UGB (оновлений Укргазбанк) акредитував ще одного трейдера “зеленої” електроенергії

22.04.2025 16:41 | Fin.Org.Ua

UGB (оновлений Укргазбанк) та KNESS уклали договір про партнерство в межах механізму акредитації трейдерів електроенергії, які працюють на ринку України. 
Успішне проходження відкритої акредитації засвідчує, що банк визнає KNESS надійним партнером і трейдером електроенергії для виробників з відновлюваних джерел (ВДЕ) та інших учасників енергетичного ринку.
Механізм акредитації від UGB передбачає ретельну перевірку трейдерів на наявність відповідного досвіду, фінансової стійкості та здатності виконувати платіжні зобов’язання. 
Для виробників подібна акредитація дозволяє взаємодіяти із надійними та перевіреними трейдерами, а також дає впевненість у стабільності доходу, чіткість у прогнозуванні фінансових потоків та можливість через трейдера працювати на ринку електроенергій й оптимізовувати небаланси шляхом участі у його балансуючій групі. 
Ознайомитись з переліком акредитованих трейдерів можна на сайті банку.
KNESS — це українська енергетична група компаній, що працює на ринку з 2009 року та реалізує повний цикл постачання чистої електроенергії: від будівництва промислових сонячних електростанцій в Україні, Польщі та Латвії — до трейдингу, постачання, прогнозування електроенергії та управління балансуючою групою. Компанія також розвиває напрям вітрової генерації, накопичувачів енергії, бізнес-модель Агрегатора, а також інноваційні рішення у власному R&D центрі.

Додати коментар

Користувач:
email:





Capital market trends
Influence the economy
And the society

- Fin.Org.UA

Новини

17:55 - Нацбанк показав курс долара та євро у перший день травня
17:39 - Уряд виділить 3 мільярди на закупівлю модульних котелень
17:27 - Іран хоче запровадити у Ормузькій протоці новий режим зборів – ЗМІ
17:05 - В Україні заблокували 100 тисяч спам-номерів: як поскаржитись на надокучливі дзвінки
17:00 - Нові можливості для ринків капіталу України: НКЦПФР та Euronext узгодили пріоритети
16:58 - На Буковині БЕБ знайшло мережу на дробленні бізнесу: завдані збитки відшкодували
16:52 - Оборудки на будівництві укриття у лікарні у Херсоні: судитимуть підрядника
16:40 - Мережа мультибрендових магазинів взуття SuperStep йде з України
16:22 - "Міндічгейт": Пишний прокоментував записи, де згадується його ім’я
16:11 - В Україні планують збільшити ціни за зберігання газу в сховищах
15:45 - В Україні ціни на цибулю зросли вперше за два місяці: скільки вона коштує
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 01.05.2026
15:30 - Більше звітності, новації в навчанні водіїв та нові дороги: що зміниться в травні
15:26 - Уряд спростив механізм отримання статусу захищеного споживача для підприємств тепло та водопостачання
15:23 - НКЦПФР та ESMA обговорили поглиблення співпраці та інтеграцію до ринків ЄС
15:23 - Нацбанк погіршив прогноз щодо міжнародних резервів
15:13 - Держава стягне з топ-посадовця Нацполіції 8,3 мільйона гривень
15:00 - Як захистити бізнес від рейдерських атак: поради від юристів
14:46 - Звіт про базове відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2025 року № 1695 «Про реалізацію експериментального проекту щодо декларування права на промислове рибальство та дослідний вилов в електронній формі»
14:45 - На рівні вартості будинків біля Лондона чи Парижа: скільки коштує житло під Києвом
14:38 - Нацбанк погіршив прогноз щодо інфляції та ВВП
14:37 - "Ковальська" запустила на Львівщині новий завод
14:30 - Мінекономіки посилює заходи для забезпечення водного балансу придунайських озер на Одещині
14:18 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:10 - Speech by NBU Governor Andriy Pyshnyy at Press Briefing on Monetary Policy Decisions
14:10 - 150 тисяч заяв почнуть розглядати: ВР ратифікувала угоду про Компенсаційну комісію
14:10 - Виступ Голови Національного банку Андрія Пишного під час пресбрифінгу щодо рішень з монетарної політики
14:00 - NBU Leaves Its Key Policy Rate Unchanged at 15%
14:00 - Роз’яснення щодо подання експертного звіту при поданні заяви на отримання гранту
14:00 - НБУ не змінив облікової ставки


Більше новин