Про особливості Деклараційної кампанії 2025 та підтримку ветеранського бізнесу говорили на зустрічі з підприємцями

25.04.2025 10:29 | Fin.Org.Ua

У Головному управлінні ДПС у Дніпропетровській області (ГУ ДПС) провели онлайн зустріч з фізичними особами – підприємцями (ФОП), на якій обговорили ряд важливих податкових питань стосовно оподаткування доходів мобілізованих ФОП та ветеранів, а також особливості Деклараційної кампанії 2025. 
«Податкова служба Дніпропетровщини постійно приділяє увагу роз’яснювальній роботі з платниками податків. Особлива увага підприємцям, які захищають державу. Як подати документи для звільнення від податкових зобов’язань, уникнути податкового боргу під час служби, скористатися механізмами підтримки податкової – вся ця інформація доступна та відкрита для мобілізованих ФОПів, ветеранів і членів їхніх родин», - підкреслив заступник начальника ГУ ДПС Микола Бородюк.
Під час обговорення передусім розглянули правила звільнення від податкових зобов’язань мобілізованих підприємців. Наголошено на тому, що з     01 грудня 2024 року уточнено перелік податків і зборів, від сплати яких звільняються мобілізовані ФОПи та особи, які провадять незалежну професійну діяльність. Для такого звільнення необхідно подати за місцем податкової реєстрації наступні документи: заява самозайнятої особи; копія військового квитка або іншого документа, що підтверджує призов на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період. 
Учасників зустрічі поінформували - для надання консультацій з питань застосування норм податкового законодавства мобілізованим, демобілізованим фізичним особам, членам їхніх родин у ГУ ДПС працюють телефони «гарячої лінії» (096) 862 10 70; (095) 159 09 70; (093) 606 30 45; (099) 510 11 50.
Фахівці податкової нагадали, що наразі триває кампанія декларування доходів, отриманих громадянами у 2024 році. Платників податків поінформували,  які доходи підлягають обов’язковому декларуванню; умови, що дозволяють фізичним особам скористатись правом на податкову знижку та способи подання  податкової декларації про майновий стан і доходи.
Підтримка бізнесу та створення комфортних умов для звітування і сплати податків – важливий вектор роботи податкової служби.

Додати коментар

Користувач:
email:





Saving for the future is quite wise,
With money in the bank, you'll feel quite nice.
Don't spend all your cash in just one place,
Or your bank account will soon be a disgrace.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - SpaceX може вийти на біржу гігантом, але залишитися поза S&P 500
17:10 - Закритий Ормуз озолотив танкери. Його відкриття може обвалити ринок
16:05 - Російський завод в Ірландії легально постачає сировину для ВПК московія – FT
15:05 - Один мільярд пінт пива: пивовари чекають рекордні продажі від ЧС
14:50 - Кабінет Міністрів виділив майже 3,5 млрд грн на ремонт та утримання місцевих доріг
14:05 - За тиждень Нацбанк продав 766 мільйон доларів
13:11 - У Єврокомісії наполягають на поступовому скасуванні перевірки на внутрішніх кордонах ЄС
12:30 - Суд зобов'язав компанію доплатити Міноборони за будівництво гуртожитку
11:55 - АРМА продовжує управляти російською часткою у фармдистриб’юторі "Вента"
11:05 - ЄС обіцяє ввести обмеження на шенгенські візи для росіян
10:20 - "Каховка. Велика вода": новий документальний фільм до роковин підриву ГЕС
10:20 - Кабінет Міністрів виділив 2 млрд грн на захист критичної інфраструктури та розвиток розподіленої теплової генерації Києва
10:00 - московіяни на Сумщині атакували поштовий автомобіль та знищили АЗС
21:05 - "Далі треба буде заплатити набагато більше": Uklon купує сервіс самокатів
21:00 - Новини 5 червня: удар московія по заводу дитячого харчування, ліміти на їжу в Криму і перемир'я біля ЗАЕС
20:43 - В Африці будують гігантську трубу через Сахару, щоб качати газ в ЄС замість московія
18:00 - Бізнесу Одещини представили інструменти державної підтримки
17:05 - Оновлено порядок організації інкасації коштів та перевезення валютних цінностей по Україні
17:00 - Екоцид Каховської ГЕС: розрахована шкода довкіллю сягнула 77,8 млрд грн
16:35 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 30 травня 2026 року
16:30 - Участь Мінекономіки у роботі Верховної Ради України 02 – 04 червня 2026 року
15:30 - 80% риби в Україні — імпорт. Як змінити ситуацію?
15:16 - Проєкт “Підготовка стійких проєктів для сприяння відновленню України” (Проєкт PREPARE Ukraine)
14:55 - Національний банк у травні 2026 року застосував до одного банку і дев’яти небанківських фінансових установ заходи впливу за порушення вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу та валютного законодавства
14:00 - Уряд спростив проходження оцінки впливу на довкілля для бізнесу на територіях бойових дій
13:00 - Уряд схвалив Експортну стратегію до 2030 року
12:04 - Банки забезпечили фінансування енергетичних проєктів на 50,6 млрд грн
11:15 - Уряд закладає правову основу для залучення стратегічного інвестора до ринків капіталу України
11:00 - Міжнародні резерви становили 45,7 млрд дол. США за підсумками травня
11:00 - International Reserves at USD 45.7 Billion in May


Більше новин