У короткому списку на голову "Укренерго" три кандидатури – "Енергореформа"

19.04.2025 13:12 | Економічна правда

Наглядова рада НЕК "Укренерго" визначила трьох кандидатів на посаду голови правління компанії. Про це повідомляє "Енергореформа" із посиланням на власні джерела. За інформацією джерел видання, до списку кандидатів увійшли тво керівника компанії Олексій Брехт, її головний диспетчер та член правління Віталій Зайченко та ще один представник компанії – Іван Юрик.
Юрик у 2020 та 2021 роках виконував обов’язки голови правління "Укрзалізниці". Як стверджують співрозмовники Енергореформи, на конкурс подавали заявки, зокрема глава "Українських розподільних мереж" Артем Мартинюк, керівник "Гарантованого покупця" Артем Некрасов, член правління "Укрзалізниці" до жовтня 2024 року Антон Мішин. Читайте також: Володимир Кудрицький: Мета мого звільнення – перевести під ручний контроль інвестиції у відбудову енергетики Нагадаємо: У лютому Наглядова рада НЕК "Укренерго" оголосила конкурс на посаду голови правління компанії. У вересні за рішенням наглядової ради НЕК "Укренерго" Володимира Кудрицького було звільнено з посади очільника компанії.
В.о.
голови правління компанії було призначено Олексія Брехта.

Додати коментар

Користувач:
email:





- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 28.05.2026
17:41 - Що вважається безнадійним податковим боргом?
17:40 - Долар знову побив антирекорд: НБУ встановив курс валют на 28 травня
17:19 - Били одразу по трьох об’єктах: у ДТЕК розповіли про наслідки вчорашніх атак московія
17:15 - Регулятор заперечив корупцію на січневому аукціоні "Енергоатома"
16:59 - За місяць банки видали іпотечних кредитів на 1,5 мільярда гривень
16:30 - "Довічно підозрюваний?" Чому статус PEP не прокляття
16:08 - Крок до роботаксі: Uklon почав тестувати дистанційне керування авто
15:47 - "Укрпошта" запускає новий формат отримання посилок
15:37 - Ключові рішення НКЦПФР від 27.05.2026
15:24 - SK Hynix та Micron подолали капіталізацію у трильйон доларів на тлі ШІ-буму
14:40 - Карма в дії. Західні корпорації, які не вийшли з московії, втрачають український ринок
14:36 - У Івано-Франківську викрили хабарників з міськради
14:35 - Україна запускає нову платформу для розвитку бізнес-партнерства з країнами Африки
14:00 - Рада ухвалила євроінтеграційний закон про публічні закупівлі
13:40 - Фонд ADUIF оголосив про перше закриття: у які галузі інвестуватиме
13:30 - Тарас Висоцький: Аграрії вже засіяли понад 90% прогнозованих площ ярими культурами
13:15 - McDonald’s на Лук’янівці відновив роботу
12:30 - Валентина Москаленко взяла участь у панельній дискусії щодо енергетичної стійкості громад на Міжнародному саміті міст і регіонів
12:30 - Валентина Москаленко взяла участь у панельній дискусії щодо енергетичної стійкості громад на Міжнародному саміті міст і регіонів
11:45 - Внаслідок невірного заповнення реквізиту платіжної інструкції кошти не надійшли до відповідного рахунку у встановлені терміни: чи є відповідальність?
11:44 - Найманому працівнику нарахована заробітна плата та відпускні за поточний та майбутні періоди: визначення бази для нарахування єдиного внеску
11:43 - Виправлення показників в окремих додатках податкової декларації екологічного податку: особливості подання звітності
11:41 - Зміна статусу кваліфікованого сертифіката відкритого ключа: за якою формою подається заява?
11:39 - Оплата послуги з проставлення апостиля: заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції
11:38 - Чи необхідно облаштовувати витратоміри-лічильники на кожному місці відпуску пального наливом з транспортного засобу?
11:37 - Про розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності
11:35 - За якими кодом бюджетної класифікації сплачуються штрафні (фінансові) санкції за порушення норм регулювання обігу готівки та застосування РРО/ПРРО?
11:33 - Безбар’єрність у наданні послуг платникам податків
11:32 - Деякі особливості заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи


Більше новин