Троє осіб розікрали близько 153 мільйонів при будівництві Подільського мосту: фігуранти отримали підозру

22.04.2025 15:55 | Економічна правда

Троє осіб отримали підозру у розкраданні понад 153 млн грн під час будівництва Подільського мостового переходу через річку Дніпро. Про це повідомляє пресслужба Бюро економічної безпеки. Зазначається, що серед фігурантів – службовці комунального підприємства, що відповідає за будівництво шляхово-транспортних споруд столиці. Встановлено, що посадовці за попередньою змовою з представниками кількох комерційних компаній під час будівництва Подільського мосту налагодили закупівлю нейлонових сіток за значно завищеними цінами. За даними слідства, компанії з Чехії та Об’єднаних Арабських Еміратів закуповували на заводі в Туреччині одну сітку за 110 доларів, а потім імпортували її до України та продавали комунальному підприємству у 6 разів дорожче. Як повідомляє БЕБ, у такий спосіб з 2017 по 2021 роки підозрювані завдали понад 153 млн грн збитків бюджету. Служба безпеки зазначає, що під час проведення слідчих дій виявлено та вилучено комп’ютерну техніку, мобільні телефони і документи із доказами вчинення злочину. В СБУ повідомили, що наразі колишньому та діючому керівникам комунального підприємства КМДА та їхньому спільнику – вже ексдиректору підрядної компанії – повідомлено про підозру. Триває розслідування щодо притягнення до відповідальності всіх причетних до розкрадання бюджетних коштів КМДА.
Зловмисникам загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Читайте також: Попавсь.
На чому зловили "смотрящого" за Києвом Комарницького Нагадаємо: Денис Комарницький — лідер фракції "Блоку Леоніда Черновецького" у Київраді 2008-2010 років.
У 2020 році народний депутат Гео Лерос передав журналістам Bihus.Info флешку із скопійованим вмістом одного з робочих комп’ютерів Комарницького.
Його вилучили співробітники СБУ під час обшуків. На комп’ютері містилися так звані "понятійки", що стосувалися функціонування будівельного ринку міста.
З опублікованих матеріалів стало відомо, що останніми роками Комарницький є головним "смотрящим" за сферами будівництва та комунального господарства в Києві. Компанії, пов"язані з Комарницьким, регулярно отримували від комунальних підприємств Києва великі підряди на будівництва та реконструкції. Зокрема, він був бенефіціаром компанії-генпідрядника будівництва Подільського мостового переходу в Києві, кошторисна вартість якого рішенням Київради зросла з 11,2 млрд грн до 19,9 млрд грн.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investment is key,
With caution and wise choices,
The market rewards.

- Fin.Org.UA

Новини

20:50 - Ford готує нові авто для Європи на тлі тиску китайських конкурентів
20:20 - Путін погрожував залишити Європу без газу, але нові покупці обходяться московія дорожче
19:45 - Стало відомо, скільки вже коштувала світовим компаніям війна з Іраном
19:10 - США ще на місяць продовжать санкційний виняток для морської нафти московія
18:50 - Аварійники отримають фінальні виплати урядової підтримки
18:34 - Авторизаційні вимоги до надавачів фінансових послуг буде оновлено
18:23 - "Укрпошта" автоматизувала всі процеси з сортування посилок
18:10 - Індія заявила, що купуватиме нафту московія і без винятків США
17:36 - Уточнено вимоги щодо формування банками буфера системної важливості
17:36 - Експоліцейський програв апеляцію: конфіскують авто, оформлене на родичку
17:25 - Нацбанк показав курс долара та євро на 19 травня
17:20 - UPG та Ощадбанк на ENERGY FINANCE 2026: партнерство для стабільного постачання пального
16:55 - Ексдепутата Гордійчука розшукують за махінації з кредитами
16:51 - Угорщина скасувала рішення про депортацію інкасаторів Ощадбанку
16:29 - Небанківській фінансовій установі відкликано ліцензію та виключено її з Державного реєстру фінансових установ
16:19 - Мінекономіки: Використайте "Нацкешбек" до 30 червня, інакше гроші повернуться в держбюджет
16:00 - Розвиток ринків для малого та середнього бізнесу: НКЦПФР ознайомилася з досвідом Іспанії
15:56 - Інкасатора оштрафували на 17 тисяч за те, що на його телефоні виявили порнографічне фото
15:48 - 10,5 років позбавлення волі: апеляція не змінила покарання ексдепутату Крючкову
15:36 - Наслідки інфляції: росіяни скоротили витрати на одяг до мінімуму за останні 11 років
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 19.05.2026
15:18 - Розвідка отримала внутрішню російську оцінку втрат від війни
15:05 - Приміщення під кафе та ресторани: які на них ціни, попит та пропозиція в Україні
15:02 - ФОПи - платники збору за місця для паркування транспортних засобів сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини сплатили понад 2,5 млн гривень
15:00 - Фокус уваги податкової служби - на трудові відносини
15:00 - «Національний кешбек»: використайте накопичення до 30 червня та продовжуйте отримувати виплати в новому етапі
14:57 - Сумлінна сплата податків – запорука економічної стійкості держави!
14:54 - Сплата податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування після зміни місцезнаходження платника
14:52 - Реєстрація ПРРО: послідовність дій СГ
14:50 - Про легалізацію трудових відносин під час брифінгу


Більше новин