В Україні щомісяця відкривається понад 4,7 тисячі нових боргів за штрафи ТЦК

18.04.2025 16:15 | Економічна правда

Від початку цього року в Україні щомісяця відкривалося, в середньому, по 4,7 тисячі нових проваджень через протерміновані та несплачені штрафи від ТЦК. Про це повідомляє "Опендатабот". Зазначається, що загалом було відкрито 17 007 виконавчих проваджень (щодо 15 772 людей).
З них лише 16% було закрито — 2 779 боргів. "Загалом за три роки від початку повномасштабної накопичилось 28 960 протермінованих боргів через порушення правил військового обліку.
Втім варто зауважити, що за весь час таких проваджень було більше, адже частка з них постійно закривається", – йдеться в повідомленні. Повідомляється, що найчастіше провадження відкривають щодо чоловіків віком 25–35 років — 43,8%.
Ще майже 39% — на чоловіків у віці 36–45 років. Водночас лише 22 провадження (0,1%) відкрито щодо жінок. Найбільше справ від початку року відкрили в Києві — 1 992 провадження.
Наслідує Дніпропетровщина — 1 946 та Сумщина — 1 722 провадження. Нагадаємо: Станом на кінець березня за порушення правил мобілізації заблоковано рахунки приблизно 26 тисяч українців.

Додати коментар

Користувач:
email:





Global economies,
Interconnected markets,
Trade deals and tariffs.

- Fin.Org.UA

Новини

15:50 - Податкова знижка за витратами на оренду житла: хто може повернути частину сплаченого ПДФО?
15:48 - До уваги ФОП – платників єдиного податку четвертої групи!
15:45 - Чи має право суб’єкт господарювання проводити розрахунки за операціями оптової торгівлі алкогольними напоями у готівковій формі?
15:43 - Мати студента здійснює оплату за його навчання в університеті та на військовій кафедрі цього ж університету: чи є право на податкову знижку за такими витратами?
15:42 - Подання податкової декларації з туристичного збору податковим агентом
15:41 - В які строки підзвітна особа подає Звіт про використання коштів/електронних грошей, виданих на відрядження або під звіт?
15:39 - З якого періоду припиняється подання податкової декларації екологічного податку, у разі передачі в оренду майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині звітного періоду?
15:38 - Який розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності?
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 16.03.2026
15:17 - Фінансова підтримка громад: внесок платників Дніпропетровщини – понад 4,3 млрд грн ПДФО
15:16 - Понад 7,4 млрд грн плати за землю вже надійшло до місцевих бюджетів
15:15 - Які пільги з ПДФО і військового збору мають фізичні особи – волонтери?
15:15 - Син екснардепа Іванющенка має елітну нерухомість у Дубаї – ЗМІ
15:13 - Яким чином платник податків отримує повідомлення про відмову у наданні/зменшенні суми податкової знижки?
15:12 - Фізичні особи – платники плати за землю поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 76,0 млн гривень
15:09 - Туристичний збір: юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 1,5 млн гривень
15:07 - Рентна плата: за використання лісових ресурсів місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників 142,7 тис. гривень
15:06 - ПРРО – легальний і комфортний спосіб ведення бізнесу
15:05 - Після відключень інтернету в Москві зросли продажі пейджерів та паперових мап
14:56 - У "Київавтодорі" провели обшуки
14:37 - У Раді створили робочу групу для розв’язання проблем підприємств гірничодобувної галузі
14:24 - Декларування – 2026: строки сплати податкових зобов’язань
14:11 - Податковий календар на 16 березня 2026 року
14:10 - Рентна плата: до загального фонду держбюджету за видобування кам’яного вугілля платники Дніпропетровщини спрямували понад 47,4 млн гривень
14:08 - Майже 199,1 млн грн єдиного податку – надходження до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від юридичних осіб
14:07 - Фінансова підтримка громад: внесок платників Дніпропетровщини – понад 4,3 млрд грн ПДФО
14:07 - Компанія UPG отримала контроль над іще 31 "приватівською" заправкою
14:06 - Про несплату військового збору ФОП – платником єдиного податку, яка здійснила перехід з першої на другу або з другої на першу групу за певних умов
14:06 - У податковій Дніпропетровщини роз’яснили особливості проведення перевірок ФОП, які припиняють діяльність
14:05 - Податок на прибуток підприємств: платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду державного бюджету понад 521,8 млн гривень


Більше новин