АРМА дискваліфікувало переможця аукціону на управління ТРЦ Gulliver

24.01.2025 13:59 | Економічна правда. Колонки

Національне агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) відхилило тендерну пропозицію ТОВ "БК "Міленіум" на управління одного з найбільших ТРЦ Києва "Гуллівер" через низку невідповідностей у документах. Про це повідомила голова АОМА Олена Дума. Зазначається, що раніше пропозиція учасника була визнана платформою Prozorro найбільш економічно вигідною.
Водночас вказана цінова пропозиція щодо винагороди за управління активом визнана аномально низькою. Крім того, АРМА встановила, що директор ТОВ "БК "Міленіум" у період, за який подано підтверджуючі документи з метою виконання вимог тендерній документації, одночасно перебував на державній службі та здійснював комерційну діяльність від імені цього підприємства, не маючи на це законних повноважень.
Це є прямим порушенням закону про запобігання корупції. Також у комісії виникла підозра щодо недостовірності освітніх документів керівника компанії.
А надані в тендерній документації договори мають системні порушення щодо порядку їх підтвердження. Додаткової перевірки потребує і фінансова діяльність компанії, починаючи з другого півріччя 2022 року, через наявні сумніви в її прозорості. За словами Думи, АРМА розгляне документи учасника, який посів друге місце на аукціоні - консорціуму "Управляюча компанія "Еспланада", що запропонував 0,35% винагороди за управління. Остаточне рішення щодо результатів аукціону буде прийнято після завершення всіх перевірок. Нагадаємо: Шевченківський райсуд Києва 3 червня 2024 року передав майно київського "Гулівер" бізнесмена Віктора Поліщука в управління Нацагентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА). АРМА провело публічний аукціон на платформі Prozorro для відбору управителя ТРЦ Gulliver у Києві.
Переможцем стало БК "Міленіум", яке запропонувало найвигідніші умови для держави — найнижчу винагороду за управління у розмірі 0,15%. Друге місце посів консорціум "Управляюча компанія "Еспланада" — 0,35%.
Третє місце - ТОВ "Алакор Сіті" з 0,49%. Hromadske виявило, що переможець аукціону на управителя ТРЦ Gulliver ТОВ "БК "Міленіум" має зв’язок із його ексвласником Віктором Поліщуком. Після цього АРМА почало перевіряти учасників конкурсу на управителя одного з найбільшого у Києві ТРЦ "Гулівер" на відповідність кваліфікаційним вимогам.

Додати коментар

Користувач:
email:





Traders in the pit
Numbers flash upon the screens
Capital market.

- Fin.Org.UA

Новини

11:03 - Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Постанова КМУ від 11.12.2029 №1165: зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних»
11:01 - Видача розрахункових документів: чому це важливо
11:00 - Трансфертне ціноутворення: понад 100 компаній самостійно скоригували податкові показники
10:59 - CRS 2.0: в Україні запроваджують нові правила звітності щодо фінансових рахунків
10:42 - Трансфертне ціноутворення: понад 100 компаній самостійно скоригували податкові показники
10:40 - Сербська NIS, що належить московія, отримала нову відстрочку санкцій США, хоча їх запровадили ще в січні
10:10 - Смілянський залишиться на посаді CEO "Укрпошти"
09:50 - Не пройшло й тижня: Україна вдруге атакувала московитський НПЗ в Уфі
09:30 - Ціни на нафту зросли після зриву перемовин США та Ірану
09:00 - московія вночі атакувала 5 АЗС Дніпропетровщини: вирували пожежі, є загибла і поранені
08:30 - Чому ринкових цін не уникнути
08:00 - "Вони нас просто з’їдять". CEO lifecell про конкуренцію, тарифи та нових абонентів
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 01.07.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:20 - ФДМУ продав квартиру російського пропагандиста Лєбєдєва в Києві на аукціоні
20:00 - Рада провалила законопроєкт про ворожий софт
19:40 - Euroclear подала позов проти московії з вимого заблокувати відшкодування 220 мільярдів євро
19:11 - ОАЕ виливають на ринок рекордні обсяги нафти після виходу з ОПЕК
18:47 - Національні парки України для туристів: маршрути та локації
18:47 - Німецький бізнес недорахується прибутку через ранній виліт збірної з ЧС-2026
18:30 - МОП та Єврокомісія підтримують Україну в модернізації трудового законодавства
18:25 - Відключення світла 1 липня діятимуть по усій Україні
18:20 - Термін використання накопичених коштів "Нацкешбеку" продовжили на місяць
18:10 - Смартфон у якості касового апарату: Visa оновила сервіси
17:50 - Від завтра ЄС знижує квоти на імпорт сталі, зокрема з України, на 47%
17:45 - У межах URC 2026 Україна домовилась про розвиток платформи Back2Impact Ukraine для повернення молодих фахівців
17:36 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
17:30 - Українці матимуть додатковий місяць для використання накопиченого кешбеку
17:30 - Від Лугано до Гданська: як еволюціонувала платформа відновлення України
17:27 - Денис Шмигаль обговорив із JICA подальшу підтримку відновлення та розвитку української енергетики 


Більше новин