

- Fin.Org.UA

Новини

17:35 - Виробника води "Карпатська джерельна" оштрафували на понад 9 мільйонів за обман щодо її походження
17:25 - Курс долара третій день поспіль встановлює історичний рекорд щодо гривні
17:20 - "Дружба" може запрацювати протягом місяця-півтора – Зеленський
17:09 - Україна торік відкрила рекордні за час великої війни 22 нові експортні ринки
17:05 - Правоохоронці викрили розкрадання коштів на водогін у Донецькій області
16:50 - "Укренерго" не отримувало офіційних повідомлень про припинення аварійного електропостачання зі Словаччини
16:37 - Зеленський про нафтопровід "Дружба": Скажу чесно – я б його не відновлював
16:30 - Навіщо державі ПДВ з малого бізнесу
16:22 - Зеленський розповів, як держава мінімізує націнку на АЗС
16:20 - Зеленський розповів, у скільки Україні обійдеться ремонт доріг
16:06 - Київрада розгляне доопрацьований план енергостійкості столиці
15:52 - У ДПС підозрюють третину ювелірного ринку у приховуванні оборотів
15:50 - Україна відновила експорт електроенергії
15:40 - Девальвація національної валюти прогнозована – парламентський комітет
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 06.03.2026
15:30 - Найбагатша слов’янська країна долучилася до Фонду підтримки енергетики України
15:27 - Львів може стати пілотним майданчиком для муніципальних облігацій — НКЦПФР провела зустріч із міською радою
15:25 - Міст Патона можна експлуатувати зі встановленими раніше обмеженнями – КМДА
15:21 - Електронний кабінет: подання юридичною особою податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи
15:20 - Отримання статусу неприбуткової організації: термін подання заяви за формою 1-РН
15:18 - Чи підлягають відображенню в податковій декларації з ПДВ отримані платником податку відсотки за депозитом?
15:16 - Чи є підтвердженням достовірності реєстраційного номера дані про РНОКПП з ДРФО, внесені до е-паспорта або е-свідоцтва про народження?
15:13 - Фізична особа має декілька об’єктів житлової нерухомості, один з яких використовується з метою одержання доходу: чи є пільги з податку на нерухоме майно?
15:11 - Про право підпису податкової звітності особою, яка управляє спадщиною відповідно до укладено договору, за певних умов
15:09 - Порядок виправлення самостійно виявлених помилок у Податковій декларації з транспортного податку після граничного терміну її подання
15:08 - Визначення об’єкта оподаткування військовим збором для ФОП – платників єдиного податку першої, другої та четвертої групи
15:03 - Економіка московії показала падіння вперше з березня 2023 року – росЗМІ
15:00 - До уваги платників ПДВ!
14:50 - Детінізація ювелірного ринку: третина підприємців звітує про такий обсяг виторгів, який навіть не покриває базові витрати бізнесу
14:46 - Податкова соціальна пільга: платник ПДФО має право на зменшення доходу у вигляді заробітної плати


Більше новин