Герман Галущенко обговорив з міністром енергетики Бельгії допомогу для підтримки енергетичної стійкості України

25.04.2025 11:10 | Міністерство енергетики України

Герман Галущенко обговорив з міністром енергетики Бельгії допомогу для підтримки енергетичної стійкості України ludmila.petrovska 25 квітня 2025, 11:10 Під час робочого візиту до Лондона міністр енергетики України Герман Галущенко провів двосторонню зустріч з міністром енергетики Бельгії Матьє Біє.
Сторони зустрілися на полях Саміту Міжнародного енергетичного агентства (МЕА) щодо майбутнього енергетичної безпеки.
Очільник Міненерго ознайомив колегу з поточним станом української енергосистеми та потребами галузі з огляду на атаки росії, які тривають, та підготовку до майбутнього опалювального сезону.
Герман Галущенко подякував Бельгії за підтримку, що надається українському енергосектору з початку повномасштабного вторгнення рф, зокрема 12 вантажів з енергетичним обладнанням загальною вагою 158 тонн, а також внесок до Фонду підтримки енергетики України у розмірі 2,5 мільйона євро та сприяння відновленню та модернізації енергетичної інфраструктури, зокрема впровадженню децентралізованих систем опалення та електропостачання, передачі мобільних котлів для лікарень і комунальних підприємств у межах проєкту BE-Relieve Ukraine, який триватиме до кінця 2028 року.
Окремо сторони обговорили питання ядерної та радіаційної безпеки, пов’язані з окупацією росією найбільшої в Європі атомної електростанції – української ЗАЕС.
Новини Новини Міністерства Міжнародна діяльність Енергетична безпека Міжнародна допомога

Додати коментар

Користувач:
email:





City of London, finance hub
Trading stocks, bonds, and currencies
Brexit clouds loom large

- Fin.Org.UA

Новини

14:45 - ОККО сплатила майже 15 млрд грн податків за перше півріччя 2026 року
14:38 - Леся Карнаух: ДПС працює над тим, щоб більше громад запровадили туристичний збір
14:30 - Металобрухт помножили на нуль: хто виграв, а хто програв від заборони його експорту
14:20 - Метро Києва сформувало 97% збитків комунального транспорту – дослідження
13:39 - Використовуєте РРО - дотримуйтесь вимог щодо формування та зберігання документів!
13:37 - Чи є базою нарахування єдиного внеску доходи, отримані фізичною особою від продажу власного рухомого та нерухомого майна?
13:37 - За мобілізованим працівником зберігається місце роботи: ставка військового збору, за якою оподатковується дохід у вигляді середнього заробітку, що виплачується роботодавцем
13:35 - Термін, в який необхідно сплатити податкове зобов’язання, у разі несвоєчасного подання звітності
13:35 - Через застосунок оформлюється 71% усіх квитків на поїзди – Укрзалізниця
13:34 - Від сплати яких податків і зборів звільняються юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи?
13:33 - Яким чином та за якою формою подається Розрахунок ФОПами та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, за другий квартал 2026 року?
13:32 - Представництво нерезидента уповноважене на сплату податку на прибуток підприємств за нерезидента: заповнення платіжної інструкції
13:31 - Чи можна підтвердити інформацію про задеклароване (зареєстроване) місце проживання (перебування) роздрукованим з мобільного застосунку Портал Дія витягом про зареєстроване місце проживання з QR-кодом?
13:30 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
13:30 - Тарифи Укренерго знову зростуть 1 серпня: що потрібно знати
13:29 - На кошти платника накладено арешт органом державної виконавчої служби або приватним виконавцем: як сплатити податкові зобов’язання?
13:24 - Податковий календар на 29 липня 2026 року
13:22 - Податкова служба Дніпропетровщини: створюємо комфортні умови для платників
13:21 - Податкова – це сервіс: на Нікопольщині у ЦОПах кожному забезпечено рівний доступ до послуг
13:20 - Платники рентної плати за видобування природного газу поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 22,4 млн гривень
13:18 - Рентна плата: майже 1,1 млрд грн надійшло від платників до місцевих бюджетів Дніпропетровщини
13:17 - Платники Дніпропетровщини зміцнюють фінансову спроможність громад: понад 25,2 млрд грн – надходження до місцевих бюджетів
13:15 - Повернути помилково або надміру сплачені кошти можна онлайн через Електронний кабінет
13:12 - Леся Карнаух: ДПС працює над тим, щоб більше громад запровадили туристичний збір
13:12 - "Не підпільні цехи, а нелегальні тютюнові фабрики": правоохоронці розповіли про викриту мережу
13:00 - Чому дорожчає квадратний метр: що насправді формує собівартість житла
12:45 - АЗС знову підняли ціни, але не на бензин
12:42 - НАБУ викрило оборудку на будівництві житла для військових
12:30 - Банки України показали актуальний курс валют на 28 липня
12:30 - Як бізнесу окупити СЕС


Більше новин