Діалог влади та бізнесу: Мінекономіки презентувало підприємцям платформу «Пульс» для оцінки держпослуг онлайн

17.03.2025 20:01 | Міністерство економіки України

Міністерство економіки України продовжує розвивати онлайн-платформу «Пульс» для збору відгуку від бізнесу про взаємодію з державою. Заступник міністра економіки з цифрової трансформації Олександр Циборт розповів про розвиток платформи підприємцям у межах Національної Платформи «Діалог влади та бізнесу» в Офісі Президента.  У зустрічі взяли участь заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита, голова Державної податкової служби Руслан Кравченко, радник керівника Офісу Президента Юрій Каціон, голови ОВА та підприємці з усієї України.
«Ми системно проводимо зустрічі на Національній Платформі «Діалог влади та бізнесу», яка була створена з ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Одне з ключових питань, яке регулярно порушує бізнес, – можливість залишати відгуки та подавати скарги онлайн. Відповідаючи на цей запит, минулого року ми запустили платформу «Пульс» як частину політики «Зроблено в Україні». Вона дає підприємцям змогу оцінювати якість державних послуг і повідомляти про проблеми. Сьогодні ми робимо ще один важливий крок – інтегруємо «Пульс» у Єдиний кабінет платників податків. Це підсилить цифрову трансформацію, покращить державні сервіси та сприятиме розвитку бізнес-середовища», – зазначив заступник міністра економіки з цифрової трансформації Олександр Циборт.
За його словами, завдяки «Пульсу» держава може отримувати об’єктивну картину рівня сервісу та оперативно реагувати на потреби бізнесу. Відгуки від підприємців будуть цифровізовані та стануть основою нового Entrepreneur Satisfaction Score (Індексу задоволеності підприємців) – інструменту для покращення держпослуг.
«Разом із Мінекономіки ми запроваджуємо нові цифрові інструменти для ефективної взаємодії влади та бізнесу на всіх рівнях. Це дозволяє швидко реагувати на запити підприємців, підтримувати їх та формувати важливі ініціативи для обговорення на Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України», – підкреслив Віктор Микита.
Також Мінекономіки разом з Державною податковою службою (ДПС) інтегрували онлайн-платформу «Пульс» — до Електронного кабінету платника податків. 
«Сьогодні ми робимо ще один крок для того, аби ця ініціатива стала доступнішою. Інтегруємо Пульс у Єдиний кабінет платників податків. Бізнес отримує можливість залишати відгуки та оцінки державних послуг прямо в кабінеті платника податків. Це близько 6 мільйонів користувачів. Відповідно ми матимемо масштабнішу картину для розуміння настроїв підприємців. Відгуки підприємців будуть аналізуватися, а системні проблеми передаватися до відповідних органів для розгляду і виправлення», — додав Олександр Циборт.
Як залишити відгук?
Авторизуватися в Кабінеті платника податків. Оцінити якість взаємодії з держорганами. У разі проблем – залишити звернення на puls.gov.ua. Якщо оцінку не надано одразу, система нагадає про це через тиждень і далі щомісяця. «Державна податкова служба першою серед державних органів приєдналася до проєкту «Пульс», оскільки ми прагнемо ефективної та постійної комунікації з кожним платником податків. Електронний кабінет ДПС — лідер серед цифрових державних платформ, доступний 24/7. Ним користуються 5,4 мільйона осіб, з яких 3,5 мільйона — представники бізнесу, які зможуть безпосередньо в кабінеті платника оцінити  взаємодію з державними органами. Інтеграція кабінету з платформою «Пульс» створює переваги як для українських підприємців, так і для держави, яка зможе оперативно реагувати на їхні запити», — зазначив Голова ДПС Руслан Кравченко.
Довідково:
«Пульс» є частиною політики «Зроблено в Україні», яку ініціював Президент Володимир Зеленський. Платформа розроблена Мінекономіки за консультації з фахівцями Ради бізнес-омбудсмена та реалізована за сприяння Мінцифри завдяки проєкту «Підтримка цифрової трансформації», що фінансувалося USAID і UK Dev. Партнер проєкту – Офіс ефективного регулювання (BRDO). До реалізації долучений Урядовий контактний центр. Вектор розвитку допомагає задавати Рада бізнесу з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Наш ринок молодий,
Інвестуй відважно й мудро,
Можеш стати багатим.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 15.04.2026
14:50 - Лідери наповнення бюджету: переробна галузь та торгівля формують понад 34 % доходів
14:15 - Танкер, який знаходиться під санкціями США, пройшов Ормуз – ЗМІ
14:05 - Ворожий дрон влучив в судно, яке йшло до порту Великої Одеси
13:35 - Частина південних та східних областей залишились без світла внаслідок атак московія
13:28 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:23 - Податкова посилює боротьбу з тіньовими схемами у сфері туризму
13:07 - Отримати довідку про відсутність заборгованості зі сплати єдиного внеску просто
13:07 - московіяни скинули шість авіабомб на греблю у Харківській області
13:06 - До ЄДР внесено запис про припинення підприємницької діяльності ФОПа – платника єдиного податку першої – третьої груп: чи подається звітність?
13:00 - Meta створює ШІ-версію Марка Цукерберга для взаємодії зі співробітниками – FT
12:50 - Україна відкрила перший агрохаб у Африці
12:42 - До уваги неприбуткових організацій!
12:41 - До уваги неприбуткових організацій!
12:41 - З якої дати платник податку на прибуток, який за підсумками податкового (звітного) року перевищив 40 млн грн, застосовує мінімально допустимі строки амортизації ОЗ?
12:33 - Платникам ПДВ, які перейшли на спрощену систему оподаткування та втратили статус платника ПДВ про нарахування зобов’язань
12:32 - До уваги фізичних осіб – підприємців!
12:31 - В яких випадках ДПС відмовляє у проставленні апостиля?
12:30 - Зберігання пального у ємностях (власних або орендованих) у своїх приміщеннях/територіях: що з екологічним податком?
12:30 - Переваги та недоліки інвестування в іноземну нерухомість
12:28 - До уваги резидентів Дія Сіті!
12:28 - До кредитної спілки застосовано захід впливу
12:27 - Щодо питання, пов’язаного з утриманням податку на доходи нерезидента з джерелом їх походження з України
12:26 - Діджиталізація податкових процесів: в Електронному кабінеті для платників у режимі 24/7 реалізовано понад 130 послуг
12:25 - Незаконна приватизація: історичну будівлю у Львові повернули державі
12:24 - Податковий календар на 15 квітня 2026 року
12:23 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини платники акцизного податку за операціями з роздрібної торгівлі алкогольними виробами сплатили майже 141,8 млн гривень
12:22 - Рентна плата: за спецвикористання води до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 29,3 млн гривень
12:19 - Понад 1,4 млрд грн рентної плати отримав загальний фонд держбюджету від платників Дніпропетровщини
12:18 - Фактична перевірка магазину з реалізації рибної продукції


