Справа на 17 мільярдів: Марина Порошенко через суд хоче поділити майно з Петром Порошенком

25.04.2025 15:05 | Економічна правда. Публікації

Дружина колишнього президента Петра Порошенка Марина Порошенко звернулася до суду з позовом про поділ з ним майна. Про це свідчить ухвала Крижопільського районного суду Вінницької області. Позов було подано 27 березня 2025 року, підготовче засідання призначено на 29 квітня. Адвокат Порошенка Ігор Головань у коментарі LIGA.net сказав, що не може розповісти більше, ніж повідомляється в судовому реєстрі.
З його слів випливає, що позов не означає розлучення Порошенків: "Розлучення – це окремий процес, а майнові процеси – це окремі процеси". Як пише видання, справа буде розглядатися за правилами загального позовного провадження, а не спрощеного, оскільки ціна позову становить 17 102 703 811 грн, що значно перевищує встановлений законом поріг для спрощеного провадження. Читайте також: Політик і бізнесмен.
Які активи може забрати держава в Порошенка Головний підозрюваний у "справі Порошенка" Сергій Кузяра про ролі Медведчука та п"ятого президента у вугільних схемах Нагадаємо: Порошенку підписали підозру в держзраді та сприянні тероризму в рамках розслідування справи про незаконне постачання вугілля з окупованих територій.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks and bonds are sold
In primary market
New securities

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 21.07.2026
15:00 - Україна наростила імпорт молочних продуктів на 30%: які основні позиції
14:55 - Нові GLE, GLE Coupe та GLS: сучасний інтелект, інноваційні технології та ще більше комфорту
14:40 - У ремонт кладовища у Києві "зашили" будматеріали у півтора раза дорожче ринку – ЗМІ
14:10 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:00 - Комісія запропонувала механізми кращого захисту інвесторів у житлове будівництво
13:43 - Європейський суд виніс рішення щодо відібраної окупантами землі у Криму
13:05 - У російських торгових центрах стає дедалі менше відвідувачів: які причини
13:00 - Команда важливіша за красиві цифри. Інвестиційні правила керівниці програми лояльності Fishka
12:50 - Дрон атакував танкер біля Новоросійська – завантаження нафти зупинили
12:40 - Ціни на газ у Європі повернулися до рівнів початку війни в Ірані
12:30 - Бізнес із 16 мільйонів доларів виручки або брат у ДБР
12:25 - Ryanair втратив третину прибутку через подорожчання авіапального
12:15 - Банки України показали актуальний курс валют на 20 липня
11:45 - За пів року надходження ПДФО зросли на 19%
11:33 - Що потрібно для отримання кваліфікованих електронних довірчих послуг
11:31 - До уваги платників податків!
11:30 - За якою формою, в який спосіб та до якого контролюючого органу нотаріус зобов’язаний надіслати Повідомлення про нотаріальне посвідчення договору оренди об’єктів нерухомості?
11:27 - Виправлення помилки в полі 10 «Особливі відмітки» Податкової декларації з податку на прибуток підприємств
11:25 - У Полтавській області на залізничному мосту загорілися дроти
11:24 - Деякі особливості заповнення довідки про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів обігу (отримання/ відпуску) та залишків пального на акцизному складі пального в одному резервуарі
11:23 - Щодо підписання податкової звітності в електронному вигляді у разі тимчасової відсутності керівника (директора) або головного бухгалтера
11:22 - Фізичній особі, щодо якої у ДРФО відсутня або наявна зайва інформація, необхідно звернутись до податкового агента
11:20 - За яких умов звільняється від оподаткування прибуток учасника індустріального парку, включеного до Реєстру індустріальних парків?
11:18 - Порядок отримання довідки про відсутність заборгованості
11:17 - ПРРО – комфортне програмне рішення від ДПС
11:14 - Майже 473,0 млн грн єдиного податку – надходження до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від сільськогосподарських товаровиробників
11:13 - Податок на прибуток: платники поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 408,8 млн гривень
11:12 - Надходження акцизного податку з ввезених товарів від платників Дніпропетровщини до бюджету зросли на 69 відсотків
11:11 - Дніпропетровщина: фактична перевірка суб’єкта господарювання, який здійснює торгівлю будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами


Більше новин