Керівник групи Новинського: газовий бізнес теоретично продається, але сьогодні він коштує нуль

24.04.2025 12:47 | Економічна правда

Гендиректор Smart Holding Іван Герасимович заявив, що газовий бізнес групи сьогодні не коштує нічого, але за певних умов може оцінюватись у 300 млн доларів. Про це він сказав в інтерв’ю ЕП. На питання про вартість газового підрозділу він відповів: "Нуль.
Якщо немає ліцензії, то який це бізнес? У тебе немає дозволу на роботу.
Що таке ліцензія? Це дозвіл на видобуток з надр.
Немає дозволу – немає надр", - каже Герасимович. При цьому він наголосив, що раніше менеджмент робив стратегічну сесію, на якій визначав програму до 2030 року. "Ми мали програму буріння, програму ремонту свердловин.
З урахуванням тієї ситуації ми оцінювали вартість бізнесу близько 300 млн доларів", - додає СЕО Smart Holding. На уточнююче питання про те, чи продається газовий бізнес Групи, він сказав: "Теоретично – так, а практично ми в якій ситуації? Ми – інвестиційна компанія Smart Holding Cyprus.
У нас у портфелі є компанії, бізнеси.
Ми їх розвиваємо і ми, відповідно, купуємо та продаємо.
У цьому суть інвестиційної діяльності", - заявив Герасимович. "Якщо за газовий бізнес запропонують гарну ціну, то я, звичайно, його продам.
Що сьогодні? До нас приходять, а я не можу нічого продати.
Ми впираємося в арешт корпоративних прав.
Як я можу продати? Ніяк", - підсумував він. Читайте також: Керівник бізнесу Новинського: "Андрій Єрмак, я вас прошу, будьте розумною людиною" Нагадаємо: РНБО 2 грудня 2022 року ввела санкції щодо колишнього народного депутата Вадима Новинського. У 2023 році Шевченківський райсуд Києва наклав арешт на корпоративні права 72 компаній, пов"язаних з активами проросійського бізнесмена Вадима Новинського, які контролюються через "Смарт Холдинг" або через афілійовані офшорні фірми. Останнім часом компанії з Групи Smart Energy неодноразов зупиняли видобуток газу на Полтавщині та Харківщині після рішення судів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bullish market rise,
Investors cheer and shout loud,
Capital success.

- Fin.Org.UA

Новини

19:45 - У Чернівцях будують ще один торговельний центр
19:25 - Збиток німецької залізниці Deutsche Bahn зріс до 2,3 мільярдів євро – Reuters
19:07 - Уряд скасував пільгову ціну на газ для виробників електроенергії
18:55 - Держава покриватиме до 80% вартості відновлення індустріальних парків після ворожих атак
18:38 - Відключення світла 14 березня триватимуть тільки ввечері
18:28 - НАЗК не повірило, що дружина депутата купила BMW за 10 тисяч гривень
18:25 - Пункт пропуску "Тиса" на кордоні з Угорщиною призупинив роботу
17:55 - Україна збільшила імпорт дизелю: найбільші постачальники
17:45 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
17:42 - ДБР викрило оборудку з постачанням тепла до колоній
17:34 - "Київстар" заробив більше чверті мільярда доларів у 2025 році
17:12 - Цього маркетингового року Україна на 14% зменшить експорт олії – прогноз
17:05 - Результати операцій Національного банку України з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
17:05 - Results of the National Bank of Ukraine’s Measures to Supply Banks with Foreign Currency Cash
17:00 - Суд в Австрії остаточно закрив справу Фірташа: його не екстрадують
16:44 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 16 березня
16:36 - Трудові договори водіїв вантажівок перевірятимуть автоматично
16:22 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ЛАНС» (м. Харків, Індустріальний р-н, вул. Індустріальна, 3)
16:21 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СХІДНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ СОЮЗ» (Полтавська область, Миргородський район, за межами населених пунктів на території Великосорочинської сільської ради (Великосорочинської сільської територіальної громади)
16:20 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПрАТ « МЗВКК» (Київська обл., Обухівський р-н, м. Миронівка, вул. Елеваторна, будинок 1)
16:20 - НБУ зареєстрував нового страхового брокера
16:16 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПТПП «Елегія-Гранд» (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Світловодська ТГ, м. Світловодськ, вул. Остапа Вишні, буд. 8-а)
16:15 - Уряд пропонує дозволити приватизацію пошкодженого або знищеного житла
16:12 - Від фантастичних романів до реальних штурмів: історія головного інструктора "Скелі"
16:06 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП «МІСЬКСВІТЛО» ДМР (Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Шинна, буд. 26)
16:00 - Тарас Висоцький: Український біометан може стати новим напрямом енергетичного партнерства з Німеччиною
16:00 - Чи захистить уряд від податку на вуглець
15:56 - Уповноважений Зеленського: московія не врятує тимчасове послаблення санкцій США
15:50 - Податкова знижка за витратами на оренду житла: хто може повернути частину сплаченого ПДФО?
15:48 - До уваги ФОП – платників єдиного податку четвертої групи!


Більше новин