Податкові послуги для громадян на порталі Дія

21.04.2025 11:11 | Fin.Org.Ua

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує.
З метою скорочення переліку документів, які подаються в паперовій формі для отримання будь-яких послуг та забезпечення населення якісними послугами адміністративного характеру в електронній формі, для реалізації основної ідеї цифровізації державних послуг на порталі Дія можна отримати такі популярні послуги, як:
- отримання відомостей з Державного реєстру про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді, засвідченої кваліфікованою електронною печаткою ДПС (Довідка про доходи);
- реєстрація в державному реєстрі фізичних осіб-платників податків    (віком 14-18) років під час оформлення паспорта громадянина України вперше (ID14);
- реєстрації дитини в ДРФО під час державної реєстрації народження;
- відображення в електронному вигляді інформації, що міститься в Картці платника податків у мобільному додатку Дія (цифровий реєстраційний номер платника податків (еРНКОПП));
- відображення в електронному вигляді інформації, що міститься у цифрових документах, під час процедур реєстрації, внесення змін або отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб (Шеринг документів).
Крім того, на сьогодні через Портал Дія для фізичних осіб - підприємців забезпечено можливість подання до контролюючих органів електронних документів заяв та податкової звітності, а також отримання відомостей про об’єкти, які підлягають оподаткуванню.

Додати коментар

Користувач:
email:





Green candlesticks dance,
A symphony of profit,
Wealth flows like a river.

- Fin.Org.UA

Новини

14:20 - Трудові відносини: надомна та дистанційна робота
14:18 - Чи можна повторно (дистанційно) сформувати сертифікати за електронним запитом при переході із захищеного носія ключової інформації на незахищений носій ключової інформації?
14:15 - Про виправлення помилок, допущених при заповненні Звітів № 1-ВП та № 1-ОП
14:14 - У фізичної особи в середині звітного року відбулось відчуження частки в іноземній юридичній особі: чи подавати звіт про КІК та річну податкову декларацію про майновий стан і доходи з додатком КІК?
14:09 - Чи може ЮО, ФОП або ФО сплатити грошове зобов’язання по єдиному внеску за інших осіб?
14:03 - Який термін сплати єдиного внеску ФОПами за найманих працівників?
13:58 - Продаж товару з доставкою кур’єром продавця: як провести розрахункову операцію?
13:56 - Податкова грамотність для молоді: у податковій службі Дніпропетровщини відбулась онлайн-зустріч зі студентами
13:27 - Консультаційний центр: допомога бізнесу у відновленні прозорої діяльності
13:25 - Місцеві бюджети отримали понад 38 млн грн збору за паркування
12:50 - Фейкові чеки та «тіньові» продажі: ДПС викрила схему в мережі побутової техніки
12:49 - ДПС готується запустити ще один новий сервіс – податковий супровід ветеранського підприємництва
12:45 - Мотор-банк закривають: хто отримає активи
12:40 - Україна та Болгарія розвиватимуть "Вертикальний газовий коридор": які перспективи
12:30 - Як отримати другий податковий номер
12:30 - Значна частина Сумщини без світла через атаку московія, також є знеструмлення в 3 інших областях
12:15 - Японія надала Україні 1,3 мільярда доларів: на які потреби їх спрямують
12:00 - Brent впала, а російська Urals стрімко зростає: ціни на нафту 1 квітня
11:55 - Павло Фукс повернув собі арештовані будинок і землю вартістю 213 мільйонів
11:51 - Поляки купують PINbank
11:30 - 634 тисячі держслужбовців подали декларації за 2025 рік: статистика
11:30 - Стартували виплати одноразової допомоги пенсіонерам та вразливим категоріям
11:22 - Який термін сплати єдиного внеску ФОПами за найманих працівників?
11:21 - Фейкові чеки та «тіньові» продажі: ДПС викрила схему в мережі побутової техніки
11:18 - Продаж товару з доставкою кур’єром продавця: як провести розрахункову операцію?
11:15 - Про відповідальність передбачену за несвоєчасне подання податкової декларації про майновий стан і доходи
11:15 - В Україні зростають борги по мікрокредитах: за рік – на 7,7 мільярда
11:14 - Про антикорупційний сервіс «Пульс» Державної податкової служби України
11:12 - Місцеві бюджети отримали понад 38 млн грн збору за паркування
11:09 - Електронний кабінет – доступний сучасний сервіс комфортної комунікації з податковою службою


Більше новин