США планують "привілейовані" переговори про мита із 15 країнами – президентка Швейцарії

25.04.2025 18:12 | Економічна правда

Швейцарія входить до 15 країн, з якими США планують провести "привілейовані" переговори, щоб досягти угоди після запровадження масштабних американських мит. Про це повідомила президентка Швейцарії Карін Келлер-Зуттер, пише Associated Press. "Сполучені Штати визначили групу з 15 країн, з якими вони хочуть знайти швидке розв"язання митного питання.
Швейцарія входить до цієї групи з 15 країн", – сказала вона журналістам у Вашингтоні. Не повідомляється, які ще 14 країн будуть залучені, але, за її словами, "США планують проводити привілейовані переговори та знаходити рішення" з цією групою. Келлер-Зуттер зазначила, що буде укладено меморандум про взаєморозуміння, після чого можуть розпочатися переговори.
У документі також будуть викладені найважливіші теми, і "нам також призначили конкретну контактну особу". Президентка додала, що жодних графіків не встановлено, але обидві сторони домовилися швидко рухатися вперед, "тому що невизначеність – це отрута для економіки". Згідно з даними, опублікованими посольством Швейцарії у Вашингтоні, США є найважливішим експортним ринком товарів Швейцарії у світі з 2021 року, тоді як Швейцарія є четвертим за важливістю експортним ринком для послуг США. 24 квітня міністр закордонних справ Швейцарії Ігнаціо Кассіс під час візиту до Китаю заявив, що американські мита об"єднали постраждалі країни у "своєрідну коаліцію", щоб спробувати досягти угоди зі США. Нагадаємо: Німеччина може опинитися в стані рецесії цього року через наслідки запроваджених США мит.

Додати коментар

Користувач:
email:





Economic growth,
Opportunities abound,
Investors take flight.

- Fin.Org.UA

Новини

12:55 - Одна з найбільших мереж аптек Донеччини залишає регіон
12:52 - Чому не можна вимкнути ТЕС
12:43 - Україна поскаржилася на Росію в IMO: за півтора місяця атаковано 52 судна
12:35 - "Беззубі" санкції Австралії допомагають московія заробляти на продажу нафти – звіт
11:58 - Держава виділила 56 мільйонів гривень на розвиток двох індустріальних парків
11:49 - московіяни атакували енергетику у чотирьох областях
11:28 - Від початку війни кількість податкового боргу ФОПів зросла вдвічі
11:03 - Посадовця Чорноморського порту викрили на хабарі
10:43 - В Україні працюють шість з дев’яти енергоблоків АЕС, інші у ремонті – Шмигаль
10:28 - Ринок капіталів для бізнесу: Комісія та ТПП України шукають практичні рішення разом
10:02 - Контрольована Кремлем VK подає до московського суду на Apple
09:25 - Мінфіну доручили продати Sense Bank, вилучені кошти підуть на потреби Сил оборони – Корецький
09:00 - На кордоні з Молдовою московитський дрон влучив у пункт пропуску
08:30 - Що заважає регіонам розвиватися
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 21.08.2026
06:00 - Шабашка на "Арсеналі". На чому НАБУ і САП "взяли" Микитася і компанію
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 20 серпня: наслідки чергової атаки московія, нові плівки НАБУ
19:50 - ВАКС у п'ятницю продовжить засідання з обрання запобіжного заходу Микитасю
19:44 - Актуалізовано порядок інспекційних перевірок та авторизаційні вимоги до колекторських компаній
19:40 - московія атакувала нафтобазу мережі АЗК KLO під Києвом
19:10 - Ситуація в агросекторі зараз набагато гірша, ніж у березні-квітні 2022 року – міністр
19:10 - Звіт про роботу зі зверненнями, запитами на публічну інформацію та огляд практики застосування законодавства з питань захисту прав споживачів фінансових послуг за ІI квартал 2026 року
18:40 - московія уперше за кілька місяців атакувала в Києві об'єкт критичної інфраструктури – Кличко
18:35 - московія атакувала логістичний склад "ЕКО Маркет"
18:10 - Курс гривні до євро встановив новий історичний мінімум
17:51 - Російська атака пошкодила склад Yves Rocher в Україні: онлайн-замовлення призупинили
17:37 - московіяни знищили склад виробника морозива "Файні льоди" у Києві
17:10 - Через атаку московія пошкоджений склад з товарами супермаркетів Varus у Борисполі


Більше новин