Новини 22 квітня: новий рекорд євро та дозвіл Тігіпку купити ІдеяБанк

22.04.2025 21:00 | Економічна правда

Про курс євро.
Офіційний курс євро становить 47,76 грн, встановивши новий рекорд. Про вартість золота.
У вівторок, 22 квітня, ціни на золото ненадовго піднялися вище 3500 доларів за унцію до історичного максимуму. Про українські акції.
Індекс українських акцій на Варшавській фондовій біржі після дводенної великодньої перерви у війні 22 квітня станом на 12:15 за Києвом зріс на 5,67% – до 548,51 пункту. Про світовий ВВП.
Глобальне зростання світового ВВП сповільниться з 3,3% у 2024 році до 2,8% у 2025 році та 3% у 2026 році. Про ІдеяБанк і Тігіпка.
НБУ 21 квітня надав згоду на опосередковане придбання власником групи "ТАС" Сергієм Тігіпком 100% акцій Ідея Банку. Ексклюзиви ЕП: Хто перемагає в російсько-українській кібервійні і чи можливі вибори в "Дії"? Інтерв"ю з "білим хакером" Що насправді означають наймасштабніші кібератаки в Україні? Хто за ними стоїть? Як функціонують російські хакерські угруповання? Чому вони так часто досягають результату та як усе це впливає на цифрову безпеку України?

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull and bear we see,
Money flows so effortlessly,
Fortunes rise and flee.

- Fin.Org.UA

Новини

13:56 - Про максимальний розмір доходу для нарахування єдиного внеску у 2026 році
13:55 - За якими кодом бюджетної класифікації сплачуються штрафні (фінансові) санкції за порушення норм регулювання обігу готівки та застосування РРО та/або ПРРО?
13:54 - Щодо оформлення довіреності, що видана ФОПом на представництво його інтересів, пов’язаних із сплатою податків в контролюючих органах
13:53 - До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України!
13:51 - Терміни, в які контролюючий орган повідомляє платника про продовження строки проведення документальної (планової або позапланової) перевірки
13:45 - Реєстрацію платника єдиного податку четвертої групи анульовано за ініціативою контролюючого органу: з якого періоду платник повторно може бути включений до четвертої групи платників ЄП?
13:41 - Щодо отримання витягу з Реєстру неприбуткових установ та організацій
13:39 - ФОП на загальній системі оподаткування отримав проценти, нараховані на залишок коштів поточного банківського рахунку, відкритого для провадження підприємницької діяльності: чи є дохід?
13:39 - Порядок формування податкового кредиту з ПДВ при ввезенні на митну територію України безоплатно отриманих товарів
13:37 -  Чи може самозайнята особа сплатити грошове зобов’язання власними коштами як фізична особа або з банківської картки ФО?
13:34 - Платник, який має заборгованість, спрямовує кошти на сплату поточних зобов’язань: черговість зарахування платежів
13:33 - Дніпропетровщина: до надавачів платіжних послуг направлено 2 442,9 тис. платіжних інструкцій для стягнення податкового боргу
13:21 - Рентна плата: за видобування газового конденсату платники сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини 578,8 тис. гривень
13:13 - Від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету за видобування кам’яного вугілля надійшло понад 99,3 млн грн рентної плати
13:12 - Майже 9,2 млрд грн - внесок платників Дніпропетровщини до спеціального фонду держбюджету
13:11 - Погашення податкового боргу – у фокусі уваги податківців Дніпропетровщини на зустрічі з платником податків
13:10 - Консультаційний центр: ефективні рішення для підтримки бізнесу
12:26 - Виявлено та припинено незаконне виробництво пального: вилучено понад 200 тисяч літрів фальсифікованої продукції
12:10 - московія вдарила по відділенню Нової пошти на Вінниччині: восьмеро поранених
11:50 - Земля під маєтки Медведчука на Закарпатті: у справі з’явився ще один підозрюваний
11:40 - Безпечний обхід Ормузу опинився під загрозою після атаки в Єгипті
11:16 - Легалізація корупційних активів: завершено розслідування щодо ексголови ФДМУ
10:55 - Саудівські танкери почали ходити в обхід Африки через погрози хуситів
10:44 - Резервне тепло: у Києві будують нову теплотрасу
10:30 - Банки України показали актуальний курс валют на 31 липня
10:20 - Російські обстріли спричинили знеструмлення у чотирьох областях
10:18 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:06 - Уряд розподілив 1,6 мільярда на освіту
09:40 - Нафта продовжує дешевшати: які причини
09:00 - УЗА змінила прогноз урожаю та експорту зернових


Більше новин