Органічний девелопмент: як створюється готельна інфраструктура GORO Mountain Resort

12.02 13:00 | Економічна правда. Колонки

Під час розробки концепції готельної інфраструктури GORO Mountain Resort перед архітекторами поставили ключове завдання: будівлі мають органічно вписуватися в гірський ландшафт, враховувати рельєф і максимально зберігати мальовничі краєвиди.
Процес виявився непростим."Під час пошуку архітектурного коду курорту ми замовили п’ять рішень, але жодне з них нас повністю не задовільнило", — згадує СЕО групи компаній ОККО та співзасновник курорту Василь Даниляк. Почали з емоційних, навіть футуристичних ідей, щоб створити максимально цікаву архітектуру.
Потім застосували раціональний підхід і розрахували консервативний варіант розвитку готелів, який ідеально б відповідав техніко-економічним показникам та максимально збільшував прибутки."Але ми зрозуміли, що в такому випадку програємо у візуальній складовій та клієнтському досвіді.
Третій варіант став розумним поєднанням першого й другого.
Так ми створили впізнаваний стиль, що залишатиметься актуальним поза часом і матиме майбутній комерційний успіх", — розповідає Василь Даниляк. Основою для розвитку стала цілісна всесезонна концепція GORO Mountain Resort, розроблена спільно з австрійськими експертами світового рівня PKF Hospitality та ILF Group.
Для масштабного проєкту площею 1200 га спочатку визначили максимально комфортну кількість лижників, які можуть одночасно перебувати на схилах, — 25 000 людей на добу.
Оскільки не всі з них зупинятимуться в готелях курорту, розрахували оптимальну кількість місць для проживання — 13 000 гостей, для яких потрібно 5150 номерів. Для створення готельної інфраструктури курорту команда ОККО Group заснувала власну девелоперську компанію GORO Development.
Вона відповідає за розробку архітектурних концепцій, будівництво, функціональне та рекреаційне наповнення, а також залучення інвестицій у готельний бізнес.
Перший раунд інвестування у цей напрямок GORO Development планує запустити вже на початку березня.
95% номерів та інфраструктури готелів матиме мальовничий краєвид на гори Рендер: GORO Development ОРГАНІЧНИЙ ДЕВЕЛОПМЕНТ: З ПОВАГОЮ ДО КАРПАТ Зовнішній вигляд готелів першої черги GORO Mountain Resort визначив архітектурний код усього курорту.
Будівлі інтегровані у природний рельєф, розміщені каскадно під різними кутами та обмежені у висоті до 30 метрів."Ми могли б звести суцільну 10-поверхову стіну готелів, подвоївши площу продажу.
Але для нас важливе загальне сприйняття курорту: звідки б ти не дивився на гори, має відчуватися малоповерхова забудова", — пояснює Василь Даниляк. Такий підхід у GORO Development називають органічним девелопментом.
Окрім інтеграції у природний ландшафт, архітектура передбачає використання ділянок із мінімальною кількістю дерев.
Застосування природних кольорів та натуральних матеріалів в архітектурних і дизайнерських рішеннях створює неповторну органічну атмосферу, що гармонійно поєднується з природою.
Кожна будівля розташована так, щоб не затіняти інші.
Так GORO Development забезпечує 95% номерів та інфраструктури живописним краєвидом на гори.
Перша черга GORO Mountain Resort взимку Рендер: GORO Development ЛІМІТОВАНІСТЬ: ПРОСТІР ТА ПРИРОДА Другий принцип GORO Development — природа завжди має залишатися головною дійовою особою."Ми не прагнемо створити "місто серед гір".
Важливо, щоб наші гості мали відчуття відкритого простору та справжній зв’язок із довкіллям під час відпочинку", — зазначає Василь Даниляк. Тому щільність забудови курорту становить менше 25% від загальної площі у 1200 га.
А в першій черзі цей показник ще менше — 10%.
Справжня цінність перебування визначається не кількістю готелів, а якістю середовища, яке вони створюють.
Курорт із низькою щільністю забудови дозволяє зберегти розумний баланс, де природа й комфорт проживання доповнюють одне одного.
GORO Development створює унікальне функціональне наповнення для кожного готельного комплексу Рендер: GORO Development КОЛЕКЦІЙНІСТЬ: НЕМАЄ НАВІТЬ ДВОХ ОДНАКОВИХ Третє правило GORO Development — архітектура та сервіси не мають повторюватись, але водночас відповідати єдиному архітектурному коду, щоб зберігати цілісне сприйняття курорту.
