За добу відновили живлення для 22 тисяч споживачів

25.01.2025 13:00 | Економічна правда. Колонки

За добу з 24 по 25 січня енергетикам вдалось відновити живлення для понад 22 тисяч споживачів. Про це повідомляє пресслужба Міненергетики. Минулої доби енергетики відновили живлення для 22 544 споживачів, що були знеструмлені внаслідок бойових дій. "Закликаємо споживачів раціонально використовувати електроенергію, особливо у пікові години споживання вранці і ввечері.
Це допомагає знизити навантаження на систему", – йдеться у повідомленні. Рівень води у ставку ЗАЕС достатній для забезпечення потреб станції. Нагадаємо: У 2025 році перед енергетиками стоїть задача ввести в роботу ще майже 900 МВт потужностей об"єктів розподіленої генерації.

Додати коментар

Користувач:
email:





Politics and trade
Tensions high, markets react
Uncertain futures

- Fin.Org.UA

Новини

19:29 - Уряд залучив у січні від продажу / обміну ОВДП на аукціонах 64 млрд грн, а загалом упродовж воєнного стану – майже 2 091 млрд грн
19:29 - Ukraine’s Government Borrows Equivalent of Over UAH 64 Billion through Auctions to Sell Domestic Government Debt Securities in 2025, and almost UAH 2,091 Billion Total since Martial Law Was Imposed
19:20 - Україна розраховує отримати від ЄБРР ще 160 мільйонів євро на закупівлі газу
18:49 - "Швидше за все, буде нуль": в уряді московія констатували параліч інвестицій в економіку – росЗМІ
18:32 - У 2025 році московія пошкодила в портах України та Чорному морі 39 суден – дослідження
18:25 - Денис Шмигаль ознайомив Генсека НАТО Марка Рютте з наслідками російської атаки на ТЕЦ у Києві
18:14 - Буріння нових свердловин: "Укрнафта" встановила рекорд у 2025 році
17:50 - У Запоріжжі розповіли про темпи відновлення енергетики після атак
17:49 - Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Стратегії розвитку індустріальних парків на 2023-2030 роки»
17:45 - Проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Стратегії розвитку індустріальних парків на 2023-2030 роки»
17:29 - Держпрограма "Енергодопомога ФОП": за першу добу підприємці подали 2 700 заявок
17:20 - Олексій Соболев обговорив з ЄБРР пріоритети у співпраці: приватизація, страхування, корпоративна реформа
17:08 - 2,5 мільйона гривень збитків "Укрзалізниці" на закупках: справу скерували до суду
17:00 - Варшава передала Києву ще партію генераторів
16:52 - Нацбанк показав курс долара та євро на середу 4 лютого
16:51 - Майнові податки: хто є платниками?
16:50 - Денис Шмигаль та Грегорі Гайєтт обговорили розвиток проєктів у сфері енергетики
16:49 - Чи є базою нарахування єдиного внеску компенсація, нарахована роботодавцем працівнику, за невикористані щорічні відпустки?
16:48 - Земельні ділянки, за які юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи звільняються від сплати земельного податку
16:45 - Строки сплати транспортного податку
16:43 - Подання фізичною особою – платником податків інформації про податкову адресу (місце проживання)
16:42 - Послуги, що надаються Контакт-центром ДПС, порядок їх отримання платниками податків
16:41 - Засідання Комісії
16:41 - Порядок обчислення для фізичних осіб податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для житлової нерухомості
16:40 - Платники Дніпропетровщини сплатили до державного бюджету майже 5,4 млрд гривень
16:38 - На Дніпропетровщині початок 2026 року позначився позитивною динамікою надходжень до бюджетів та державних цільових фондів
16:38 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України»
16:35 - Дайджест «Події тижня»
16:35 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України»
16:34 - Відкрита комунікація та партнерство податківців Дніпропетровщини під час спілкування з платниками


Більше новин