Правоохоронці викрили підпільну “фабрику” підробних документів

24.01.2025 15:06 | Економічна правда. Публікації

Працівники ДВБ Нацполіції, БЕБ, СБУ та прокуратури викрили злочинну групу, яка виготовляла фальшиві документи та збувала їх по всій Україні.
Фігурантам загрожує до десяти років позбавлення волі. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України. Організував злочинний бізнес з продажу фальшивих документів 27-річний мешканець Прикарпаття.
До своєї діяльності залучив інших осіб з різних регіонів. Серед асортименту підроблених документів, які виготовляли спільники: паспорт, водійське посвідчення та техпаспорт на авто, різноманітні документи установ та організацій, службові посвідчення Нацполіції, ДСНС, Нацгвардії, СБУ. Вартість підробки залежала від складності документа і терміновості його виготовлення.
Так, наприклад, зробити посвідчення водія коштувало трохи більше ніж 8000 гривень, закордонний паспорт – близько 2000 доларів.
А за 1500 доларів бажаючі могли "стати" працівниками СБУ або Нацполіції.
Зокрема, великий попит серед клієнтів мали підроблені військові квитки. За оперативною інформацією, в місяць прибуток зловмисників сягав від 2 до 3 мільйонів гривень. Замовлення змовники приймали та обробляли через Telegram.
А щоб не потрапити у поле зору правоохоронців, в роботі використовували одноденні сім-карти.
Відправлення відсилали через поштомати з відсутніми відеокамерами навкруги та ще й у нічний час. Правоохоронці провели у фігурантів понад 30 обшуків під час яких виявили й вилучили незаповнені "посвідчення" СБУ, Нацгвардії, ЗСУ, ДСНС, УБД, гербові печатки різних держустанов, заготовки паспортів, водійських посвідчень, а також ескізи печаток з російською символікою.

Додати коментар

Користувач:
email:





Technical analysis,
Fundamental analysis,
Which path will lead to riches?

- Fin.Org.UA

Новини

17:30 - У Мінрозвитку розповіли про зміну керівництва та стурктури
17:25 - "Енергоатом" прокоментував загибель окупаційного "головного інженера" ЗАЕС
16:54 - Нацбанк показав, яким буде курс долара та євро після вихідних
16:28 - московія буде імпортувати дизельне паливо, сплачуючи субсидії трейдерам
16:00 - Зміни до програми "єОселя" вступили в дію: що потрібно знати
15:52 - У російській Думі розповіли про вплив санкцій на додаток Мах
15:35 - БЕБ скерувало до суду справу про незаконне відчуження земель на 9 мільйонів гривень
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.07.2026
15:15 - Мінфін показав, скільки грошей та на що витратили з загального фонду бюджету за пів року
14:55 - PlayCity пришвидшив блокування незаконних сайтів: які показники
14:32 - У Києві виявили чергову самовільну забудову біля Дніпра – цього разу на Оболоні
14:00 - П'ять трендів, які визначають жіноче підприємництво
14:00 - Президент зустрівся з новим прем’єром: які питання обговорили
13:50 - Новий міністр агрополітики Висоцький окреслив ключові пріоритети відомства
13:02 - На кордоні тестують пріоритетний проїзд для вантажівок: які правила
13:00 - ТРЦ Respublika Park інвестує 45 млн грн у транспортну інфраструктуру
13:00 - московіяни атакували енергетику у п’яти областях
12:36 - На Чернігівщині росіяни вдарили по підприємствам та АЗС
12:17 - Заява за формою № 20-ОПП: де в Електронному кабінеті можна переглянути відомості про об’єкти оподаткування?
12:17 - Щодо перерахунку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за певних умов
12:16 - Одиниці обліку пального та спирту етилового, які використовуються в CЕАРП та СЕ
12:15 - Якщо подружжя виховує трьох і більше дітей віком до 18 років, то кожен із батьків має право на пільгу щодо сплати земельного податку
12:15 - 250-та атака на Нафтогаз з початку року: московія з самого ранку б'є по об’єкту на Харківщині
12:04 - Чи можуть іноземці або особи без громадянства (їх представники), які отримали КЕП подати заяву за ф. № 5ДР через Електронний кабінет?
12:02 - Щодо терміну сплати МПЗ юридичною особою – платником єдиного податку четвертої групи
11:58 - Чи втрачає ФОП право перебувати на спрощеній системі оподаткування, якщо перерахував благодійну фінансову допомогу на потреби ЗСУ зі свого підприємницького рахунку?
11:57 - Які платники ПДВ не можуть застосувати до операцій з експорту окремих видів товарів нульову ставку?
11:56 - Винятки, до яких режим експортного забезпечення не застосовується
11:54 - До уваги платників: діють нові довідники пільг!
11:52 - Податковий календар на 20 липня 2026 року


Більше новин