Матвій Бідний: Будуємо Україну, яка відкриває нові можливості для молоді

25.01.2025 11:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр молоді та спорту України Матвій Бідний взяв участь у Першому національному Форумі талановитої молоді, який ініціював Фонд Президента України з підтримки освіти, науки та спорту, з нагоди Міжнародного дня освіти. У заході взяв участь Президент України Володимир Зеленський.
Форум об’єднав представників Уряду, освітньої сфери, бізнесу та громадськості.
У ньому також взяли участь провідні науковці, відомі спортсмени та культурні діячі.
Головними ж учасниками форуму стали найталановитіші молоді українці, які вже довели своїми досягненнями, що неможливе - можливо. Президент України відзначив здобутки талановитих дітей і молодих науковців та вручив почесні відзнаки для молодих науковців.
«Я дуже вдячний за те, що ви такі є, що ви в Україні.
Круто бачити стільки прогресивної молоді в Україні.
Я вам за це дуже вдячний, тому що це і є сенс того, заради чого бореться держава.
Заради вас, заради всіх», – сказав Володимир Зеленський. У своєму зверненні Матвій Бідний наголосив, що важливо підтримувати потенціал молоді та підкреслив, що освіта та саморозвиток є ключами до успіху. «Бути талановитим – це не лише привілей, а й відповідальність.
Це не про випадковість чи генетику – це про години наполегливої праці, силу долати невдачі та прагнення рости.
Ваші досягнення вже стали прикладом для оточення, а тепер настав час надихати всю країну.
Ми хочемо, щоб Україна стала місцем, де таланти не лише народжуються, але й розквітають.
Разом ми можемо створити країну можливостей, де кожен талант матиме шанс реалізувати себе на повну», – зазначив Міністр. Матвій Бідний підкреслив, що Форум – це не лише про визнання досягнень, а й про можливість знайти однодумців, об"єднатися в спільноти та разом створювати нові проекти. Міністр наголосив, що Україна – це країна з безмежним потенціалом, і саме молодь має унікальний шанс змінити все, доводячи, що в Україні можливо досягти успіху за умови бажання та підтримки. Завершуючи свій виступ, Матвій Бідний подякував учасникам форуму за їхню відданість розбудові України та підкреслив: «Ми створюємо умови, щоб ви могли реалізувати себе в науці, бізнесі, спорті та культурі.
Але найголовніше – щоб ви залишалися тут і будували цю країну разом із нами.
Давайте разом створювати Україну, де кожен матиме шанс засяяти на повну». Форум став важливою платформою для натхнення, обговорення можливостей та викликів, а також для створення потужної молодіжної спільноти задля розвитку освіти, науки та спорту в Україні.

Додати коментар

Користувач:
email:





На фондовому ринку день і ніч,
Торгівля триває без зупинки.
Тут гроші легко можуть зникнути,
Але й заробити можна втричі.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 12 лютого: В Україні суттєво знизився дефіцит електрики, Apple обмежує покупки для росіян
20:41 - Олексій Соболев: Україна впевнена у якості своєї продукції, і це підтверджується стабільним експортом на ринок Європейського Союзу
20:40 - США витісняє українську кукурудзу зі світових ринків – ЗМІ
20:15 - Держпраці змінить підхід до інспектування роботодавців – Мінекономіки
19:37 - Україна збільшила експорт ріпакової та соєвої олії
19:05 - Ексзаступник Кличка не сплатив заставу і пішов під варту
18:52 - Китайський авторинок зазнав найбільшого падіння за останні два роки
18:38 - Небанківській фінансовій установі змінено обсяг ліцензії на діяльність фінансової компанії
18:25 - Український стартап Farsight Vision отримав 7,2 мільйона євро за підтримки Brave1
18:15 - Нацбанк показав курс долара та євро на п’ятницю 13 лютого
18:05 - Оборудки із закупівлею службового житла для ДСНС: забудовникам вручено підозри
17:45 - Цифровізація та ризик-орієнтований підхід стануть основою реформи Держпраці
17:30 - Як масштабувати енергоефективність
17:27 - московія продовжує атакувати Херсонську ТЕЦ різними дронами: є нові пошкодження
17:26 - Анатолій Куцевол показав Єврокомісарці з питань рівності пошкоджену московитськими атаками Дарницьку ТЕЦ
17:23 - Бізнесмен Кріппа отримає ділянку під забудову у центрі Києва
17:05 - В Україні суттєво знизився дефіцит електроенергії: Шмигаль розповів деталі
17:00 - Київ отримав 234 генератори від ЄС для забезпечення тепла та води у будинках
16:37 - Наказ Мінекономіки від 11.02.2026 № 2321 «Про затвердження Переліку національних стандартів для цілей застосування Технічного регламенту засобів вимірювальної техніки»
16:32 - Шмигаль зробив прогноз, коли київські ТЕЦ відновлять роботу після удару московія
16:24 - У Києві зупинилася ТЕЦ-6 після нової атаки московія: Бахматов каже, яка може бути альтернатива
16:20 - В Мінекономіки розповіли, чи пошкодили великі морози посіви озимих
16:14 - Уряд виділив 3 мільярди на сучасні освітні простори
16:06 - Уряд по-новому оцінюватиме результативність публічних інвестпроєктів
15:55 - Енергетична стійкість країни: як зростає розподілена генерація в регіонах
15:53 - Прозоре корпоративне управління – ключ до стабільності державних підприємств
15:48 - Китай завозить до московії десятки тисяч автівок в обхід санкцій
15:41 - Київська прокуратура хоче повернути місту землю на Дніпровській набережній
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.02.2026
15:20 - Модернізація шкільних їдалень: уряд змінив порядок надання субвенції громадам


Більше новин