Кожен дизайнерський готель – це унікальна архітектурна ідея з власною історією, стилем та сервісним наповненням, створена на основі життєвих сценаріїв різних категорій гостей.Підхід GORO Development базується на принципі різноманітності без хаосу.
Єдність архітектурного коду дозволяє гармонізувати простір, забезпечуючи баланс між індивідуальністю та власним характером кожного об’єкта та загальною концепцією розвитку курорту. Славська громада, де знаходиться GORO Mountain Resort, паралельно працює над розробкою генерального плану прикурортної зони та власним архітектурним кодом, щоб нові бізнеси та проєкти, що з’являтимуться навколо курорту, органічно доповнювали та розширювали туристичний досвід гостей регіону. Команда GORO Development розробила різні концепції відпочинку та розваг для кожного готельного комплексу з урахуванням усіх можливих погодних умов у різні сезони (зима, літо, дощ).
Всі готелі зводяться у форматі ski-in/ski-out та розташовані не далі ніж за 150 м від підйомника та мають власне ski-депо.
Так гостям буде зручно виїжджати на лижах прямо на трасу (ski-out) і повертатися до свого номеру після катання (ski-in). У кожному готелі, наприклад, буде власна концепція СПА-зони, орієнтована на різні потреби гостей.
Wellness-SPA запропонує релакс-програми та відновлювальні процедури, карпатський СПА включатиме традиційні бані та відкриті гарячі чани, приватний — для тих, хто шукає усамітнення та індивідуальний сервіс, а сімейний — забезпечить спеціальні програми для дітей різного віку.
Крім того, медичний СПА буде зосереджений на лікувальних процедурах, масажах та терапевтичних програмах для комплексного оздоровлення.
Infinity басейн першого готельного комплексу GORO Mountain Resort Рендер: GORO Development Для гостей відкриються десятки закладів різних форматів: ресторанів з кухнями світу, гастрономічних просторів, кав’ярень, барів, а також власна пекарня.
Розвиток інфраструктури GORO охоплюватиме також бізнес-сегмент.
Готелі запропонують не лише мітинг-руми та коворкінги для стратегічних сесій і ділових зустрічей, а й просторі зали з сучасним технічним обладнанням для презентацій та тренінгів.
На території передбачені майданчики для бізнес-конференцій, концертів, виставок і культурних подій різного формату. Для більш персоналізованого та різноманітного клієнтського досвіду, компанія створює єдину систему сервісів курорту нового зразку "All-In-Access".
Незалежно від того, в якому готелі зупиняється гість, він отримує доступ до всіх атракцій та розваг, ресторанів, спа, спортивних та бізнес-зон, прокату спорядження та спортивних шкіл GORO Mountain Resort. ПІДХОДИ, ПЕРЕВІРЕНІ ДОСВІДОМ Для реалізації цілісної концепції готельної інфраструктури курорту, як масштабного проєкту у сфері гостинності та рекреації, ОККО Group сформувала сильну команду, спираючись на 23-річний досвід групи у девелопменті, управлінні нерухомістю та будівництві складних інженерних об’єктів. Керує GORO Development Володимир Гаразд, топ-менеджер з більш ніж 15 років досвіду у нерухомості та будівництві, який є частиною команди OKKO Group уже понад два десятиліття.
Із 2014 року він очолює девелоперський напрям групи, що об’єднує компанії "Ваш Дім" (житлове будівництво), "Технопарк" (офісна нерухомість), "Прогрестехбуд" (генеральний підрядник). Реалізовані проєкти цієї команди стали символами розвитку міської інфраструктури та комфортного життя.
Зокрема це найбільший діловий центр на заході України "Технопарк" площею 80 000 кв.м, найбільший житловий комплекс Львова "Пасічний" на ділянці площею 14 га та перший цілісний комплекс малоповерхової забудови у Львові, житловий квартал Villa Magnolia."Ми розробляємо продумані концепції для життя, роботи та відпочинку, керуючись принципами органічного девелопменту.
Кожен простір створюємо так, щоб він гармонійно взаємодіяв з людиною, природно інтегрувався в ландшафт і розкривав потенціал територій", — каже СЕО GORO Development Володимир Гаразд.
План готельної інфраструктури першої черги курорту Рендер: GORO Development

