"Реал Мадрид" встановив рекорд у понад мільярд євро річного доходу

24.01.2025 16:17 | Економічна правда

"Реал" заробив 1,05 млрд євро за минулий сезон і знову став лідером рейтингу клубів із найбільшими прибутками. Про це йдеться з дослідження Football Money League 2025 від Deloitte. Завдяки завершенню реконструкції стадіону "Бернабеу" доходи від матчів подвоїлися до 248 млн євро у 2023/24 році.
Клуб також повідомив про 19% зростання комерційних доходів (з 403 млн євро до 482 млн євро) завдяки збільшенню кількості сувенірної продукції та новому спонсорству гетрів. Мадридський "Реал", 15-разовий чемпіон Європи з футболу, прагне провести масштабну корпоративну реорганізацію, яка передасть право власності членам клубу, що фактично відкриє двері для сторонніх інвесторів, пише Bloomberg. Згідно з цією пропозицією, члени клубу стануть "справжніми власниками клубу", заявив голова правління Флорентіно Перес.
"У нас 100 000 членів, і ми можемо розподілити між ними активи, які, на мою думку, коштують понад 10 мільярдів євро (10,5 мільярдів доларів)", - сказав він, додавши, що пропозиція буде винесена на голосування членів клубу.

Додати коментар

Користувач:
email:





Криптовалюта
Стала визнаною валютою
На майбутнє.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 8 травня: Україна атакувала НПЗ московія, у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
20:55 - OnlyFans продав 16% бізнесу після смерті власника
20:25 - Нафта відреагувала на новий обмін ударами США та Ірану
19:55 - Біля головного нафтового хабу Ірану помітили розлив нафти
19:25 - Саудівці й ОАЕ почали таємно возити нафту через Ормуз попри загрози Ірану
18:50 - Фіктивна робота у "критичній" компанії: у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
18:25 - США вдарили ще по двох суднах під іранським прапором
18:00 - Частка NPL у банківському секторі далі зменшується
17:56 - Видатки на оборону зростуть на 1,5 трильйона. Проте на збільшення грошового забезпечення коштів поки нема
17:55 - На АЗС почали знижуватися ціни на дизпальне після зростання
17:46 - Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за 2025 рік
17:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 11 травня
17:10 - Проєкти енергонезалежності університетів: уряд спрямує понад мільярд
17:03 - Міжвідомча робоча група з підготовки публічних інвестиційних проектів
17:00 - Тарас Висоцький: Відновлена грантова програма на сади та теплиці вже профінансувала проєкти на 70 млн грн
17:00 - На внутрішньому ринку України впав попит на вживані авто: які моделі купують найчастіше
16:49 - Засідання Комісії
16:40 - Страховий та перестраховий брокер виключений з Реєстру страхових посередників
16:37 - Постраждалому від війни бізнесу частково спишуть борги
16:30 - Україна та Туреччина погодили збільшення квот на міжнародні перевезення
16:15 - Перезавантажувати "Ліси України" буде ексзаступник міністра економіки
16:04 - Стратегічна інвестиційна рада
16:00 - Агропродукція формує 56% експорту України: держава відкриватиме нові ринки для виробників
16:00 - NBU April 2026 Inflation Update
16:00 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції у квітні 2026 року
15:50 - Журналісти проаналізували, які комплектуючі для військової техніки московія постачає Білорусь
15:31 - Кабмін ліквідував Коордцентр трансформації вугільних регіонів: що від нього очікували
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.05.2026
15:30 - Для фермерів Херсонщини стартує програма підтримки в ДАР
15:25 - Денис Шмигаль розповів студентам Університету Метрополії у Фінляндії про досвід України у забезпеченні стійкості енергосистеми


Більше новин