СЕО "Смарт Холдингу": Якщо є питання до Новинського – наздоганяйте його

24.04.2025 16:50 | Економічна правда. Публікації

Голова Smart Holding Іван Герасимович каже, що неодноразово намагався достукатися до представників влади щодо проблем із блокуванням бізнесу, однак усі спроби виявилися марними. Про це він сказав в інтерв’ю ЕП. "Я виходив на пресконференцію.
Це було публічне звернення до влади: поговорімо, не знищуймо український бізнес.
Якщо у вас є питання до Новинського – будь ласка, наздоганяйте його, ставте питання, ухвалюйте рішення", - сказав Герасимович. За його словами, за 2,5 року можна було направити справу до суду та отримати вирок, але замість розслідування відбуваються постійні проблеми з бізнесом. "У мене абсолютно відкрита позиція: якщо є припущення чи в когось народилося в голові, що ми фінансуємо якісь неправильні речі, – приходьте сюди, я відкрию всі рахунки, будь ласка, контролюйте нас.
Є фінмоніторинг, є всі засоби, є агентура", - запропонував гендиректор компанії. В інтерв’ю СЕО "Смарт Холдингу" також публічно звернувся із закликом до голови Офісу президента України Андрія Єрмака. "Коли ви дивитеся на нас, на Smart, будь ласка, щоб у вашій уяві були ми, а не Новинський, інакше в нас буде погана ситуація.
Ухваліть рішення, дайте відповідні поради чи вказівки, як воно у вас працює, щоб ми просто могли працювати. З Новинським розберетеся, я в це вірю, є професійні люди, будь ласка.
Але зробіть різницю між нами і ним, і дайте нам, нашим людям, просто працювати і вижити в цій історії.
Якщо ви це зробите, точно, я думаю, що все буде гаразд.
Якщо ні – буде набагато важче", - звернувся він до Єрмака. Читайте також: Керівник бізнесу Новинського: "Андрій Єрмак, я вас прошу, будьте розумною людиною" Нагадаємо: РНБО 2 грудня 2022 року ввела санкції щодо колишнього народного депутата Вадима Новинського. У 2023 році Шевченківський райсуд Києва наклав арешт на корпоративні права 72 компаній, пов"язаних з активами проросійського бізнесмена Вадима Новинського, які контролюються через "Смарт Холдинг" або через афілійовані офшорні фірми. Останнім часом компанії з Групи Smart Energy неодноразов зупиняли видобуток газу на Полтавщині та Харківщині після рішення судів. Гендиректор Smart Holding Іван Герасимович заявив, що газовий бізнес групи сьогодні не коштує нічого, але за певних умов може оцінюватись у 300 млн доларів. За найгіршого сценарію зупинка компаній групи Smart Holding і вимушене звільнення людей може відбутись вже у травні.

Додати коментар

Користувач:
email:





Інвестиції
Потребують дбайливості,
Серйозності й розуму.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 16 квітня: бізнес погіршив прогнози щодо курсу валют, курс євро оновив рекорд
20:45 - За тиждень темпи захисту об'єктів критичної інфраструктури зросли на 20% – Кулеба
20:25 - З пов’язаної з московія криптобіржі викрали 1 мільярд рублів
19:55 - 17 квітня українці будуть зі світлом
19:40 - "Законом не передбачено": Дубовика не змогли рекомендувати на голову АРМА
19:10 - Авто з гібридними силовими установками: які нові та вживані моделі купують українці
19:00 - Підготовка проєкту ГЕФ: запрошуємо доєднатись до установчого воркшопу
19:00 - Національний банк України та Toronto Centre підписали Меморандум про взаєморозуміння з питань розбудови спроможностей та співпраці
18:54 - Ситуація змінюється, але потрібен час: в НБУ розповіли про роль євро
18:40 - США будуть полювати на танкери Ірану по всьому світу
18:25 - В більшості регіонів України новобудови дорожчають: які зараз ціни
18:20 - "Київський радіозавод" продали у 23 рази дешевше ринку: триває розслідування
18:18 - Стартап росіянина став найдорожчою приватною фінкомпанією Латинської Америки
18:16 - Друга частина інтерв'ю Володимира Лепушинського інформаційному агентству "Інтерфакс-Україна"
18:00 - Низка африканських країн на межі дефолту: серед причин – Іран
17:55 - Курс євро до гривні вдруге за тиждень оновив історичний максимум
17:39 - В Україні повідомили про нововведення у "Прозорро.Продажі"
17:30 - Вторинне житло в Україні: в яких обласних центрах за рік найбільше зросли ціни
17:23 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів проєкт “Про затвердження Положення про Державну комісію з оцінювання ризику генетично модифікованих організмів”
17:14 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Положення про Державну комісію з оцінювання ризику генетично модифікованих організмів”
16:59 - Прем'єр-міністерка розповіла про транспортні втрати "Укрзалізниці" під час війни з московія
16:49 - У ДСНС викрили розкрадання 12 мільйонів гривень
16:45 - Закупівлю енергообладнання із США для "Нафтогазу" профінансують на $300 мільйонів – Свириденко
16:40 - Південноазійська ядерна держава вводить відключення світла через війну в Ірані
16:37 - Банки вкотре зафіксували зростання попиту на кредити та налаштовані й далі нарощувати обсяги позик – результати Опитування про умови банківського кредитування
16:34 - Опитування про умови банківського кредитування, ІІ квартал 2026 року
16:30 - Безпечно вшанувати память рідних: ЦГР сформував список кладовищ, які перетинаються із забрудненими та імовірно забрудненими територіями
16:30 - Як формувати репутацію при виході на міжнародні ринки
16:21 - Ключові рішення НКЦПФР від 16.04.2026
16:18 - Свириденко назвала ключовий пріоритет у співпраці з Європейським інвестбанком


Більше новин