Додати коментар

Користувач:
email:





Companies compete
Stock prices reflect their success
Investors profit

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 8 травня: ратифікація угоди щодо надр зі США, нардепи вдвічі збільшили сукупний дохід
20:44 - Канада збудує модульну АЕС за $15 мільярдів – першу серед країн G7
20:15 - Для обходу санкцій: Іран відправив до Китаю "зомбі-супертанкер" із нафтою
19:46 - Брюссель наточив мита: ЄС підготував удар на $107 мільярдів по імпорту США
19:45 - Репетитор мрії чи провал освіти: як ШІ може змінити уявлення про навчання
19:20 - Зеленський про угоду щодо надр зі США: "Такої перспективної домовленості ще не було"
19:00 - Європарламент продовжив на три роки безмитний імпорт заліза та сталі з України
18:40 - У квітні зросла сума сплачених митних платежів
18:38 - Bitcoin "пробив" рубіж ціни в 100 тисяч доларів
18:30 - НКЦПФР видала ліцензію колишньому сумнівному інвестпроєкту
18:25 - ЄС витісняє компанії США з китайського ринку – завдяки торговій війні Трампа
18:15 - В "Дії" доступні послуги зняття та зміни місця проживання
18:05 - Пауэлл поддержал доллар через ставку
17:51 - Нацбанк показав курс долара та євро на п'ятницю 9 травня
17:30 - Україна подвоїла експорт електроенергії
17:20 - Як monobank, Rozetka та "Нова пошта" досягли успіху з мінімумом ресурсів
17:15 - США і Кремль таємно обговорюють повернення газу московія до Європи
16:57 - Путін попросив Сі Цзіньпіна будувати в московії заводи: Китай поки утримується
16:52 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження технічного регламенту машин»
16:51 - Індія закрила понад 25 аеропортів на тлі ескалації конфлікту з Пакистаном
16:45 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження технічного регламенту машин»
16:35 - Світові бестселери авто: які моделі найбільш популярні
16:16 - АМКУ оштрафував французьку мережу гіпермаркетів товарів для дому
16:00 - Торік нардепи збільшили свої доходи на понад 7,7 мільярда гривень - дослідження
15:57 - Засідання Комісії
15:49 - Експорт Тайваню побив рекорд через митну загрозу США
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 09.05.2025
15:29 - НАЗК перевірило "Ліси України": знайшло корупційні ризики та ініціювало розслідування
15:20 - В аеропортах Москви затримали понад 100 рейсів
15:19 - Успішний кейс на ринку: зі SCAM-проєкту до відповідального переходу у правове поле


Більше новин

ВалютаКурс
Алжирський динар0.31268
Австралійський долар26.6337
Така0.34026
Канадський долар29.8879
Юань Женьміньбі5.7354
Чеська крона1.8804
Данська крона6.2849
Гонконгівський долар5.3411
Форинт0.115547
Індійська рупія0.48446
Рупія0.0025158
Новий ізраїльський шекель11.5989
Єна0.28695
Теньге0.080453
Вона0.029659
Ліванський фунт0.000464
Малайзійський ринггіт9.6939
Мексиканське песо2.1193
Молдовський лей2.417
Новозеландський долар24.5954
Норвезька крона4.0106
Саудівський ріял11.067
Сінгапурський долар32.018
Донг0.0015985
Ренд2.2859
Шведська крона4.2994
Швейцарський франк50.3076
Бат1.26482
Дирхам ОАЕ11.3017
Туніський динар13.8523
Єгипетський фунт0.8198
Фунт стерлінгів55.3283
Долар США41.5113
Сербський динар0.39993
Азербайджанський манат24.4141
Румунський лей9.158
Турецька ліра1.0745
СПЗ (спеціальні права запозичення)56.1642
Болгарський лев23.9728
Євро46.887
Ларі15.1313
Злотий10.9792
Золото138782.65
Срібло1345.29
Платина40869.54
Паладій40402.12

Курси валют, встановлені НБУ на 09.05.2025