Компанія Smart Energy знову зупинила видобуток газу на Полтавщині

24.01.2025 15:50 | Економічна правда

Regal Petroleum, що належить Enwell Energy та входить до Групи Smart Energy розпочала роботи з припинення видобутку вуглеводнів на Мехедівсько-Голотовщинському та Свиридівському родовищах у Полтавській області. Про це повідомляє видання ExPro з посиланням на пресслужбу компанії. Видання пише, що зупинка видобутку пов’язана з рішенням Другого апеляційного адміністративного суду України, яким було скасовано попереднє рішення Полтавського окружного адміністративного суду, що скасував зупинку видобутку на Мехедівсько-Голотовщинському та Свиридівському родовищах у Полтавській області. ExPro нагадує, що 15 листопада 2024 року Держгеонадра зупинила дію ліцензій на видобуток вуглеводнів на Мехедівсько-Голотовщинському, Свиридівському та Васищівському родовищах у зв’язку з санкціями РНБО щодо власників компанії. Enwell Energy ініціювала судові позови у Полтавському окружному адміністративному суді, оскаржуючи рішення щодо зупинки дії ліцензій.
25 листопада 2024 р.
компанія отримала позитивне рішення Полтавського суду, скасувавши накази Держгеонадр.
Компанія змогла відновити видобуток природного газу.Водночас Держгеонадра подала апеляційну скаргу на рішення Полтавського суду, яку суд апеляційної інстанції задовольнив 22 січня. За інформацією компанії, до зупинки свердловини сумарно середньодобово давали 210 тисяч кубометрів природного газу.
Внаслідок зупинення діяльності газовидобувного підприємства до кінця 2025 року очікуються втрати у розмірі 78 млн кубометрів природного газу, 13 тисяч тонн конденсату, 9,3 тисячі тонн нафти та 7,1 тисячі тонн скрапленого газу. У Smart Energy зазначають, що державний та місцевий бюджети не отримають понад 1 млрд грн податків, з них 295 млн грн ренти за видобуток вуглеводнів. Нагадуємо: РНБО 2 грудня 2022 року ввела санкції щодо, зокрема, колишнього народного депутата Вадима Новинського. Введені РНБО та затверджені президентом санкції щодо колишнього народного депутата та акціонера гірничо-металургійної групи "Метінвест" Вадима Новинського не вплинуть на роботу компанії. Велика інвестиційно-промислова група Smart Holding оголосила про зміну власника, яким донедавна був екснардеп Вадим Новинський, у результаті завершення чергового раунду поточної реструктуризації.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bonds, stocks, and assets,
A financial playground,
The market at play.

- Fin.Org.UA

Новини

09:00 - Низка потягів затримуються через обриви і обледеніння ліній електропередач – УЗ
08:30 - Як реалізуються арештовані судна
08:00 - Великий прекрасний податковий закон. Що хочуть проголосувати в Раді в обмін на гроші від МВФ
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:10 - Денис Шмигаль поінформував про хід робіт з відновлення тепло- та електропостачання у столиці
21:00 - Новини 26 січня: курс євро, ситуація в енергетиці
20:50 - Торік Україна експортувала два мільйона яєць
20:26 - Мінус мільярд доларів: Nestle, Danone фіксують збитки після знайденого токсину
20:00 - Акції золотодобувних компаній стрибнули разом із золотом
18:54 - Рух метро у Києві відновили у звичайному режимі
18:54 - Угоди з переможцем конкурсу на розробку літієвого родовища ще немає – Мінекономіки
18:44 - Російський приватний "Лукойл" попросив допомоги з бюджету московія через обвал цін на нафту
18:23 - 27 січня відключення світла діятимуть усю добу
18:20 - Критерії відбору переможця конкурсу УРП по ділянці «Добра»
18:17 - Правоохоронці викрили розтрату на реконструкції причалу у Чорноморську
18:11 - Сприяння залежності від соцмереж: в США судитимуть Meta, TikTok та YouTube
17:45 - Як працює автовикуп квитків і коли з’являються вільні місця – пояснення УЗ
17:39 - Офіційний курс євро до гривні оновить історичний рекорд
17:30 - На Київщині знову екстрені відключення світла
17:25 - "Метінвест" розповів про наслідки перебоїв з енергопосчанням для металургії
17:23 - У Києві через тривогу змінили рух метро
17:09 - Частину російських авіакомпаній паралізувало внаслідок збою
17:07 - "Укрексімбанк" закриє центральне відділення та низку підрозділів
17:05 - Україна відкрила три нові експортні ринки в Алжирі: що продаватимемо
17:05 - Україна відкрила три нові експортні ринки в Алжирі: що продаватимемо
17:00 - Денис Башлик: Ми проєктуємо в ДАР цифрові сервіси так, щоб вони були зрозумілими та зручними у щоденній роботі фермера
17:00 - Китай готується імпортувати раніше заборонені чипи Nvidia
16:30 - Встигніть приватизувати квартири
16:25 - На Київщині викрили канал збуту електроніки компанії в московія, яка співпрацює з держструктурами
16:20 - ДТЕК повернув "Енергоатому" 164 мільйона гривень як добровільну компенсацію


Більше новин