Новини 25 квітня: зміна власника Monobank, інфляційний звіт НБУ та поділ майна Порошенків

25.04.2025 21:00 | Економічна правда

Про Monobank.
АМКУ дозволив кіпрській компанії Crestline Limited отримати контроль над ТОВ "Фінтех Бенд", яке є розробником і технологічним оператором Monobank, що здійснює всі банківські операції на базі Універсал Банку. Про ЗАЕС.
Експерти МАГАТЕ, які перебувають на Запорізькій АЕС, 23 квітня чули гучні постріли поблизу головної адміністративної будівлі, де розташований їхній офіс. Про безробіття.
В Україні за результатами І кварталу 2025 року завдяки високому попиту на робочу силу зменшилася частка безробітних і зросла частка зайнятих - до найвищого рівня за час повномасштабного вторгнення. Про тарифи.
Національний банк України припускає збільшення тарифів на ЖКП у наступні роки, зокрема з 2026 року. Про Марину і Порошенка.
Дружина колишнього президента Петра Порошенка Марина Порошенко звернулася до суду з позовом про поділ з ним майна. Ексклюзиви ЕП "Обложена фортеця": як економіка Ірану працює в умовах 40-річних санкцій Як функціонує економіка Ірану? Чому Трамп поки не дозволяє Ізраїлю бомбити ядерні об’єкти Тегерана? Чи вдасться США укласти нову ядерну угоду? Чи готова економіка Ірану до великої війни на Близькому Сході?

Додати коментар

Користувач:
email:





Economy grows strong,
Interest rates start to rise,
Tightening monetary.

- Fin.Org.UA

Новини

12:50 - Міський голова Харкова закликає недопустити неконтрольоване залучення трудових мігрантів
12:30 - Як ШІ "думає" за користувача
12:21 - У Держдумі московія заявили, що російська економіка не витримає продовження війни
12:20 - Темпи падіння ВВП України у квітні скоротилися – Свириденко
11:57 - Дніпропетровщина: послуга онлайн-сурдоперекладу у ЦОПах – доступ до податкового сервісу без безбар’єрів
11:56 - До уваги демобілізованих ФОП!
11:55 - московія вдарила по центру Прилук: є загиблі, пошкоджено підприємство, ТЦ та супермаркет
11:53 - Щодо подання звіту про нарахування, обчислення і сплату внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю за деяких умов
11:51 - До уваги платників акцизного податку!
11:50 - У Німеччині приватизують колишнього топклієнта російського "Газпрому"
11:46 - Придбання будівельного вагончика, який не містить реєстраційного номеру, для використання по всій території України: чи подавати Заяву за ф. № 20-ОПП?
11:45 - Таблиця даних платника ПДВ: особливості заповнення
11:44 - Мобілізований ФОП – платник єдиного податку другої або третьої групи, який продовжував здійснювати господарську діяльність і отримувати доходи, перевищив граничний обсягу доходу: які дії?
11:42 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:42 - Що є підтвердженням сплати страхового внеску органом, який виплачує допомогу при народженні дитини до досягнення нею трирічного віку з метою звільнення ФОП від сплати єдиного внеску за себе?
11:35 - Про відображення податковими агентами у фіскальному чеку суми сплаченого туристичного збору
11:35 - Петиція із закликом зупинити зростання тарифів на проїзд у Києві набрала необхідні голоси
11:21 - Хто є платниками внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю?
11:19 - Податковий календар на 20 травня 2026 року
11:18 - Платники Дніпропетровщини з вироблених товарів спрямували до загального фонду держбюджету понад 97,0 млн грн акцизного податку
11:16 - За видобування природного газу місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників понад 14,8 млн грн рентної плати
11:14 - Дніпропетровщина: понад 287,7 млн грн податку на прибуток сплатили платники до місцевих бюджетів
11:13 - Цифровізація податкових сервісів: отримання РНОКПП та внесення змін до ДРФО в електронному форматі
11:12 - Інформаційно-роз’яснювальна робота податківців Дніпропетровщини протягом тижня
11:10 - Розблокування податкових накладних: алгоритм дій від податкової Дніпропетровщини
11:10 - Розблокування податкових накладних: алгоритм дій від податкової Дніпропетровщини
11:05 - РРО: які документи необхідно формувати та зберігати
11:04 - Важливо для великого бізнесу: з якими країнами ще немає автоматичного обміну звітами CbC
11:00 - Головна ШІ-компанія Європи купила австрійського ШІ-фізика Emmi
10:45 - Декілька прифронтових областей частково без світла після обстрілів московія


Більше новин