НКЦПФР продовжує активний процес розв’язання проблеми клієнтів ТОВ «Фрідом Фінанс Україна»

25.04.2025 11:38 | Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Сьогодні під час робочого засідання Комісія схвалила доопрацьований проєкт рішення «Про затвердження Порядку формування переліку активів, включно з грошовими коштами, які належать клієнтам професійного учасника ринків капіталу, до якого застосовано санкцію у виді «блокування активів»».

«Це важливий етап, що відкриває шлях до відновлення доступу до коштів та початку розрахунків»,— акцентував Голова НКЦПФР у своєму Телеграм-каналі.

Попередньо під час засідання профільного Комітету, документ пройшов публічне обговорення і був доопрацьований з урахуванням усіх зауважень. Також НКЦПФР розглянула та врахувала усі пропозиції щодо вдосконалення переліку критеріїв, за якими буде відбуватись перевірка усіх клієнтів.

Найближчим часом Комісія передасть документ на погодження СБУ, після чого він буде перенаправлений на державну реєстрацію.

«Комісія вживає всіх необхідних заходів для того, щоб процес розв’язання ситуації проходив у заплановані строки. Ми розуміємо важливість цього питання для тисяч громадян, тож підтримуємо постійний діалог із клієнтами та прагнемо до максимальної прозорості. Сподіваємося, що найближчим часом нам вдасться перейти до практичного етапу повернення доступу до коштів», — наголосив Ярослав Шляхов, Член Комісії, відповідальний за цей напрям.

Додати коментар

Користувач:
email:





Збільшує банк ставки,
Інфляція зростає –
Відчуваєм враз

- Fin.Org.UA

Новини

21:18 - Шмигаль: На закритому засіданні обговорили посилення захисту енергооб’єктів Києва
21:00 - Швидше повернення до використання земель, що обробляються попри ризики забруднення: уряд ухвалив необхідну постанову
21:00 - Новини 11 лютого: ремонт важливої дороги України, звернення мера Харкова до "Укренерго"
20:44 - Україна не отримала відповідь від московії щодо енергетичного перемир’я – Зеленський
20:24 - Нацбанк прокоментував сповільнення інфляції
20:18 - В Україні 12 лютого графіки відключення електроенергії діятимуть всю добу
19:31 - В Україні зросло споживання ліків
18:52 - Відключення електроенергії призведе до подорожчання овочів та молочки – економіст
18:44 - NBU January 2026 Inflation Update
18:44 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в січні 2026 року
18:32 - У Пенсійному фонді є кошти на виплату призупинених пенсій
18:30 - На західній Україні запустили завод з виробництва кормів для домашніх тварин
17:50 - Заяви на отримання енергопідтримки подали вже понад 20 тисяч підприємців
17:46 - Денис Шмигаль обговорив з послами G7 шляхи відновлення української енергетики та підготовку до наступного ОЗП
17:43 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 12 лютого
17:26 - Податкова фіксує зростання надходжень єдиного внеску
17:23 - У НКЦПФР відбулась зустріч із представниками Європейської Бізнес Асоціації
17:23 - Російські літаки припиняють літати на Кубу
17:10 - Київщина отримала 13 генераторів від японського агентства JICA для підтримки критичної інфраструктури
17:00 - За пів місяця в Україну надійшло понад 560 одиниць енергообладнання: найбільші партнери
16:55 - "Укрзалізниця" вперше відправила контрейлерний поїзд до Угорщини
16:43 - Важлива артерія: відремонтують дорогу, яка з'єднує Франківщину із Закарпаттям
16:30 - Стратегія зростання для України: останній шанс вижити
16:26 - Наказ Мінекономіки від 17.12.2025 № 3389 «Про внесення змін до складу Міжвідомчої комісії з питань здійснення державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря»
16:25 - Українці озвучили, який рівень зарплат був би найбільш бажаним
16:16 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:16 - Трамп дозволив рибалити в національній пам’ятці США
16:00 - Литва передала 22 генератори для забезпечення потреб критичної інфраструктури Києва
15:58 - "Система пожирає саму себе": у чиновників московія конфіскували майно на 100 мільярдів рублів
15:47 - Уряд передбачив кошти на виплату призупинених пенсій – Мінсоцполітики


Більше новин