Кібератаки не було: масштабний збій онлайн-сервісів стався через проблему у дата-центрі De Novo

26.04.2025 10:10 | Економічна правда

Вранці 26 квітня у "Дії", "Новій пошті" та терміналах банків зафіксовано технічний збій через проблеми із живленням у хмарного провайдера De Novo, на якому хостяться ці сервіси. Цю інформацію ЕП підтвердив CMO De Novo Дмитро Бахмацький. Основна причина збою – відключення світла у дата-центрі. За словами Бахмацького, мова про кібератаку на дата-центр не йде, проблеми виникли під час заміни джерел безперебійного живлення. "Проблема виникла не через кібератаку.
Під час планових робіт у дата-центрі De Novo зникло електроживлення.
Виникла нештатна ситуація — один із магістральних автоматів аварійно тимчасово припинив подачу енергії на частину систем розподілу живлення. Як наслідок, зник доступ до хмарної інфраструктури.
Станом на ранок більшу частину сервісів вже відновлено, робота дата-центру стабілізується", — повідомив Бахмацький у коментарі для ЕП. Збій стався близько 8:00 суботи.
Наразі живлення дата-центру відновлено, технічні спеціалісти компанії працюють над відновленням сервісів , робота дата-центру стабілізується. Нагадаємо: Зранку суботи стався масштабний збій у "Дії" та банках, не працювала оплата терміналом у київськомму метро.У "Новій пошті" повідомили про збій.
За повідомленням компанії, проблеми на стороні підрядника, але мова не йде про хакерську атаку. Про проблеми також повідомили у "Райффайзен банку", там обіцяють відновити роботу до 10:00. У Мінцифрі зазначили, що причина збою – оновлення у одного з великих центрів обробки даних.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші – папірці,
Але на них ґрунтується
Економіка.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 03.04.2026
15:23 - Депутат сільради на Житомирщині "забув" задекларувати 46 мільйонів гривень
15:20 - На українському ринку капуста за рік подешевшала вдвічі: яка її ціна
15:16 - "Інтерпайп" Пінчука купив завод у Румунії
15:00 - "Служу народу": у 2025 році топчиновники купували нерухомість та автомобілі частіше аніж решта громадян
14:55 - Американські інвестори звинувачують Маска у шахрайстві: йтимуть до суду
14:36 - Екскерівнику Держлікслужби, підозрюваного у брехні в декларації, обрали запобіжний захід
14:34 - Насірова позбавили волі на 6 років – рішення апеляції
14:33 - Ощадбанк та UPG запускають пільгове фінансування на придбання пального для бізнесу
14:30 - Україна посилює безпеку постачання природного газу відповідно до європейських стандартів
14:25 - Ухилились від сплати податків на 40 мільйонів: у Запоріжжі викрили схему з пальним
14:05 - Днями Київ отримає партію нових автобусів – Кличко
13:54 - Україна скоротила імпорт електроенергії на чверть
13:35 - Уряд передбачив компенсацію працівникам у разі простою підприємств
13:31 - Строки проведення фактичної перевірки
13:30 - Валентина Москаленко та Ганна Лігун обговорили з AHK Ukraine розширення співпраці в енергетиці
13:28 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:25 - Українські громади підключать 75 когенераційних установок потужністю 100 МВт
13:17 - У Мінцифри розповіли, яке місто стане наступним, де запустять 5G
13:14 - Погашення заборгованості по єдиному внеску та нарахованої пені: який код виду сплати зазначається при заповненні реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції?
13:12 - Чи сплачують авансовий платіж з військового збору ФОПи на загальній системі оподаткування?
13:09 - Який код УКТЗЕД слід зазначати в фіскальному чеку при роздрібному продажу пива на розлив?
13:06 - За якими кодами бюджетної класифікації сплачується земельний податок та орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності?
13:04 - Юридична особа – платник єдиного податку четвертої групи при виплаті дивідендів фізичній особі сплатила ПДФО та військовий збір: чи враховувати ці суми при розрахунку загального МПЗ за податковий (звітний) рік?
13:00 - Юридична особа протягом одного календарного місяця придбала та продала легковий автомобіль: чи подається декларація з транспортного податку?
13:00 - Задачі у бізнесі, які вже сьогодні можна передати штучному інтелекту
12:59 - Вивезення за межі митної території України у митному режимі експорту окремих видів товарів: дата складання податкової накладної
12:58 - Нерезиденту – юридичній особі безоплатно надані товари: що з оподаткуванням?
12:57 - московія заборонила виробникам експортувати бензин до кінця липня
12:56 - Порядок заповнення розділу III «Залишки товарів на кінець звітного періоду» звіту № 1-ОП


Більше новин