Понад 380 тисяч громадян отримали довідку про доходи через Дію

21.04.2025 09:58 | Fin.Org.Ua

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini повідомила.
З початку 2025 року 381,5 тис. громадян звернулись через портал Дія за Довідкою про доходи та отримали відомості з Державного реєстру про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді, засвідчені кваліфікованою електронною печаткою ДПС.
Податкові послуги, які можна отримати на порталі Дія у складі популярних державних послуг:
- реєстрація в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (віком 14 – 18 років) під час оформлення паспорта громадянина України вперше (ID14) – 16,2 тис. запитів з початку року;
- реєстрація дитини в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків під час державної реєстрації народження (єМалятко) – 22,2 тис. запитів;
- відображення в електронному вигляді інформації, що міститься в Картці платника податків у мобільному додатку Дія (цифровий реєстраційний номер платника податків еРНКОПП), – 13,6 млн запитів;
- відображення в електронному вигляді інформації, що міститься у цифрових документах, під час процедур реєстрації, внесення змін або отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (Шеринг документів) – 21,2 тис. запитів.
Через Портал Дія фізичні особи – підприємці також мають можливість подати до контролюючих органів електронні документи: заяви та податкову звітність, отримати відомості про об’єкти, які підлягають оподаткуванню, про податковий борг та стан розрахунків з бюджетом.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші не мають колір,
І не вони роблять людину,
Тільки у розумній долі
Фінанси роблять дива знущання.

- Fin.Org.UA

Новини

15:55 - Фінал ЧС-2026 на Megogo подивились 2,8 мільйона глядачів
15:45 - Внаслідок терору московії проти АЗС постраждали близько 4% станцій – звіт НБУ
15:35 - Угода закрита: Uklon купив оператора електросамокатів e-Wings
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 10.08.2026
15:15 - На Запоріжжі без світла залишилися п'ять тисяч споживачів
14:57 - ДПС: кількість зупинених податкових накладних скоротилася у 5 разів
14:40 - Черговий маркетплейс відмовився відшкодовувати росіянам збитки, якщо його атакують дрони
14:25 - Фіктивні закупівлі пального на мільйони гривень: оптову компанію змусили доплатити податки
14:07 - Промова Голови НБУ Андрія Пишного під час оголошення рішення про випуск пам’ятної монети на честь Святого Папи Римського Іоанна Павла ІІ
14:00 - Аграрії знайшли, де зберігати зерно на випадок тривалої блокади портів
13:35 - московія купила пальне з Північно-Східної Азії вперше з 2022 року: хто країна-продавець
13:05 - Десятки підпільних гральних залів у Києві: справу скерували до суду
13:00 - США переглядають доступ китайських компаній до чипів Nvidia
13:00 - Жінки, які інвестують у себе. Як знання стають першим капіталом
12:50 - Небачені раніше суми: Північна Корея заробила 22 мільярди доларів на допомозі московії
12:45 - "На державу не розраховуємо". Як постраждалий бізнес оговтуватиметься від обстрілів
12:32 - Національний банк в 2026 році випустить пам’ятну монету на честь Святого Папи Римського Іоанна Павла ІІ
12:30 - Що зміниться після легалізації криптовалют в Україні
12:26 - Дочку "Нафтогазу" – компанію "Газмережі" – очолить Кіндер
12:20 - Через атаки московія Укрзалізниця змінила маршрути низки поїздів
11:59 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:56 - "Епіцентр" розповів, скільки торгових центрів втратив за час війни
11:54 - Антикорсуд призначив Кириленку адвоката: його власний перебуває у відпустці
11:52 - НКЦПФР застерігає громадян від співпраці з Анною Коваленко та ПП «КУА «КОВАЛЕНКО ПРО ІНВЕСТ»»
11:23 - Штрафи за адмінправопорушення підвищать: уряд подав до Ради законопроєкт
11:18 - Нафта знову піднялась до 83 доларів за барель
10:48 - Заволодіння бюджетними коштами: у Києві судитимуть підрядника КП "Плесо"
10:28 - московіяни атакували енергетику у п’яти областях
10:23 - Німеччина передала Хмельниччині 12 одиниць енергетичного обладнання
10:21 - Термін, в який ФОП надає документи для проведення документальної перевірки (планової або позапланової)


Більше новин