Кабмін встановив стелю фінансування для АОЗ та ДОТ у 700 мільйонів – Жумаділов

24.04.2025 11:30 | Економічна правда

Кабінет міністрів встановив стелю для фінансування Агенції оборонних закупівель та Державного оператора тилу. Про це в інтерв’ю Liga.net розповів очільник АОЗ Арсен Жумаділов. За словами Жумаділова, прогноз фінансування передбачає дефіцит як для ДОТ, так і АОЗ. Причиною цьому є стеля фінансування, яку Кабмін виділив для установ: для АОЗ — 450 млн грн, для ДОТ — 250 млн грн. Найбільшою графою витрати АОЗ та ДОТ, за словами Жумаділова, є фонд заробітних плат, який буде скорочено у результаті об’єднання ДОТ та АОЗ. Саме об’єднання може відбутись після скасування воєнного стану. "Підготовку (до об’єднання – ред.) треба розпочати вже.
І саме в межах цього проходить погодження наказ Міністерства оборони щодо реорганізації ДП "Державний оператор тилу".
З тим, щоб все правонаступництво за контрактами та всім іншим перейшло до ДП "Агенція оборонних закупівель", – сказав Жумаділов. Читайте також: У бюджеті знову не вистачає грошей на війну: під загрозою зарплати військових наприкінці року Смертельний хаос.
Що відбувається з оборонними закупівлями на тлі зупинки допомоги від США Нагадаємо: Міністерство оборони 6 березня призначило на посаду директора Агентства оборонних закупівель Арсена Жумаділова.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks rise and fall fast
Fortunes made or lost each day
Markets never sleep

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - У ChatGPT стався збій
17:35 - Нацбанк за тиждень купив понад мільярд доларів
16:47 - Український виробник олії відсудив у московії 486 мільйонів
16:30 - Станція метро "Лук’янівська" відновила роботу після обстрілу
16:00 - Під час російської атаки на Київ ракета влучила у склад GoodWine
14:52 - На Харківщині московія пошкодила черговий термінал "Нової пошти": загинули троє
13:57 - Samsung скорочує робочі місця в США
12:51 - Ворог знищив один з найбільших логістичних хабів України
11:40 - московіяни знищили завод виробника UKRTAC
10:54 - московіяни атакували промислову зону Сум: є загиблий
10:00 - У Києві горів ТРЦ після атаки московія
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 19.07.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - Ірак тисячами вантажівок везе мазут через Сирію в обхід Ормузу
17:45 - московіяни нарахували втрат Wildberries на десятки мільярдів від ударів України
16:50 - московія двічі вдарила по потягу на Запоріжжі
15:40 - Трамп хотів продавати трейдерам швидкий доступ до своїх дописів за $100 тисяч
14:58 - Анатолій Куцевол обговорив із ЄБРР реалізацію проєкту RAMP UP та розвиток енергетичного ринку
14:43 - Цього тижня українські регіони отримали енергетичне обладнання майже на 1 млн євро від Данії, Німеччини та Швеції
14:30 - Нафтовий бум повертає аргентинський регіон на Волл-стріт після 9 років паузи
13:20 - Ірак готує нафтовий маршрут в обхід Ормузу за $60 мільярдів
12:10 - Іран за два дні вдарив по двох електростанціях Кувейту
11:10 - Танкер тіньового флоту московія розлив нафту біля Оману
10:00 - Дрони масовано атакували Москву та область: горіли нафтобаза та склад Wildberries
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 17 липня: атаки на Нафтогаз та новий керівник компанії
19:56 - Протягом останніх двох місяців Литва через хаби Міненерго поставила в Україну життєво важливе енергетичне обладнання
19:54 - Денис Шмигаль взяв участь у заходах з нагоди 30-річчя Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій
19:50 - Греція пояснила, чому виступила проти нових санкцій ЄС щодо московії


Більше новин