Суд зобов'язав ВЕС повернути землю Трускавецькій міськраді

20.04.2025 12:02 | Економічна правда. Колонки

Господарський суд Львівської області зобов"язав ТОВ "Сколівська ВЕС" повернути Трускавецькій міській раді Львівської області земельну ділянку площею 1 га. Про це свідчить рішення суду від 10 квітня. У 2014 році ТОВ "Сколівська ВЕС" отримала в користування земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 1 га (кадастровий номер 4624585200:03:000:0067) для спорудження та обслуговування вітрової електростанції.
Ділянка розташована за межами села Орів, нині належить до території Трускавецької громади. ВЕС уклала договір з обласним управлінням Держземагентства.
Згодом земельна ділянка перейшла у володіння Трускавецької громади, яка стала правонаступником облуправління. За даними прокуратури, "Сколівська ВЕС" тривалий час не виконує зобов`язань щодо орендної плати.
Зокрема з липня 2021 року по червень 2024 року кошти за користування землею не надходили. Врахувавши доводи прокуратури, суд зобов"язав розірвати договір оренди та повернути на користь територіальної громади в особі Трускавецької міської ради земельну ділянку. За даними Youcontrol, кінцевими бенефіціарними власниками ТОВ "Сколівська ВЕС" є Ігор Рончевич і громадянин Швейцарії Антон Даніель Вісс, який із 23 серпня 2024 року перебуває під санкціями США. Рончевич і Вісс є також співвласниками ТОВ "Карпатська ВЕС" і ТОВ "Смеречанська ВЕС". Нагадаємо: У грудні 2024 року Господарський суд Львівської області зобов"язав ТОВ "Сколівська ВЕС" повернути на користь Трускавецької міськради земельну ділянку площею 1 га (кадастровий номер 4624585200:03:000:0064), теж надану для будівництва та обслуговування ВЕС за межами с.
Орів Сколівського району Львівської області.

Додати коментар

Користувач:
email:





Diversify risk,
Don't put all your eggs in one,
The market takes all.

- Fin.Org.UA

Новини

17:05 - На Тернопільщині викрили підпільне виробництво тютюну та вилучили понад 5 тонн продукції
17:00 - Прокуратура України повідомила про підозру іранцю, який сприяв запуску виробництва дронів у московія
16:46 - Кабмін продовжив спецумови постачання газу для виробників тепла
16:35 - Україна скоротила імпорт електроенергії на третину
16:30 - Як захистити інтелектуальну власність
16:25 - На Харківщині суд повернув державі 28 га "оборонних земель"
16:20 - Вивести ринок із тіні: Мінрозвитку готує реформу таксі
16:03 - В Україні прискорилася інфляція
15:56 - Розподілена енергетика: терміни реалізації проєктів в Україні зросли – ЗМІ
15:40 - ЄС закликає Трампа дотримуватися санкцій проти російської нафти
15:35 - Уряд запустить аукціони щодо права користування титановими родовищами Фірташа
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.03.2026
15:30 - Українські металурги скоротили виробництво
15:22 - У "Резерв+" стався збій
15:05 - Рада провалила законопроєкт про "податок на OLX"
15:03 - УЗ розповіла про ремонтні плани-2026: ремонтуватиме й у прифронтових областях
14:48 - Податкова фіксує зростання податків до місцевих бюджетів
14:37 - ПРРО – легальний і комфортний спосіб ведення бізнесу
14:35 - Які пільги з ПДФО і військового збору мають фізичні особи – волонтери?
14:34 - Чи має право юридична особа – платник єдиного податку третьої групи здійснювати внесок основними засобами до статутного капіталу іншої ЮО?
14:26 - Про несплату військового збору ФОП – платником єдиного податку, яка здійснила перехід з першої на другу або з другої на першу групу за певних умов
14:25 - Про включення до бази оподаткування єдиним податком списаної кредиторської заборгованості ФОПом – платником єдиного податку третьої групи – неплатником ПДВ
14:23 - Подання повного звіту КІК: чи подавати уточнюючу податкову декларацію про майновий стан і доходи, якщо показники в поданій декларації не змінюються?
14:21 - Держзембанк виграв суд щодо великої ділянки на Одещині: її вже виставили на торги
14:20 - Отримана гуманітарна допомога за цільовим призначенням залишається у неприбуткової організації: відображення у звітності
14:19 - Чи можливе в Електронному кабінеті відображення даних Реєстру митних декларацій за датою документа?
14:18 - Подорожчання пального вплинуло на ставки фрахту у Чорному морі
14:12 - Внесено зміни до форми податкової декларації про майновий стан і доходи
14:10 - Київрада розгляне план енергостійкості столиці: що він передбачає
14:02 - Чи має право резидент на формування податкового кредиту з ПДВ за операцією з імпорту безоплатно отриманих від нерезидента зразків товарів на підставі митної декларації?


Більше новин