Держкіно віддасть фірмі дружини депутата 17 мільйонів за шпигунську комедію

27.04.2025 15:01 | Економічна правда. Колонки

Державне агентство з питань кіно 15 квітня уклало угоду про надання державної субсидії на виробництво національного ігрового повнометражного фільму на 16,53 млн грн з ТОВ "Кіномедія", директоркою якого є дружина депутата Київради Олеся Маляревича. Про це свідчать дані системи "Прозорро". Йдеться про шпигунську комедію "Таємна служба UA".
Автор сценарію фільму та режисер-постановник - Олександр Литвиненко, продюсер - його брат Євгеній Литвиненко. Хронометраж комедії - 110 хвилин.
На його створення відвели термін до кінця 2026 року. "Дочка секретного агента, яка від народження має незвичну будову головного мозку, незвичайні зв’язки нейронів якого призвели до дуже високого рівня IQ, не за власним бажанням стає учасницею спецоперації Таємної Служби UA, в якій служить її батько, що загадково зник під час виконання важливого завдання. Ситуація складається так, що тільки вона може допомогти закінчити розпочату її батьком справу та завадити російським спецслужбам тихим способом захопити владу в Україні і змінити вплив на геополітичній карті світу у бік московії", - такий стислий зміст кінопроєкту. Як повідомляло Державне агентство з питань кіно, "Таємна служба UA" - один з переможців дев’ятнадцятого конкурсного відбору Держкіно. Загальний бюджет фільму - 20,66 млн грн, з яких держпідтримка відповідно становитиме 16,53 млн грн. Засновницею ТОВ "Кіномедія" є Тетяна Татаренко, керівниця - Алла Маляревич.
Це дружина депутата Київради від партії "Удар" Віталія Кличка Олеся Маляревича.
У 2004-2021 роках він особисто очолював ТОВ "Кіномедія". У 2022 році Маляревич під час повномасштабного вторгнення московії приєднався до складу 92 ОМБР ЗСУ. Олесь Маляревич.
Фото: його Фейсбук-сторінка Читайте також: Велика кінодепресія: як Україна може втратити свій ненароджений Голлівуд Нагадаємо: Державне агентство України з питань кіно 5 лютого уклало угоду з ТОВ "Основа фільм продакшн" про державну підтримку в формі державної субсидії на виробництво повнометражного фільму "Імені Вірського" у жанрі драми та байопіку на 20,00 млн грн.

Додати коментар

Користувач:
email:





From Wall Street to Tokyo,
London to Hong Kong and back,
The financial world spins.

- Fin.Org.UA

Новини

03:02 - Національний банк актуалізує перелік бенчмарк-ОВДП, які банки можуть включати в покриття обов’язкових резервів
03:02 - Національний банк актуалізує перелік бенчмарк-ОВДП, які банки можуть включати в покриття обов’язкових резервів
02:54 - Бізнес очікує зростання ділової активності у 2026 році на тлі поліпшення інфляційних та незначного посилення курсових очікувань – результати опитування керівників компаній у ІV кварталі 2025 року
02:48 - НБУ запроваджує "позиковий ліміт": черговий етап валютної лібералізації для бізнесу
19:43 - 19 січня погодинні відключення електроенергії будуть по всій Україні
19:30 - Україна очікує на опалювальне обладнання від Італії – Буданов
19:10 - Шмигаль розповів про ситуацію з теплопостачанням у Києві та області
17:55 - В Україні подорожчали столові буряки: яка ціна
17:20 - Cудновласники призупиняють заходи в українські глибоководні порти – ЗМІ
16:10 - У Харкові визначилися, хто будуватиме перший підземний дитсадок
15:12 - У 2025 році московія активізувала використання Маріупольського порту – СЗРУ
14:10 - Розпочався ремонт ЛЕП, що з’єднує ЗАЕС з українською енергосистемою
13:59 - Суд відібрав землі у двох київських кооперативів, які збирали гроші за автостоянку
13:49 - У Київській області екстрені відключення світла: графіки не діють
12:55 - Київський ЦУМ майже повністю відключив зовнішню підсвітку
11:57 - Суд розірвав угоду Київради з фірмою, яка хотіла "перетворити" нежитловий будинок на житловий
10:51 - У пунктах пропуску на кордоні з Польщею призупинили оформлення заповнених вантажівок
10:00 - В Україні впав відбір газу зі сховищ
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 18.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:10 - Денис Шмигаль: Максимально швидке відновлення енергопостачання та посилення захисту критичної інфраструктури Києва і області - найвищий пріоритет
19:07 - Україна та Німеччина посилюють співпрацю у сфері лісового господарства
18:57 - У Києві ведуть роботи з повернення тепла до 102 житлових будинків – Кулеба
18:30 - Україна та Німеччина домовилися про продовження Німецько-українського агрополітичного діалогу
18:10 - Італійці затримали судно металом за порушення санкцій проти московія
18:00 - Литва надасть Україні додаткове обладнання для підтримки енергетичної стійкості найбільш критичних регіонів – Денис Шмигаль
17:20 - БЕБ вилучив контрабандну електроніку на 35 мільйонів гривень
17:00 - Голова FIFA заробляє $6 мільйонів на рік – його зарплата зросла в 4 рази за 10 років
16:15 - Литва виділить Україні додаткову енергетичну допомогу
15:10 - Маск вимагає від OpenAI та Microsoft 134 мільярдів доларів компенсації


Більше новин