Більше новин

ВалютаКурс
Алжирський динар0.32922
Австралійський долар30.9979
Така0.35431
Канадський долар31.6361
Юань Женьміньбі6.3819
Чеська крона2.108
Данська крона6.8687
Гонконгівський долар5.5536
Форинт0.141178
Індійська рупія0.46583
Рупія0.0025397
Новий ізраїльський шекель14.4239
Єна0.27397
Теньге0.091365
Вона0.029579
Ліванський фунт0.000486
Малайзійський ринггіт11.0062
Мексиканське песо2.5272
Молдовський лей2.5372
Новозеландський долар25.6735
Норвезька крона4.6262
Саудівський ріял11.5916
Сінгапурський долар34.2221
Донг0.0016516
Ренд2.6611
Шведська крона4.7506
Швейцарський франк55.7403
Бат1.35737
Дирхам ОАЕ11.8428
Туніський динар15.0248
Єгипетський фунт0.8283
Фунт стерлінгів59.0378
Долар США43.4997
Сербський динар0.43709
Азербайджанський манат25.6031
Румунський лей10.0841
Турецька ліра0.9724
СПЗ (спеціальні права запозичення)59.8089
Євро51.3253
Ларі16.1463
Злотий12.0977
Золото207708.89
Срібло3371.41
Платина90557.24
Паладій68671.24

Курси валют, встановлені НБУ на 15.04.2026