Герман Галущенко обговорив з Держсекретарем Великої Британії з енергобезпеки допомогу українському енергосектору

25.04.2025 20:15 | Міністерство енергетики України

Герман Галущенко обговорив з Держсекретарем Великої Британії з енергобезпеки допомогу українському енергосектору ludmila.petrovska 25 квітня 2025, 20:15 Міністр енергетики України Герман Галущенко провів зустріч з Державним секретарем Великої Британії з питань енергетичної безпеки та досягнення нульових викидів Едом Мілібендом. 
Сторони зустрілися на полях Саміту з питань майбутнього енергетичної безпеки, організованого Великою Британією у співпраці з Міжнародним енергетичним агентством (МЕА), що проходить у Лондоні.
Герман Галущенко розповів колезі про ситуацію в українській енергетиці та заходи, що вживаються для подолання наслідків російських атак на енергооб’єкти та підтримки стабільної роботи енергосистеми.
Міністр подякував Великій Британії за допомогу, яка надається українському паливно-енергетичному комплексу з початку повномасштабного російського вторгнення, зокрема 84 гуманітарні вантажі загальною вагою 1 250 тонн, що включають, зокрема електростанції резервного живлення, габіони, комплектуючі до генераторів, газове обладнання та інше устаткування, необхідне для відновлення енергооб’єктів після російських атак.
Також Сполучене Королівство внесло більше 100 млн євро до Фонду підтримки енергетики України, який зарекомендував себе ефективним інструментом для закупівлі енергетичного обладнання для потреб українських енергокомпаній.
Окрему увагу під час зустрічі сторони приділили напрямкам співпраці для протидії росії та зменшення впливу агресора на світових енергетичних ринках.
Новини Новини Міністерства Міжнародна діяльність Енергетична безпека Міжнародна допомога

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансові ринки,
Де золото, де нафта –
Звичайні зміни.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 31 липня: продаж Gulliver
19:41 - Банк Японії залишив ставки без змін
19:02 - Netflix отримав позов на $105 мільйонів через викрадення копії нового фільму з Кейджем
19:00 - Унормовано порядок виконання дебетового переказу коштів без згоди платника
18:31 - У Павлограді через атаку росіян спалахнув торгівельний комплекс
18:03 - Gulliver виставлять на продаж
17:42 - У Києві з першого серпня запрацює пересадковий квиток
17:13 - Veon підвищує прогноз прибутку
16:44 - У Харкові ремонтуватимуть лікарню, ціни завищені – "Наші гроші"
16:30 - Судна відмовляються заходити в порти: хто відповідатиме за зірвані поставки
16:05 - Недостовірне декларування: судитимуть ексначальника обласного ДСНС
16:00 - Страховій компанії відкликано ліцензію та виключено з Державного реєстру фінансових установ
15:50 - Польський дискаунтер Pepco заходить у два київських ТРЦ: коли відкриються магазини
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 03.08.2026
15:30 - Мільйонні оборудки на виробництві БпЛА: справу передали до суду
15:10 - московіяни продовжили заборону на експорт бензину ще на пів року
14:50 - Аграрії просять поки не підвищувати залізничні тарифи: які аргументи
14:32 - Податкова знижка через «Дію»: як скористатися сервісом – тема інтерв’ю для «Павлоградської телерадіокомпанії»
14:30 - Дедлайн для бронювання, пенсії без довідок та безпечна косметика: що зміниться в серпні
14:21 - Оприлюднено зміни до плану виїзних перевірок з питань фінансового моніторингу, дотримання вимог валютного та санкційного законодавства на 2026 рік
14:17 - Олексій Семенюк: підготовку законопроєкту про віртуальні активи практично завершено
14:15 - Ексдепутата судитимуть за самовільне будівництво біля Дніпра
14:15 - До Індії додалася Африка: московія імпортувала бензин з Марокко – ЗМІ
13:58 - Київстар відкриває офіс у Нью-Йорку для посилення взаємодії з інвесторами та партнерами
13:56 - Про максимальний розмір доходу для нарахування єдиного внеску у 2026 році
13:55 - За якими кодом бюджетної класифікації сплачуються штрафні (фінансові) санкції за порушення норм регулювання обігу готівки та застосування РРО та/або ПРРО?
13:54 - Щодо оформлення довіреності, що видана ФОПом на представництво його інтересів, пов’язаних із сплатою податків в контролюючих органах
13:53 - До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України!
13:51 - Терміни, в які контролюючий орган повідомляє платника про продовження строки проведення документальної (планової або позапланової) перевірки
13:50 - Асоціація ритейлерів оцінила розвиток мереж супермаркетів за півріччя


Більше новин