В московії бурять нафтові свердловини найбільшими темпами за останні 5 років

25.04.2025 16:50 | Економічна правда

Російські виробники нафти бурять свердловини найбільшими темпами за останні п’ять років, оскільки країна готується як до послаблення обмежень на видобуток ОПЕК+, так і до можливості послаблення деяких міжнародних санкцій. Про це пише Bloomberg. Зазначається, що цей рівень активності, який на понад третину перевищує довоєнний рівень, вказує, що російська нафтова промисловість пристосувалась до західних санкцій. За словами Рональда Сміта з компанії Emerging Markets Oil & Gas Consulting Partners LLC, загальна потужність московії з видобутку сирої нафти та конденсату становить від 11 до 11,5 мільйонів барелів на день, що практично не змінилося порівняно з 2016 роком. За даними Bloomberg, у січні-лютому середня протяжність експлуатаційного буріння в московії становила понад 2370 км.
Це вище середнього сезонного показника за три роки повномасштабного вторгнення. Хоча деякі великі іноземні постачальники покинули країну після вторгнення, вони продали російські підрозділи місцевим менеджерам, зберігаючи обладнання та спеціалістів у московії. Крім того, SLB Plc та Weatherford International Plc продовжували працювати, хоча й у менших масштабах. За словами експертів, за останні три роки місцеві сервісні компанії також змогли знайти альтернативних постачальників обладнання або розробити власні еквіваленти. Нагадаємо: Ціни на нафту зростають другий день поспіль, їх підтримало потенційне послаблення торговельної війни між США та Китаєм, однак загалом ринок прямує до зниження за підсумками тижня через побоювання надлишкової пропозиції.

Додати коментар

Користувач:
email:





Економічний спад –
Висока непевність та
Важкі рішення

- Fin.Org.UA

Новини

10:06 - Успіх у Лас-Вегасі: як український бренд "Гетьман" вдруге переміг на виставці у США
09:59 - У лютому порушників габаритно-вагових норм оштрафували на 7,6 мільйона гривень
09:50 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:50 - Chevron і Shell наближаються до перших великих нафтових угод у Венесуелі
09:40 - Банки мають достатній запас валюти – НБУ
09:20 - Нафта відреагувала на пропозицію вивільнення найбільших стартегічних резервів в історії
08:50 - московіяни вдарили по цивільних підприємствах у Глухові на Сумщині
08:30 - Україна та Ізраїль: чи може безпека стати двигуном зростання економіки
08:00 - "Залишковий ресурс – нуль років". Що буде з мостом Патона в Києві
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 11.03.2026
00:28 - Про природний капітал в активах НПФ
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:35 - Банки мають достатній запас готівкової валюти – результати операцій НБУ з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
21:00 - Новини 10 березня: мобілізація айтівців, провал законопроєкту про "податок на OLX", інфляція
20:31 - Супертанкер з іранською нафтою "проскочив" крізь Ормузьку протоку
20:24 - 10% відкату: чиновницю підозрюють в отриманні хабаря за ремонт будинків у Харкові
20:10 - Нафтогігант США почав вивозити персонал з Близького Сходу
19:54 - Німеччина та Україна домовились про нову пільгову іпотеку для переселенців
19:50 - В Ірані випав небезпечний "нафтовий дощ" після ракетних ударів
19:45 - Захист національного виробника та справедлива конкуренція: результати засідання Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі
19:35 - Україна планує залучити від партнерів на енергетичні потреби у 2026 році 5 млрд євро, – Денис Шмигаль
19:20 - Зеленський розповів, як Кубраков допоможе посилити енергетику Києва
19:08 - Пропонується оновити порядок інкасації коштів та перевезення валютних цінностей банків в Україні
19:00 - Відновлення генерації: уряд планує цього року залучити ще п’ять мільярдів євро
18:55 - В Україні 11 березня відключення світла триватимуть з ранку до кінця доби
18:50 - Нафтовий гігант ОАЕ зупинив НПЗ після атаки дрона Ірану
18:45 - Запрошуємо до участі: в Києві відбудеться Форум для керівників підприємств щодо експортного контролю та комплаєнсу
18:30 - Нафта обвалилася на $10 після слів Трампа про швидку деескалацію
18:25 - САП та НАБУ викрили корупційну схему в "Укроборонпромі"
18:18 - Японія передала Україні захисну техніку: що найнеобхідніше


Більше новин