На Одещині викрили 16 нелегальних теплиць з вирощування тютюну, вилучили майже 56 тонн продукції

18.04.2025 20:25 | Економічна правда. Колонки

Бюро економічної безпеки в Одеській області виявило 16 теплиць та складські приміщення, в яких вирощували, сушили та переробляли тютюн в промислових масштабах. Про це повідомляє пресслужба БЕБ. Як зазначили в Бюро, тютюн вирощували за допомогою крапельного зрошення.
Надалі його листя протягом кількох місяців сушили, потім подрібнювали та фасували по коробах.
Готову сировину фігуранти планували продавати по всій Україні під виглядом тютюнової продукції різних торгових марок. За словами керівника детективів БЕБ Олександра Ткачука, під час проведення обшуків детективи вилучили майже 56 тонн вирощеної продукції, техніку для посіву, шланги для поливу, промислову лінію для сушіння та подрібнення тютюну. Він повідомив, що вилучену продукцію направлено для проведення необхідних судових експертиз.
Триває досудове розслідування. За його словами, БЕБ вже припинило незаконні вирощування та обробку тютюну без ліцензії в Одеській, Хмельницький та Львівській областях.
Вилучили понад 101 407 кг тютюну. Нагадаємо: Детективи Бюро економічної безпеки викрили канал контрабанди підакцизних товарів під виглядом морозива.

Додати коментар

Користувач:
email:





Біржові коти,
Мишачий бій в грошовім
Чишні від труду

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 23 березня: обвал цін на нафту, африканський газ для України та смерть власника OnlyFans
20:40 - Львів розриває контракт з поляками щодо будівництва сміттєпереробного заводу
20:25 - URTF зібрав 2,8 мільярда доларів донорських внесків для України – Мінфін
20:00 - У Києві та окремих регіонах України – аварійні відключення
19:22 - Держстат розпочинає велике дослідження рівня життя українців
18:55 - ДТЕК та інші: хто отримає гроші від Норвегії на енергетику та постачання ліків в Україні
18:35 - Держава дофінансувала виплати одноразової допомоги для малозабезпечених
18:14 - московіяни почали масово завантажувати корейський месенджер через блокування
18:03 - Звіт про базове відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 06.09.2024 № 1034 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2017 р. № 989 і 1026»
18:00 - Мінекономіки: нові правила контролю та цифровізація – Держпродспоживслужба готується до ринку ЄС
18:00 - Паливна криза: 20% членів ЄБА вже переглянули свої ціни
17:35 - Махінації з чеками: Податкова викрила велику мережу магазинів м’ясної продукції
17:30 - НКЦПФР посилює співпрацю з TheCityUK у розвитку ринків капіталу
17:29 - Звіт про результати публічного громадського обговорення та електронних консультацій проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання щодо провадження господарської діяльності з управління небезпечними відходами»
17:16 - Свириденко хоче залучити додаткові фінанси для ремонту доріг
17:00 - «Доступні кредити 5-7-9%»: щотижнева статистика
16:53 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 24 березня
16:47 - Понад 3000 об’єктів критичної інфраструктури в Україні потребують захисту – Кулеба
16:30 - Шлях до України: Польща vs Румунія
16:25 - "Астарта" купує два підприємства на Полтавщині
16:12 - В Україні ціни на пшеницю зросли до максимуму за півроку на тлі війни в Ірані
16:00 - єОселя: щотижнева статистика
16:00 - У Києві 24 березня завершується опалювальний сезон
15:31 - Африка постачатиме Україні газ: ведуться перемовини
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 24.03.2026
15:25 - У Хмельницькому побудують підприємство: забезпечуватиме обладнанням бетонозаводи
14:53 - Власник платформи для дорослих OnlyFans помер від раку
14:44 - Ганна Лігун: Підтримка Франції важлива для посилення енергетичної стійкості України і підготовки до наступної зими


Більше новин